Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zimowa rekrutacja na studia w Lublinie. Jakie kierunki można wybrać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2019 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Ojej, nie ma naboru na politologie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senat UP co roku zatwierdza nowe kierunki studiów i mami kandydatów świetlaną przyszłością i wysoką jakością kształcenia. Kandydaci dają się nabierać, przy czym uczą ich od kilkudziesięciu lat ci sami dydaktycy. Pracownicy mają zatrudnienie /gorzej z wymaganą wiedzą niezbędną na nowych dyscyplinach / a studenci po kilku latach budzą się z ręką w nocniku. Ich dyplomy są bez wartości ale za to są specjalistami w egzotycznie brzmiących dyscyplinach. Następnie uczelnia po 5 latach zamyka kształcenie na "atrakcyjnym" kierunku z powodu braku chętnych kandydatów a twórcy na Wydziałach wymyślają nowe specjalizacje. Oczywiście dalej wykładają ci sami ludzie. Po 3-5 latach cykl się powtarza. Zabawa kosztem młodych ludzi trwa dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamierzam złożyć papiery na Ekonomię na WSEH. Mam nadzieję, że strajkujący nauczyciele mi w tym nie przeszkodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...