Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To mogą być dłuższe wakacje. Nauczyciele chcą wznowić strajk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2019 r. o 06:37 Powrót do artykułu
"Do frankie". Czytając twój wywód stwierdzam,że jest zbyt wyidealizowany. Zgadzam się z opinią, że do zawodu nauczyciela dostały się miernoty. Więc miernota "produkuje" miernotę. Jakoś o "korkach" nic nie wspominasz, a może to wam pasuje?. Czy "pasuje to rodzicom "korkowanych" dzieci?. "Władzy, która od TRZECH LAT" pozostaje głucha........" . Pamięć cię zawodzi, czy liczyć nie umiesz?. Po pierwsze ta "trzyletnia władza" rozmawiałą z wami. To Znp było głuche na propozycje. Dlaczego do swoich oczekiwań nie wliczasz 8 lat "wspaniałych" rządów POprzedniej ekipy. Jakoś wtedy byliście zadowoleni - no tak, wtedy to mówili "piniendzy nima i nie bedzie, to państwo jest teoretyczne, albo a ch. ..... itd. Rodziny dostały dodatki na dzieci i to stanęło w "waszych gardłach" - nie możecie przełknąć tego. To moim "prywatnym"zdaniem świadczy o waszej świadomości społecznej. Ty nazywasz to miernotą i ja się zgadzam. Nie dzięki kompetencjom i wiedzy, ale stanowiskom - funkcjonariusze państwowi. Skąd wiesz,że mam gorzej niż np ty?. U mnie "piniądz" nie jest na pierwszym miejscu - nie jestem materialistą (aby wystarczyło do końca m-ca), więc jak widzisz już mam lepiej. Nie muszę przebierać się za krowę i pleść głupawych wierszydeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić dyscyplinarnie i zatrudnić nowych porządnych ludzi. No i ani grosza za nieświadczenie pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody czy to nasi czy szkopskie mam w nosie. Od lat zadowalam się rowerem górskim i to mi daje relaks. Szkopski scheis mam tez z tyłu. Cała wojną ze szkopami zacęła się gdy PiS zaczął mieć w nosie szkopskie wyroby a POstawił na likwidację bezrobocia i produkcję polskich wyrobów. Te niby kredyty z UĘ jak często POkraki POwołują się :" Jaki to nam raj dały " to lipa. Z 1mld euro kredytu UE Polska za POkrak i Kmiotków musiała kupić szkopski towar za 888 mln Euro. PIS zasosował starą kupiecką metodę; jak mam forsę to wybieram sam dostawcę i ok. Czemu szkopy nie sprzedająswych wyrobów Petrodolarowcom. Tam odkręcą kurek i USDollar płynie struminiemi . Najpierw do kasy Arabów a póżniej do szkopów. A my po staropolsku jak mamy coś dobrego to sami sPOżytkujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oni wakacje zaczęli jeszcze przed WIELKANOCĄ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytam Nauczycieli (tak) w imieniu innych Rodziców - czy w przypadku kiedy nauczyciel (-ciele) będą sugerować, polecać rodzicom aby posyłali" swoje dzieci "na" korepetycje (lekcje prywatne) to mam ich zaskarżyć, czy dać w paszczu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry jakie wy macie poparcie grzesia i broniarza żenada te wasze strajki polityczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, pozwalniajcie się z pracy i idźcie uczyć w szkołach, to taka świetna praca (nic nierobienie, wysoka płaca, sam luksus) więc na co gadanie, na co czekanie do szkoły Panowie i Panie! Po co mielić jęzorem, zwolnić nauczycieli i zająć ich miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racia, nauczyciele som złe a ja sama mósze óczyć moih dzieci Ale wjem fszysko nie rzyje prezez i cały PiZ. Dobże robiom rze im nie płacom bo niestarczy na pińcety, a robiiennie dzieci to jest tródniejrze nisz óczenie i czeba wyhować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie poparcie rodziców? Zacznijcie strajk teraz, zróbcie pratest w Warszawie jak rolnicy, górnicy czy pielęgniarki! Macie na to dwa miesiące. W tedy zdobędziecie poparcie rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele jeslichcecie strajkowac to w wakcje , skoro zastawiacie sie dobrem ucznia i nauki . Napewno zdobędziecie poparcie społeczeństwa , a nie urządzajcie politycznych gierek bo naród nie jest tak głupi jak wszystkim uczestnikom tej politycznej zabawy sie wydaje. Mamy dośc tych wiecznych szantaży , straszenia i głupot z politycznymi podtekstami, my czyli rodzice , obywatele widzimy to co sie dzieje. Nie uważajcie nas za ludzi goszego sortu bo wy co najwięcej krzyczycie o demokracji, konstytucji ,szacunku, godności itp. najmniejsze pojęcie o tym wszystkim macie . Przykro na to patrzeć i słuchać czasami już sie nie da tego znieść . Uczcie przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświata to taka sierota po komunie , ciągle centralnie sterowana. Już dawno wszystkie szkoły powinny być niezależne a nauczyciele powinni podpisywać kontrakty i mieć premie wprost proporcjonalne do wyników. Świetni powinni zarabiać świetnie, mierni-miernie. Słabi powinni być zwalniani i żadna karta nauczyciela nie powinna ich chronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie jak zrobią strajk w wakacje to rząd tak się tym przejmie, że od razu podwyżkę im o 200% da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej krytykują Ci, którzy sami mieli problemy w szkole i ledwie ja ukończyli ( nie bez litości właśnie nauczycieli)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym można postraszyć PiSiego Trepa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wichrzycieli, POdrzegaczy , mącicieli WYWALIĆ na zbity pysk bo ci z reguły krzyczeć POtrafią... wiedzę przekazać i zachęcać uczniów do nauki oooo to tym gorzej, nie wychodzi im, stąd tyle korepetycji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gazu ze szkola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...