Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Boże Wszechmogący spraw, aby po najbliższych wyborach Polska była wolna od PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami piszecie, że nie ma rejonizacji to po co przywołujecie szczucie portalu oko preSS Komitetu Obrony Dochodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o ssooo chodzi Der Dziennik Wschodni, wiele osób uczy się poza miejscem zamieszkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS z Panią Zalewską na czele zgotowało naszym dzieciom niezły kipisz. Sam mam córkę w 3 gimnazjum i boje się myśleć co będzie za pół roku. A Pani minister tylko fałszywie się uśmiecha i wmawia że wszystko będzie dobrze ! Tylko już podnieśli progi na konkursach kuratoryjnych do 90%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna pisowska cofa nas do epoki kamienia łupanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dźwięk nazwiska Zalewska cholera mnie bierze. Mam córkę w 8 klasie i wiem co oznacza ta deforma. Niestety ona I jej koledzy też wiedzą. I odbija się to na ich zdrowiu. Mam nadzieję, że w 2019 społeczeństwo pogoni tych reformatorów spod ciemnej gwiazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co ze wsi to mogą dzieci dojeżdżać do miasta a odwrotnie to Paniska nie mogą bo winny PIS, mieszczuchom w *** się poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnej zmiany ciąg dalszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łgarstwo, nie dziennikarstwo! PO i PSL likwidowali szkoły, dzieci były włóczone po całym powiecie, bo "piniędzy nie było". Rozwalili szkolnictwo. Niech milczą wszyscy, którzy nie znają się na oświacie! Niech przestaną łgać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy "podziękują" przy wyborach za wszystkie ich głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO miało same sukcesy: likwidacja posterunków policji, urzędów pocztowych, praca do śmierci, itd oraz zmuszenie sześciolatków do szkoły, największy sukces PO to jednak żarcie ośmiorniczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- UWAGA - O TYM SIĘ NIE MÓWI !!! - Józef Piłsudski w 1894 r. podpisał akt lojalności wobec cesarstwa rosyjskiego. Mówił w nim, że będzie dążył do odbudowania Rzeczypospolitej Polskiej w przeciągu 25 lat. Pkt 12 aktu mówi również, że pod przykrywką współpracy z państwami centralnymi będzie zbierał informacje dla ochrany. Dano mu aż 580 000 zł za to!!! Z kolei w 1901 r. podobne akta podpisał z pozostałymi zaborcami - oczywiście w tajemnicy przed Rosjanami. Jego tygodniowa pensja za szpiegowanie na rzecz Niemiec wynosiła ponad dwukrotność pensji nauczycielskiej w owym czasie- podobnie jak na rzecz Austrii (kilkanaście Fl.). Nie możemy również zapominać o Rosji (dostawał złote ruble i sukno na mundury). Wracając do Japonii, w 1904 r. spotkał się z cesarzem Japoniii i z nim podpisał układ o przyjaźni właśnie kraju wschodzącej wiśni i ruchu narodowo-wyzwoleńczego "Polska". O tym się nie mówi !!! Mało tego, Piłsudski po 1914 r. wyłudzał informacje od żołnierzy, przekupując ich kiełbasą i warzywami, bądź szantażując (stąd znane powiedzenie "Jurek- ogórek, kiełbasa i sznurek"- w oryginale "Jurek - ogórek,kiełbasa CZY sznurek [szubienniczy] - Woźniak 1984). W ten sposób zginęło w samym tylko powiecie Bocheńskim 16 młodych rekrutów w 1915 r., zaś 124 w Galicji w 1916 r. Zmuszał ich też do wstępowania do swej 1 kompanii kadrowej. Ci, którzy odmawiali ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach- często powieszonych i zastrzelonych jednocześnie. Ci, co walczyli byli narkomanami - nawet jest piosenka "Czerwone maki na mojem kasynie"!!! TO PIŁSUDSKI ICH ZMUSZAŁ DO TEGO. NIE MIELI WŁASNEJ WOLI. O to świadectwa kilku: * Jan Kowalczyk ur. 1894 "Zostałem upity w karczmie na Kleparzu przez wąsatego oficera, który kazał mówić do siebie . Dał mi potem jakieś pismo do podpisania, po czym nic nie pamiętam. Następnego dnia - 12 lipca - obudziłem się w ceglanych koszarach... / Janek niestety zginął w 1916 ... Miał 22 lata. * Paweł Frączek ur. 1891 "Zostałem złapany przez oficera w mundurze Lejtnanta; mówili nań >>Ziuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawka ? to może jej córeczka w Panoramie Lubelskiej tak kręci szczękami i nęci oczętami. Dziewczyna zapomina że to jest program informacyjny a nie burdel show. Zapewne swoją edukację odbyła w mieście a nie na wsi - a taki Smerdel Krupa zaczynali pośród wiejskich pejzaży a ona im do pięt nie dorasta...... i nie dorośnie. Czyli nie ważne gdzie ale ważne jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalewska i wszystko jasne miernota intelektualna jakich malo ale co sie dziwic w tej kaczej sekcie to standard
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W roku szkolnym 2018/2019 wzrosła liczby nauczycieli i etatów nauczycielskich ... a  lewacka komitywa p0-psl pali głupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
der dziennik znów szczuje społeczeństwo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PO i Zuk beda tak dalej rzadzic w Lublinie to bedzie coraz mniej szkol-w okrasie jego rzadow zlikwidowano 32 szkoly,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasperska i jej psychozy odc.2396
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodziłem do renomowanej szkoły średniej, a skończyłem studia obroniłem tytuł naukowy dr - więc moja rada jest prosta. Nie szkoła a chęci dziecka się liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jak ktoś ma z góry do dołu same 2, to może zamiast  liceum powinien się zastanowić nad wyborem technikum albo szkoły branżowej tym bardziej, że w takim technikum czy szkole branżowej II stopnia  też  można zdać maturę i iść na studia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...