Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli zawieszony! "Musieliśmy wziąć odpowiedzialność za uczniów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 13:43 Powrót do artykułu
dlaczego nie strajkują dalej, bo wakacje idą a wtedy i tak nic nie robią, tu nie chodzi o żadną odpowiedzialność tylko o kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ... Ilu "młodych" nowych nauczycieli podejmie obowiązki nauczyciela fizyki czy chemii? Odpowiedz, ty z 14:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie strajkują dalej, bo wakacje idą a wtedy i tak nic nie robią, tu nie chodzi o żadną odpowiedzialność tylko o kasę
 Bo rajska Ewo w wakacje jest rekrutacja do szkół która wykonują też nauczyciele. Wtedy pisalabys o blokowaniu edukacji uczniom. Premier znów musiałby pisać ustawę w ciągu kilku godzin... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni podnieść najniższą krajową o te 15% a nie tylko pseudo uczycielom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci po chemii i fizyce chyba nie masz wątpliwosci ze sobie dadza rade bo ja przypuszczam ze lepiej niz obecni pseudo nauczyciele 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki żałosny poziom nauczania????, za takie podejście do ucznia przed maturami??? Należy się podwyżka to ten kraj jest chory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere i najserdeczniejsze życzenia imieninowe dla Pana Jarosława Kaczyńskiego. Mam nadziję, że dzisiejsza wiadomość ucieszyła naszego Wielkiego Rodaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiękły hahaha bo myśleli że są nie zastąpieni a tu MUKA hahaha, ale nie martwcie się społeczeństwo, rodzice a przede wszystkim uczniowie wam tego nie zapomną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkowiczom obniżyć pensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wprowadzić zmiany, nie może tak być na przyszłość że nauczyciele szantażują uczniów bo chcą wincyj i wincyj piniendzy, trzeba znieść przywileje nauczycielskie jeszcze że starego systemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terroryści z ZNP przegrali!!! Mam nadzieję że odpowiednie instytucje dopilnują aby nie otrzymali wypłaty za dni strajki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Musieliśmy wziąć odpowiedzialność za uczniów" jak tak można mówić i kto w to wierzy!!!! A gdzie byliście jak były egzaminy gimnazjalne i ośmioklasisty. Znieważyliście całkiem spore grono nauczycieli, którzy do strajku nie przystąpili. Śmieliście się z krów i świń.Przebieraliście się za owe zwierzęta. przychodziliście do szkoły na 3 czy 4 godziny pośmieliście się, poplotkowaliście, ponakręcaliście się, pojedliście ciasteczek popijając kawą lub herbatą, To był Wasz strajk a uczniów mieliście daleko w poważaniu.Tym nauczycielom , którzy nie strajkowali i wykonywali pracę należy się premia z Waszych wynagrodzeń, których mam nadzieję,że nie otrzymacie za nic nie robienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już podkablowałem do US korepetytorke mego bachora że rachunków nie wystawia. Ciekawe co z tym zrobio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz Ja żądam od szkoły refundacji za opiekę nad moimi gówniażami podczas strajku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek wierzył, że beda strajkowali w wakacje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy plujący jadem na nauczycieli na tym forum uważajcie! Ten rząd ma ciągle nowego wroga. Szczuli na sędziów, lekarzy, opiekunów osób niepełnosprawnych. Twoja grupa zawodowa  albo Ty Seba osobiście możesz być następny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje w imieniu swoim i dzieci .Teraz do nauczycieli zbierzcie się w końcu zróbcie porządek w swoim związku -ZNP-powołajcie nowe władze . I walczcie o swoje miejsce pracy na bieżąco wtedy będzie was traktował każdy z szacunkiem , może w końcu coś się ruszy i wychowaniu i w nauce jak również w kulturze uczniów , bo jak widzę co wolno tym UCZNIOM a co może nauczyciel to jest kpina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek wierzył, że beda strajkowali w wakacje???
 Tak. Był taki jeden... Jak mu tam no ten od ideii.... No już wiem marszałek Karczewski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA Nice to Troll.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty gościu już wróciłeś ze swojego strajku i będziesz mnie wyzywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...