Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W końcu będą wolne etaty[/quote] Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario... [/quote]  liczę na to że 24 godziny to dla ciebie za ciężka praca i sam się zwolnisz!
[quote][quote]myślicie że tylko Wy skończyliście studia? dziś co drugi to magister, jak Wam żle zmieńcie pracę, jakoś nie słyszałem żeby ktoś zwolnił etat w szkole!
U mnie w szkole brakuje kadry. Wejdź na stronę kuratorium i zobacz ile wakatow jest i nie pie... L glupot
Skoro brakuje kadry to co poniektórzy wyrabiają ponad etat rozumiem?
Nie. Emeryci pracują bo dyrekcja na kolanach prosi żeby miał kto uczyć. Myślisz że dyrektor nie woli mieć nauczyciela mlodego perspektywicznego? Chcę ale nie ma kogo. Jaki informatyk przyjdzie uczyć za 1839 na start jak wszędzie za pracę zdalna dostanie 3 razy więcej?
 Miejsce informatyka nie jest w szkole!!! douczcie się , podnoście kwalifikacje a nie tylko daj, daj, daj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będą wolne etaty
Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario...
 jak rozumiem 24 godziny to dla ciebie ciężka harówka, więć jak liczę na to że sam się zwolisz i miejsce się jednak znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy i koleżanki dajmy już sobie spokój z tym strajkiem, widzicie że już są na nasze miejsce, jak chcecie ja wracam do szkoły. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tych którzy wracają już do szkół do dzieci, widać że nie tylko pieniądze są najważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będą wolne etaty[/quote] Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario... [/quote] jak rozumiem 24 godziny to dla ciebie ciężka harówka, więć jak liczę na to że sam się zwolisz i miejsce się jednak znajdzie[/quote]   [quote][quote][quote]W końcu będą wolne etaty
Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario...
jak rozumiem 24 godziny to dla ciebie ciężka harówka, więć jak liczę na to że sam się zwolisz i miejsce się jednak znajdzie
 Qwerty chyba nie jesteś zbyt rozumny. 24 godziny to praca głosem przy tablicy. Powtórzę jeszcze raz praca głosem przy tablicy. Pozostałe czynności wynikające z 40 godzinnego tygodnia pracy wykonywane są już poza tablicą. Na czynności poza tablica składają się m. In przygotowania do lekcji, sprawdzanie prac, kontakty z rodzicami i inne ciekawe rzeczy takie jak tworzenie raportów, dokumentacji, ewaluacja, praca w Komisjach zadaniowych. Są też wycieczki gdzie nauczyciel czuwa cała noc na korytarzu hotelu aby twoja pociecha nie piła, grzecznie się zachowywała i przez okno nie wypadła. Ja wiem ze ty pracujesz ciężko raz w miesiącu czekając w kolejce po zasiłek. Stąd pewnie ta frustracja w komentarzach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno to wyglądać a jest zupełnie inaczej. Gotowe skrypty do lekcji ściągnięte z internetu, nauczyciele bez studiów kierunkowych a po podyplomowych, sprawdziany z wydawnictw z gotowym kluczem odpowiedzi itd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno to wyglądać a jest zupełnie inaczej. Gotowe skrypty do lekcji ściągnięte z internetu, nauczyciele bez studiów kierunkowych a po podyplomowych, sprawdziany z wydawnictw z gotowym kluczem odpowiedzi itd.
 Nauczyciel musi mieć kwalifikacje do nauczania przedmiotu to raz. Po drugie nawet jeżeli jest sprawdzian z kluczem to sam się nie sprawdzi chyba. Wypracowanie trzeba przeczytać i odnieść jego części do wspomnianego klucza. A to jest czas pracy nauczyciela przecież 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super że już powoli nauczyciele wracają do szkół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda praca ma swoje plusy i minusy dziwią mnie wypowiedzi nauczycieli którzy piszą co robią jak by dowiedzieli się o tym wczoraj. Zapraszam do pracy w ratownictwie medycznym praca zmianowa dyżury 12 godzinne lub 24 na kontrakcie 3-4 dyżury tygodniowo odpowiedzialność za zdrowie i życie pacjenta sprzątanie wydalin i wydzielin pacjenta podejmowanie szybkich decyzji odpowiedzialność za sprzęt i jego nadzyr techniczny. użeranie się z pijawkami i rodzinami ktore nie wiedzą do czego służy pogotowie A co jest oferowane zarobki 2800+3200 uzależnione od pełnionej funkcji i stażu 26 dni urlopu wypoczynkowego i to jest wszystko co oferuje państwo. Ratownicy w przeciwieństwie do innych grup zawodowych nigdy nie odeszli od pacjentów nigdy nie brakuje pacjentów jako zakładników swoich żądań a co do opieki to podobno w razie wypadku podobno nauczyciel noc nie może zrobić tylko wezwać pogotowie. Więc czy nasze dzieci są bezpiecznie w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno to wyglądać a jest zupełnie inaczej. Gotowe skrypty do lekcji ściągnięte z internetu, nauczyciele bez studiów kierunkowych a po podyplomowych, sprawdziany z wydawnictw z gotowym kluczem odpowiedzi itd.
Nauczyciel musi mieć kwalifikacje do nauczania przedmiotu to raz. Po drugie nawet jeżeli jest sprawdzian z kluczem to sam się nie sprawdzi chyba. Wypracowanie trzeba przeczytać i odnieść jego części do wspomnianego klucza. A to jest czas pracy nauczyciela przecież
 Nie jesteś niezastąpiony nauczycielu tobie sie tylko tak wydaje.Rób to co mówiz i pracuj od 7 do god 15 i jest ok.Nauczyciel od WF tez sprawdza w domu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkolnictwie wyższym co 2 lata jest ocena okresowa pracowników (komisyjna). Jeśli ocena jest negatywna, dyscyplinarnie jest pracownik zwalniany, zgodnie z ustawa o szkolnictwie wyższym! Włąsnie teraz trwa ocenianie naukowców. Popytajcie znajomych na lubelskich uczelniach. Tak to wyglada. Nauczyciele wściekli się jesienią bo ministerstwo chciało wprowadzić ocenę nauczycieli, z możliwością zwolnienia tych z negatywną oceną. To stąd zaczęły sie strajki! A podwyżka dla nauczycieli - tak , ale po likwidacji Karty Nauczyciela, pracy 40 godzin na tydzień i ocena komisyja raz na 2 lata. Tak jest na uniwersytetach. Poziom nauczycieli jest tak niski, że na korki dzieci muszą chodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tych którzy wracają już do szkół do dzieci, widać że nie tylko pieniądze są najważniejsze
 O tych trzeba pamiętać przy podziale nagród i w przyszłości a tym co nie przyjda dać wypowiedzenia z pracy  chetnych jest  w bród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam, aby strajk jakiejkolwiek grupy zawodowej spowodował tyle utrudnień. Dlatego uświadomcie sobie raz na zawsze jak ważną osobą jest Nauczyciel, jak ważną instytucją jest Szkoła i jak wiele wsparcia w każdym dniu otrzymujecie od Tych, na których wciąż plujecie. Czy wasze umysły są w stanie to zaakceptować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE! - Ci, którzy są z wykształcenia pedagogami, zgłoście się do kuratorium, aby być w komisjach egzaminacyjnych naszych dzieci. Jeśli nauczyciele będą strajkować w czasie egzaminów dzieci i młodzieży, należy im sie pogarda od społeczeństwa oraz zakaz dożywotni wykonywania zawodu pedagoga! Dzieci to przyszłość naszego państwa i narodu oraz największy skarb Rodziców! Precz z Terrorystami-Nauczycielami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha oni naprawdę wierzą że coś ugrają tym strajkiem. Tak chyba tylko że zostaną znienawidzeni przez społeczeństwo hahaha
 Nic tym nie ugraja wręcz przeciwnie stracą. Społeczeństwo juz was nienawidzi.Mam bardzo wielu przyjaciół różne zawody naprawdę rózne ale  ani jednego  z branzy nauczycielskiej coś w tym jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tych którzy wracają już do szkół do dzieci, widać że nie tylko pieniądze są najważniejsze
O tych trzeba pamiętać przy podziale nagród i w przyszłości a tym co nie przyjda dać wypowiedzenia z pracy  chetnych jest  w bród.
 U mnie w szkole do pracy maja w poniedziałek przyjść 3 panie, które są już na emeryturze i pracują na etat bo nie ma kto uczyć. Więc pamięć w przyszłości nie będzie zbyt długa że względu na ich wiek... Wiem że zaraz ktoś napisze ze prawdziwi nauczyciele z powołania a ja powiem guzik prawda... One są już w takim wieku że nic nie robią dodatkowo poza prowadzeniem lekcji. Wszystko za nie robią stażysci i kontraktów za połowę kasy. Więc nie dziw się że wszyscy młodzi nauczyciele strajkuja, a lamistrajki to osoby które nie mają co z czasem wolnym zrobić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha oni naprawdę wierzą że coś ugrają tym strajkiem. Tak chyba tylko że zostaną znienawidzeni przez społeczeństwo hahaha
Nic tym nie ugraja wręcz przeciwnie stracą. Społeczeństwo juz was nienawidzi.Mam bardzo wielu przyjaciół różne zawody naprawdę rózne ale  ani jednego  z branzy nauczycielskiej coś w tym jest.
 W poniedziałek rano czytaj komentarze. Napiszę Ci że jednak coś ugralismy. A przyjaciół ma się różnych... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM". Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile artykułów konstytucyjnych naruszyli. Mnie nie chce się sprawdzać do końca,ale już na początku mogę wyliczyć i podaję; 13,47, 58, 59 p.3, 70 i .......td.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM".  Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
 Marna ta twoja prowokacja.... Chociaż w sumie można powiedzieć, że Tfoja.... Błąd ortograficzny popełniony został celowo na znak szacunku dla Ciebie i Tobie podobnym. Z ciekawości zapytam o to skąd bierzesz informacje o stażu pracy nauczycieli, którzy piszą z błędami posty? Pozdrawiam Nauczyciel emeryt,który jest solidarny z młodszymi nauczycielami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...