Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe ile artykułów konstytucyjnych naruszyli. Mnie nie chce się sprawdzać do końca,ale już na początku mogę wyliczyć i podaję; 13,47, 58, 59 p.3, 70 i .......td.
 Przecież inni też naruszają... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierajce nazwiska tych łamistrajków w swoich szkołach ...
 Następny szantaż, amoże nawet groźba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będą wolne etaty[/quote] Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario... [/quote] jak rozumiem 24 godziny to dla ciebie ciężka harówka, więć jak liczę na to że sam się zwolisz i miejsce się jednak znajdzie[/quote] [quote][quote][quote]W końcu będą wolne etaty
Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario...
jak rozumiem 24 godziny to dla ciebie ciężka harówka, więć jak liczę na to że sam się zwolisz i miejsce się jednak znajdzie
Qwerty chyba nie jesteś zbyt rozumny. 24 godziny to praca głosem przy tablicy. Powtórzę jeszcze raz praca głosem przy tablicy. Pozostałe czynności wynikające z 40 godzinnego tygodnia pracy wykonywane są już poza tablicą. Na czynności poza tablica składają się m. In przygotowania do lekcji, sprawdzanie prac, kontakty z rodzicami i inne ciekawe rzeczy takie jak tworzenie raportów, dokumentacji, ewaluacja, praca w Komisjach zadaniowych. Są też wycieczki gdzie nauczyciel czuwa cała noc na korytarzu hotelu aby twoja pociecha nie piła, grzecznie się zachowywała i przez okno nie wypadła. Ja wiem ze ty pracujesz ciężko raz w miesiącu czekając w kolejce po zasiłek. Stąd pewnie ta frustracja w komentarzach
 Prosze nie piernicz glupot. Nauczyciel wfu tez w domu sprawdza kartkowki?Robi przysiady przygotowujac sie do lekcji? U mnie w szkole wuefista nawet dresu nie zaklada. Wycieczki? Ostatnio byla coreczka pani nauczycielki z nami na wycieczce. Czy zaplacila? Czy coreczka byla jako opiekun? Bo rodzice ktorzy pojechali jako opiekunowie zaplacili za siebie. A czy w nocy czuwali w hotelu nad bezpieczenstwem uczestnikow? Oczywiscie, zamknieci w pokojach hotelowych.  Po skonczeniu LO wybieram sie na pedagogike. Super zawod i ile zarobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice! Zacznę od tego, że nauczyciele to duża grupa zawodowa (600 tyś). Tak jak w każdej tak dużej grupie są różni ludzie, o różnych poglądach, zaangażowaniu, uczciwości itp. Moja decyzja o przystąpieniu do strajku nie była łatwa. Rozważałem różne za i przeciw. Ostatecznie będę strajkował ponieważ mam już dość kłamstw, upokarzania, niskich zarobków, firmowania beznadziejnej reformy (same straty, "zero" zysków), prowokacyjnych propozycji  rządu. Może jestem "idealistą" ale mam nadzieję, że to całe "zmieszanie" sprowokuje rządzących do odpowiedzialnych decyzji, przeprowadzenia prawdziwych zmian w edukacji pod względem finansowym i merytorycznym. Rodzice, myślę, że w sumie chodzi nam o to samo - dzieci i młodzież, przyszłość naszego kraju. Nie dajmy się podzielić!!
 Protestujcie sobie, ale nie kosztem naszych dzieci. W ten sposób nie przysporzycie sobie szacunku - przecież to jasne. Dziwię się, że uczonym tak trudno to zrozumieć.Łamiecie też prawa konstytucyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę, która wszystkich uważa za idiotów” – tak, tak Ciebie też, który to czytasz. Myślcie to nie boli.
 Masz rację. twoja władza też uważa cię za idiotę. Gdzie podziali się otua-wcy?- obrońcy konstytucji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM".  Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
Marna ta twoja prowokacja.... Chociaż w sumie można powiedzieć, że Tfoja.... Błąd ortograficzny popełniony został celowo na znak szacunku dla Ciebie i Tobie podobnym. Z ciekawości zapytam o to skąd bierzesz informacje o stażu pracy nauczycieli, którzy piszą z błędami posty? Pozdrawiam Nauczyciel emeryt,który jest solidarny z młodszymi nauczycielami
 Skąd biorę te informacje  ? Proszę bardzo - z facebooka, z gupy "Ja nauczyciel". Proszę sobiee poczytać i posłuchać. To nie jest żadna prowokacja tylko baaardzo smutna rzeczywistość. Wstyd mi za takich "nauczycieli".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM".  Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
Marna ta twoja prowokacja.... Chociaż w sumie można powiedzieć, że Tfoja.... Błąd ortograficzny popełniony został celowo na znak szacunku dla Ciebie i Tobie podobnym. Z ciekawości zapytam o to skąd bierzesz informacje o stażu pracy nauczycieli, którzy piszą z błędami posty? Pozdrawiam Nauczyciel emeryt,który jest solidarny z młodszymi nauczycielami
Skąd biorę te informacje  ? Proszę bardzo - z facebooka, z gupy "Ja nauczyciel". Proszę sobiee poczytać i posłuchać. To nie jest żadna prowokacja tylko baaardzo smutna rzeczywistość. Wstyd mi za takich "nauczycieli".
 ...i niestety ale jakieś 40-50 % osób pracujących jako nauczyciele, nie powinno się w gronie nauczycielskim znaleźć. Jeżeli tacy ludzie, którzy powinni być dla dzieci i młodzieży wzorem wypowiadają się w takiej czy innej formie, popełniają tak żenujące błędy (a to tylko próbka, z paroma takimi kwiatkami), to w żadnym razie szkoła nie powinna być ich miejscem pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będą wolne etaty[/quote] Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario... [/quote] jak rozumiem 24 godziny to dla ciebie ciężka harówka, więć jak liczę na to że sam się zwolisz i miejsce się jednak znajdzie[/quote] [quote][quote][quote]W końcu będą wolne etaty
Zmartwie Cię. Jeżeli zwiększa pensum do 24 przy tablicy to ubedzie 30 procent etatów. Za strajk nikt nikogo nie zwolni bo jest zgodny z prawem. Więc jeśli marzysz o pracy jako nauczyciel masz problem Dario...
jak rozumiem 24 godziny to dla ciebie ciężka harówka, więć jak liczę na to że sam się zwolisz i miejsce się jednak znajdzie
Qwerty chyba nie jesteś zbyt rozumny. 24 godziny to praca głosem przy tablicy. Powtórzę jeszcze raz praca głosem przy tablicy. Pozostałe czynności wynikające z 40 godzinnego tygodnia pracy wykonywane są już poza tablicą. Na czynności poza tablica składają się m. In przygotowania do lekcji, sprawdzanie prac, kontakty z rodzicami i inne ciekawe rzeczy takie jak tworzenie raportów, dokumentacji, ewaluacja, praca w Komisjach zadaniowych. Są też wycieczki gdzie nauczyciel czuwa cała noc na korytarzu hotelu aby twoja pociecha nie piła, grzecznie się zachowywała i przez okno nie wypadła. Ja wiem ze ty pracujesz ciężko raz w miesiącu czekając w kolejce po zasiłek. Stąd pewnie ta frustracja w komentarzach
Prosze nie piernicz glupot. Nauczyciel wfu tez w domu sprawdza kartkowki?Robi przysiady przygotowujac sie do lekcji? U mnie w szkole wuefista nawet dresu nie zaklada. Wycieczki? Ostatnio byla coreczka pani nauczycielki z nami na wycieczce. Czy zaplacila? Czy coreczka byla jako opiekun? Bo rodzice ktorzy pojechali jako opiekunowie zaplacili za siebie. A czy w nocy czuwali w hotelu nad bezpieczenstwem uczestnikow? Oczywiscie, zamknieci w pokojach hotelowych. Po skonczeniu LO wybieram sie na pedagogike. Super zawod i ile zarobie...
 Do uczeń. Uczniowie też są różni. Jedni zdolni ambitni skromni ceniacy innych. Z drugiej strony nieuki pyskujacy wszystkim oraz cwaniaki którzy patrza jakby tu dołożyć innym. Tacy są w jednej klasie. Módl się żebyś skończył to LO jeżeli do niego chodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie komentarze i doszedłem do wniosku.... Jak ważna osoba dla społeczeństwa jest nauczyciel. Dla jednych to nierob, leser, lapowkarz co bierze prezenty, nieuk czy wszystko co najgorsze. Ale  chyba ktoś ważny bo tyle komentarzy o nich.  Nikt nie pisze że w ten sposób o patologiczne rodzinie żyjącej z Mopsu i 500plus na koszt każdego z nas. Natomiast nauczyciel jak on śmie strajkować. To pasazozyt dla niektórych ale twoje dziecko czegis jednak nauczył. To on często zastępuje dziecku mamę która nie ma dla niego czasu. Smutne ale prawdziwe.
 Zrobiliście zakładnikami nasze dzieci i nas rodziców. Czy ten rok szkolny jest do przekreślenia?, nie ważny? No to może należałoby też zwrócić pieniądze (wyna(d)grodzenia pobrane przez was. Myślę, że rozumiecie to że każdy kij ma dwa końce.Domyślam się,że gdyby nie było tego dodatku 500+ , to nie byłoby "kości w waszym gardle".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM".  Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
Marna ta twoja prowokacja.... Chociaż w sumie można powiedzieć, że Tfoja.... Błąd ortograficzny popełniony został celowo na znak szacunku dla Ciebie i Tobie podobnym. Z ciekawości zapytam o to skąd bierzesz informacje o stażu pracy nauczycieli, którzy piszą z błędami posty? Pozdrawiam Nauczyciel emeryt,który jest solidarny z młodszymi nauczycielami
Skąd biorę te informacje  ? Proszę bardzo - z facebooka, z gupy "Ja nauczyciel". Proszę sobiee poczytać i posłuchać. To nie jest żadna prowokacja tylko baaardzo smutna rzeczywistość. Wstyd mi za takich "nauczycieli".
...i niestety ale jakieś 40-50 % osób pracujących jako nauczyciele, nie powinno się w gronie nauczycielskim znaleźć. Jeżeli tacy ludzie, którzy powinni być dla dzieci i młodzieży wzorem wypowiadają się w takiej czy innej formie, popełniają tak żenujące błędy (a to tylko próbka, z paroma takimi kwiatkami), to w żadnym razie szkoła nie powinna być ich miejscem pracy.
 Zgodzę się. Ale jeżeli zdolny absolwent dostaje 1835 na start to odchodzi gdzie indziej. Jego miejsce zapełnia miernota która rzutuje na innych. Tak niestety jest wszędzie. Lekarz lekarzowi nie jest równi pod względem kompetencji. Księża też są różni, podobnie w każdym zawodzie. Najgorzej boli kogoś kto się stara, pracuje do wieczora z uczniami za darmo a kółkach a potem słyszy że jes tępakiem, nierobem oraz nieukiem. Dobrze ze przynajmniej uczniowie doceniają mój wysiłek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM".  Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
Marna ta twoja prowokacja.... Chociaż w sumie można powiedzieć, że Tfoja.... Błąd ortograficzny popełniony został celowo na znak szacunku dla Ciebie i Tobie podobnym. Z ciekawości zapytam o to skąd bierzesz informacje o stażu pracy nauczycieli, którzy piszą z błędami posty? Pozdrawiam Nauczyciel emeryt,który jest solidarny z młodszymi nauczycielami
Skąd biorę te informacje  ? Proszę bardzo - z facebooka, z gupy "Ja nauczyciel". Proszę sobiee poczytać i posłuchać. To nie jest żadna prowokacja tylko baaardzo smutna rzeczywistość. Wstyd mi za takich "nauczycieli".
 No i po ch... wchodzisz na Facebooka? Po pierwsze grupa nie dla ciebie bo ty nie jesteś nierobem i dysortografikiem. Po drugie pracuj aby budować dobrobyt kraju. 500 plus rozszerzają na nowe piątki to pieniędzy potrzeba. Do pracy leniu, a nie Facebook. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM".  Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
Marna ta twoja prowokacja.... Chociaż w sumie można powiedzieć, że Tfoja.... Błąd ortograficzny popełniony został celowo na znak szacunku dla Ciebie i Tobie podobnym. Z ciekawości zapytam o to skąd bierzesz informacje o stażu pracy nauczycieli, którzy piszą z błędami posty? Pozdrawiam Nauczyciel emeryt,który jest solidarny z młodszymi nauczycielami
Skąd biorę te informacje  ? Proszę bardzo - z facebooka, z gupy "Ja nauczyciel". Proszę sobiee poczytać i posłuchać. To nie jest żadna prowokacja tylko baaardzo smutna rzeczywistość. Wstyd mi za takich "nauczycieli".
No i po ch... wchodzisz na Facebooka? Po pierwsze grupa nie dla ciebie bo ty nie jesteś nierobem i dysortografikiem. Po drugie pracuj aby budować dobrobyt kraju. 500 plus rozszerzają na nowe piątki to pieniędzy potrzeba. Do pracy leniu, a nie Facebook.
 Uuuuu prawda jak widać, niektórych bardzo boli. Zamiast bełkotać odnieś się do kwestii merytorycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele...a właściwie kandydaci na nauczycieli powinni zdawać egzamin państwowy z języka polskiego. OBOWIĄZKOWO. Nauczycielka z 29 stażem pracy pisze "koŻystałam". Nauczyciel z 10-cio letnim stażem - "nie rozumię" (zamiast nie rozumiem). Nauczycielka z 25 letnim stażem mówi - "wziąść" zamiast wziąć. WF-ista (staż 15 lat) nie wie, że Hamuję, a nie CHamuję. Nauczycielka jakieś 10 lat stażu mówi - "jestem nauczycielkOM", "matkOM".  Przepraszam, ale nauczyciele to ponoć osoby świetnie wykształcone. Więc dlaczego piszą i mówią jak jacyś cholerni ćwierć-analfabeci ? Jakim cudem tacy ludzie uczą dzieci i młodzież, przecież to jest jakaś parodia. Z cały szacunkiem ale czy tacy ludzie zasługują na 1000 zł podwyżki.
Marna ta twoja prowokacja.... Chociaż w sumie można powiedzieć, że Tfoja.... Błąd ortograficzny popełniony został celowo na znak szacunku dla Ciebie i Tobie podobnym. Z ciekawości zapytam o to skąd bierzesz informacje o stażu pracy nauczycieli, którzy piszą z błędami posty? Pozdrawiam Nauczyciel emeryt,który jest solidarny z młodszymi nauczycielami
Skąd biorę te informacje  ? Proszę bardzo - z facebooka, z gupy "Ja nauczyciel". Proszę sobiee poczytać i posłuchać. To nie jest żadna prowokacja tylko baaardzo smutna rzeczywistość. Wstyd mi za takich "nauczycieli".
No i po ch... wchodzisz na Facebooka? Po pierwsze grupa nie dla ciebie bo ty nie jesteś nierobem i dysortografikiem. Po drugie pracuj aby budować dobrobyt kraju. 500 plus rozszerzają na nowe piątki to pieniędzy potrzeba. Do pracy leniu, a nie Facebook.
Uuuuu prawda jak widać, niektórych bardzo boli. Zamiast bełkotać odnieś się do kwestii merytorycznie.
 ...po drugie jakoś strasznie dużo tych dysortografików wśród nauczycieli. Nieuctwo tych którzy uczą też będziemy tłumaczyć dys-cośtam dys-śmośtam ? Poza tym jeżeli ktoś jest dysortografikiem to pracować jako nauczyciel nie powinien. Tak jak ślepiec nie powinien być pilotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polonisty. Strasznie się wymagania finansowe ostatnio POdniosły. na rękę 1830zł to chyba jest 2600 zł brutto. Na stanowisku brygadzisty tyle nie dawno miałem. Praca z ludźmi + spory staż (15lat). Przed młodym kariera, podwyżki, a ja no cóż strajkować nie mogę. Wściekły jestem,że w tym terminie szantażujecie 2/3 kraju. Jesteście p-ko tej 2/3 ludności. Za jaką cenę?. Tak robią ludzie wykształceni. Może oddać wam te 500+?. Bo co dziesiąty wspomina o tym. Tak, postaram się wziąć wolne chociaż nie muszę (syn 3-gimnazjum), ale pójdę POd szkołę, ciekawy jestem zobaczyć co będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo pracujecie ludzie już a nie cały dzień w tych komentarzach. Jak nie będziecie płacić podatków z czego w przyszłym roku dostanę 13 dla emeryta? Wnusia też nie może się doczekać emerytury. W drodze czwarte dziecko to 2000 będzie na przeżycie i emerytura bez stażu Jak każdy bierze to niech i nauczyciele wezmą kasę od państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U prywaciarzy tam nikt nie strajkuje, tylko budżetówka roszczeniowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam, aby strajk jakiejkolwiek grupy zawodowej spowodował tyle utrudnień. Dlatego uświadomcie sobie raz na zawsze jak ważną osobą jest Nauczyciel, jak ważną instytucją jest Szkoła i jak wiele wsparcia w każdym dniu otrzymujecie od Tych, na których wciąż plujecie. Czy wasze umysły są w stanie to zaakceptować?
 Już jesteśmy świadomi. Czy wy jesteście świadomi ile sobie krzywdy wyrządziliście biorąc dzieci jako załadników?.  Zdecydowana większość społeczeństwa jest już p-ko wam  mimo iż w jakimś procencie was popiera. Protest tak , ale nie kosztem dzieci. Apeluję do społeczeństwa: domagajmy się prywatyzacji szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam, aby strajk jakiejkolwiek grupy zawodowej spowodował tyle utrudnień. Dlatego uświadomcie sobie raz na zawsze jak ważną osobą jest Nauczyciel, jak ważną instytucją jest Szkoła i jak wiele wsparcia w każdym dniu otrzymujecie od Tych, na których wciąż plujecie. Czy wasze umysły są w stanie to zaakceptować?
Już jesteśmy świadomi. Czy wy jesteście świadomi ile sobie krzywdy wyrządziliście biorąc dzieci jako załadników?.  Zdecydowana większość społeczeństwa jest już p-ko wam  mimo iż w jakimś procencie was popiera. Protest tak , ale nie kosztem dzieci. Apeluję do społeczeństwa: domagajmy się prywatyzacji szkół.
 Ja rozumiem że cyt. "Dzieci brane za zakładników" to przekaż z centrali dla osób trudniacych się płatnym pisaniem komentarzy. Czyli rozumujac Waszym tokiem zakladnikiem byli narodowy, których policja nie chciała ochraniać przed 11 listopada, zakladnikiem był pacjent który ewakuowany był ze szpitala podczas strajku personelu lekarskiego, zakladnikiem był podejrzany jak brakowało pracowników sądów z powodu zwolnień lekarskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma skończyła historię i pedagogikę była jedną z wyróżniających się studentek na roku. Razem z nią kończyła studia córka nauczycielki obecnie jednej z dyrektorów szkoły podstawowej Córkę ledwo co przepchnęli przez studia. I teraz pracuje u matki w szkole znajoma zmieniła kierunek i jest menadżerem bo nikt ją do szkolnictwa nie przyjął. To typowy przykład jak się dostaje pracę w tym środowisku. W szkołach pracują rodzinami więc chyba nie jest tak źle jak mawiają nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel człowieku jak ty uczysz dzieci jak ty po Polsku nie umiesz się wypowiedziec. Przeczytaj to co napisales nawet sklecić zdania poprawnie nie potrafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...