Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli może powtórzyć się w trakcie wyborów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2019 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Ja zrezygnowalem z zawodu nauczyciela ze względu na biurokrację i burdellll w oświacie i nie będę strajkowal szkoda mi dzieci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele mają dzieci w d....e!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmęczyli się trzema miesiącami wakacji, muszą ODPOCZĄĆ, znowu przebiorą się za krowy i będą wyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę "hejterów" aby nic nie pisali, bo nie mają pojęcia jak wygląda szkoła po "deformie" PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwiecien- strajk/wakacje , maj - matury/ wakacje , czerwiec - wycieczki szkolne/ wakacje, lipiec - wakacje, sierpien - wakacje , wrzesien - strajk/ wakacje. Tak zapierd...ja ze nie ma taczki kiedy zaladowac. Dac im 30% podwyzki bo im na takie wakacje zabraknie kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 godzin 'pracy' tygodniowo, przy czym godzina to tylko 45 minut, wakacje, ferie, Boże Narodzenie, Wielkanoc, prezenty od uczniów i rodziców, ... i jeszcze malo?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak "fabryka troli" już ruszyła. Ludzie myślcie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z pewnością zyskają dalsze " zaufanie" i POparcie w społeczeństwie. Nauczycielu myśl, nie kieruj się instynktem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL ! PIS ukradł deficyt budżetowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nauczyciele wiedzą czyje pieniądze biorą i komu mają służyć.Jak się nie podoba to na kasę do marketu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ile płacą? Towarzyszu B?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doliczacie do średniej waszej pensji kwotę dwumiesięcznego wynagrodzenia a nawet trzymiesięcznego za brak świadczenia pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUWERENIE!!! OGŁOSZENIE! W szkołach jest bardzo dużo wakatów więc zamiast pisać głupoty idźcie do do pracy. Skoro uważacie, że jest to łatwa, przyjemna i dobrze opłacana praca to na co czekacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą "śpiewać" przed kamerami TVN? Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma jest nauczycielką chemii i fizyki dwoje dzieci pracuje w dwóch szkołach mąż nauczyciel informatyki Oboje strajkowali więc otrzymali wynagrodzenie za dni gdy pracowali. Mieszkanie w kredycie samochód męża w kredycie. W sierpniu wyjazd nad morze 10 dni. Więc niech mi ktoś wytlumaczy do cholery jak jest z tymi pensjami? Ludzkie nie są ślepi wystarczy wejść na Facebook'a i zobaczyć zdjęcia z wakacji Z wakacji gdzie większość ludzi pracujących za najniższą krajową mogą tylko pomarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy rozdali wasze pieniądze klechom i patologii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację niech strajkują. Wiadomo że nie rozchodzi się tylko o podwyżki a te mają zagwarantowane ale o rozrube przedwyborcza. Dzięki temu PiS przekroczy 50% a KO może będzie mieć z 20%.. Jak im tak źle to niech przestaną pracować rodzinami jak lekarze czy sędziowie. Biedronka chętnie przyjmie ich do siebie. Wtedy docenia nauczycielskie etaty bo nauczą się pracować. Nie jestem trolem PiS-u a zwykłym Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nauczyciele jako grupa zawodowa cieszyli się bardzo małym zaufaniem społecznym. Takie kabaretowe przedstawienia z ostatniego "strajku" typu śpiewające krowy jeszcze je mocno obniżyło. Bardzo szkoda, gdyż powinni mieć autorytet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu piszący o patologi. Stuknij się w głowę. Tacy jak ty psiocza na 500 + a sami biorą. Nazywajc patologia to w tej grupie są nauczyciele posłowie nawet ci z opozycji bo jak ty nie mają honoru i szczekają łapy wyciągają zarówno ci co im się należy jak ich rodzinny. A w TV nazywają to rozdawnictwem typowa hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UBecja , towarzyrze swoje dzieci kształcili albo na doktorów medycyny , albo na prawników , albo na wojskowych . Dzisiaj kiedy te profesje zostały poddane weryfikacji to tupią ,wrzeszczą i destabilizują Naszą Ojczyznę . Co Rząd by nie robił to będą protestować , no chyba że Rząd co do jednego wyniósł się na pokład jakiegoś Titanica i zapanowała anarchia - bo ci w anarchii czują się najlepiej..... takiej rządzonej przez kogoś na intelektualnym poziomie Wałęsy. A tak w mojej ocenie - prawo powinno zakazywać wszelakich protestów w roku wyborczym , a już w czasie kampanii wyborczej powinno być surowo karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...