Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahahaha. Czasem w jednej szkole potrzeba 20 nauczycieli do komisji, a tu 30 na całe województwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat poprzedni rzad kluzik nic nie dał nauczycielom - dlaczego teraz takie wycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krowy i tuczniki już dostały. NAUCZYCIELE NIE DAJCIE SIĘ. JESTEŚMY Z WAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest, że od ucznia oczekuje się przygotowania z kilku przedmiotów, skoro nauczyciel nie potrafi się ogarnąć z jednym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele w Niemczech zarabiają dobrze, ale ich pensum wynosi średnio ponad 26 godzin - i zakaz strajkowania. To co, kopiujemy niemieckie wzory, platformersk0-lewackie cwaniaczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach protestu nauczyciele powinni wszystkim uczniom postawić SZÓSTKI na koniec roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie strajkowali prze 8 lat nie-rządów brukselskiego lokaja, bo wiedzieli, że będzie "ch d i kamieni kupa" z podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach protestu nauczyciele powinni wszystkim uczniom postawić SZÓSTKI na koniec roku.
  Tym  strajkującym nie zależy na dzieciach tylko na kasiorce/many many/ to juz nie dawni nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech strajkują nie dać ani jednej złotówki. Po miesiącu sami przyjdą na kolanach jak trzeba będzie zapłacić rachunki i raty za kredyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się zgłosić - szukają zastępców!
Ja się zgłoszę .Mam wyksztalcenie pedagogiczne,  a do tej pory nie bylo dla mnie etatu
Nie było etatu bo pewnie słaby jesteś i tyle. Zresztą widać to też teraz po twoim zachowaniu. W d... masz solidarność liczą się osobiste korzyści
 Bzdury  piszesz, wiem  że ; aby  dostać pracę nauczyciela - mając  kwalifikacje do tego -  trzeba  koniecznie  miec  tzw  PLECY  szerokie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu jeden z drugim tak ty jesteście żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni są pępkiem swiata nie - niech idą strajkować,bez prawa powrotu na lekcje,bez prawa do wynagrodzenia.niech szukają sobie nowej pracy lepszej  bardziej platnej maja prawo. Nauczyciele to jest strajk polityczny wciągnięto was w grę buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zesz. To jutro nie da sie do galerii wejsc. Co to biedne ucznie ze soba zrobia. Nauczyciele! Ogarnijcie się! Kiepsko pracujecie, olewacie prace, nie jestescie czesto przygotowani do lekcji. Niektorzy uczniowie maja wieksza wiedze od was. Zastanawiam sie czy jak juz wam podniosa pensje o 1000 zl to zmienicie podejscie do ucznia? Do sposobu uczenia?Podwyzszycie swoje kwalifikacje? Czy bedziecie dalej narzekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu jeden z drugim tak ty jesteście żałośni
 Niestety ale to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice w większej mierze wspierają nauczycieli. I ja też jestem całym sercem za Wami. A to, jak bardzo rządzącym wali się grunt pod nogami, świadczy aktywność trolli pod wszelkimi artykułami dot strajku. Od szablonu powtarzane są bzdury, o których piszący nie mają najmniejszego pojęcia. Szkoda tylko, że w tym pięknym kraju jest tylu durni, którzy bez żadnego poczucia odpowiedzialności, dla dobrej zabawy i być może kilku brudnych dukatów, dokładają swoją cegiełkę do dzielenia społeczeństwa, w którym również przyjdzie im żyć. To się kiedyś na was zemści. Gdy emocje w tym kraju opadną, gdy zrobi się stabilnie, gdy wreszcie zaczniemy zmierzać w jakimś kierunku.... gdy przyjdzie nam i wam spłacać obietnice rządu, gdy przyjdzie przeliczac każdy grosz od pierwszego do pierwszego, gdy wreszcie dotrze do was, że pis zajumał ostatnie grosze na emeryturę, żeby spłacić swoje najnowsze plusy (jakby nie wystarczyło, że już z jednej połowy nas okradziono), wówczas pomyślcie o tym, że swoim oportunizmem i niemoralną postawą zapracowaliscie sobie na zupę z pokrzyw, a ciężkie czasy, które będą nas czekały są wynikiem waszej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni nauczyciele, Na popoprawę nastroju umieszczam dla Was ten wiersz. Autora nie umieszczam celowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiersz opublikowany przez wykładowcę warszawskiej uczelni Collegium Civitas. "CAŁUJCIE MNIE WSZYSCY W DUPĘ" Absztyfikanci dojnej zmiany i kukizowskie bycze chłopy, Trzepacze patriotycznej piany i dupowłazy i jełopy. Bigoci, dupki, imbecyle z wrzaskiem kiboli łysych grupek, Miernoty, ćwoki i debile Całujcie mnie wszyscy w dupę. Wy Misiewicze nienażarte, Gosiewskie chytre na mamonę, Co państwo dla was tyle warte, ile zostanie nagrabione. I ty ministrze od kultury, co nam wyklętą pichcisz zupę Promując świętobliwe bzdury Całujcie mnie wszyscy w dupę. I ta eks belfer co dziś w menie szykuje szkolne lata smuty, A przy tym szczerzy uzębienie, jakby ją uwierały buty. Ty gruba Krycho niedorżnięta, co plujesz l, bo masz taki tupet, Na czarny Marsz i te dziewczęta Całujcie mnie wszyscy w dupę. Ty stary capie wyleniały, jak katastrofa się zdarzyła Sieprzałeś stamtąd w strachu cały - teraz odwaga ci wróciła? Drwiąc sobie z majestatu śmierci, parówki badasz poprzez lupę, Ty i ci twoi łże eksperci Całujcie mnie wszyscy w dupę. I wy, straznicy jednej teczki, co zajmujecie się tym głównie, Aby w zapale małojeckim żywą legendę taplać w gównie. I wy księżule, hierarchowie, co goszcząc dzieci w swej chałupie, Myślicie, że się nikt nie dowie? Całujcie mnie wszyscy w dupę. I ty, co honor dotąd święty, zredukowałeś do podpisu, Co zamiast zostać prezydentem, jesteś strażnikiem długopisu. I ty prezesie na drabinie, co Polska teraz twoim łupem, Chociaż się brzydzę odrobinę, Całujcie mnie wszyscy w dupę. I wy, o których zapomniałem, lub pominąłem was przez litość, Albo dlatego, że się bałem, albo że taka was obfitość. Ty ludzie ciemny już bez cnoty, gdy Konstytucja padła trupem, Boś sprzedał ją za 500 złotych, Całujcie mnie wszyscy w dupę. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być rządzonym to być obserwowanym, i nadzorowanym, szpiegowanym, kierowanym, nastawianym, podporządkowanym ustawom, indoktrynowanym, zmuszanym do wysłuchiwania kazań, kontrolowanym, szacowanym, ocenianym, cenzurowanym, poddawanym rozkazom ludzi, którzy nie mają ani prawa, ani wiedzy, ani cnót obywatelskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nauczyciele nie spedzaja w szkole 40 godzin tygodniowo. Dlaczego tylko te godziny przy tablicy? Prace uczniow mozna sprawdzic w szkole. Mozna tak wynosic dane uczniow poza szkołę? Do nastepnej lekcji mozna przygotowac sie tez w szkole. Napisac te rozne oceny, itp. Tez w szkole.  Czy na czas  strajku nauczyciele beda przebywac w budynku szkoly 8 godzin dziennie? Czy w domu pierogi lepic? A moze korepetycji udzielac? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tobie obiecam że za 4 lata dostaniesz 8 tysi to sie zgodziśż? Bo ja nie. Mgę obiecaść ci nawet że co miesiąc od 2022 roku będę dawał ci po jednej części samochodu Ferrari! Zgadzasz się? Przyjdzie nowa zmiana, anulują poprzednie i znowu zostaną z ręką w nocniku.. Jeśli coś mają ugrać to tylko teraz.  Zreszą wg Pana Jarosława wyżej stoją świnie i krowy w łańcuchu pokarmowym niż nauczyciele bo na to kasa się znalazła. Co do waszych tekstów w stylu niech zmieną pracę.. na jaką? Na taką na której się nie znają ? Gdyby jeszcze mieli po 20 parę lat to tak. Ale znajdż mi firmę która zatrudni człowieka w wieku ok 50 lat. Chyba tylko na dozorcę. Sam mam 40 lat (co prawda nie jestem nauczycielem) ale ze znalezieniem firmy z lepszę płacą jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...