Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam że należy tak jak w krajach 3-go świata. Od 10 roku życia przyuczać do pracy, a nie tracić czas i pieniądze na nauczanie bzdur... "Trzeba słuchać ludu, obiecać im, czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zap…ać za miskę ryżu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wyście wzieli ta kobietę? Ze Strajku Kobiet? Przecież to jakaś kompromitacja. Lex Czarnek w kwestiach nauczyciela nic nie zmienia, jedynie porusza wątki między dyrekcją, rodzicami a kuratorium. Czepianie się kuratora a nie czepianie się nauczycieli, którzy na potęgę gadają głupoty :) To się nazywa hipokryzja. Podstawa programowa nie jest oparta o naukę? A o co znowu? Wystarczy wskazać takie fakty a z tym byłoby już trudno:) Jakieś domniemane maile mają być powodem decyzji o odejściu z pracy? Żartujecie, prawda? Jedyną prawdą jest to, że nauczyciele zaczną odchodzić z pracy ale z 2 powodów: dość mizernych zarobków oraz coraz większych problemów z rodzicami i dziećmi. Mało kto ma cierpliwośc znoszenia upokorzenia a później jeszcze z tego rozliczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem emerytem, ale przez lata byłem nauczycielem i dyr. szkoły. Wypowiedzi pani moderatorki i pana historyka świadczą o tym , że nie mają pojęcia o szkole. Już wyżej internauta napisał, że Lex Czarnek praktycznie nie dotyka stosunków nauczyciel - kurator. Nauczyciel historii będzie miał tylko jeden problem, będzie musiał douczyć się historii najnowszej o której najczęściej nie ma pojęcia. Zarzuty, że kuratorzy są mianowani przez rządzącą władzę pokazują wiedzę cytowanej pani. Kurator jest przedstawicielem wojewody, a więc przedstawicielem rządu. Kochani nauczyciele, wiem, że płace szczególnie na początku nie powalają, ale wiem również, że dla młodych kobiet wychowujących dzieci jest to dobra praca. W jakim zawodzie idziesz do pracy na 8.00, a kończysz o 12.45. Powiem więcej, szkoły rzadko miały problem z naborem nauczycieli. Kiedyś był kłopot z anglistami, dziś z fizykami i nauczycielami zawodu. Zgadzam się co do jednego, wymagania rodziców ( często bzdurne) bardzo przeszkadzają w pracy, ale jest to również efekt spadku prestiżu nauczyciela i słabej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis = ukryta opcja rosyjska, rozwalić armię, rozwalić służbę zdrowia, rozwalić szkolnictwo, osłabić kraj jak ukrainę a potem wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...