Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co tu wykombinować, żeby zachować twarz. Strzał w stopę koledzy związkowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarza juz całkiem popientrolilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajdurzą z tym codziennym "przygotowywaniem". Od lat uczą tego samego, z tych samych notatek. Nauczyciel, który ma mózg wysili się raz, zrobi pulę z 300 pytań na dany temat i będzie je losował do testu. Taki test sprawdzi też błyskawicznie przykładając szablon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele z wycieczki nie zrezygnują bo mają je za darmo na koszt uczniów! Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drukowanie testów to psi obowiązek naucxycirla i g...o mnie obchodzi czy robi to na szkolnym kompie czy na domowym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nauczyciel zrezygnuje z wycieczki to zerwie umowę z biurem podróży i koszty poniosą dzieci i ich rodzice. A to początek końca etosu nauczyciela, pedagoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka wycieczka to żadna przyjemność, mieć oczy dookoła głowy 24h na dobę, właśnie wkrótce się wybieram na taką z klasą i nie mogę skompletować chętnych do opieki, nikt nie chce nawet za darmo! Ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne. Pewnie ten nauczyciel to taki idealista...dla idei to robi. Więc jak tu zrezygnowac i być solidarnym z innymi koleżankami ze szkoły, które strajkowały - media podawały że sp 51 prym widoła a tu prosze ... emocjonalna huśtawka... . Tylko po co się chwalić w internecie z jakiej jest szkoły. Chce zwiedzać niech jedzie i siedzi cicho. Przykre tak nie mieć stabilizacji w osiąganiu celu... i współstrajkujących zsabotażować publicznie. Ale cóż - tacy sa "ludzie" - misjonarze i idealiści. A wy hejtujecie Broniarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Ewa. Poproś tych z sp51 i sp45.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech strajkują w wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie nawiązuję do strajku tylko piszę ogólnie o wycieczkach szkolnych. Rodzicom się wydaje jak to mamy dobrze za darmo jezdzić. Ale prawda jest inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18h na tydzień źle. Darmowe wycieczki źle. Prezenty źle. Japi erdole co za ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Ewa. To po jedziesz? Po co organizujesz? Nie masz tego w Kn jako obowiązek - wiem, bo jestem nauczycielem od 24 lat. Po co matrudzic jak sama to sobie na łeb bierzesz? Nie rozumimem was ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty i wycieczki darmowe są fajne ale pod warunkiem że nie są od uczniów tylko od bliskiej osoby na przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Presja rodziców i uczniów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Ewo, polecam a chyba nawet zalecam dobrego psychologa. Jak możesz być pedagogiem, który jest pod presją rodziców??? uczniów??? Boże mam nadzieję, że uczniowie tego nie czytają!!!!!!!!!!!!!. czy ty siebie słyszysz???? Kobieto, mam nadzieję, że jesteś młodym nauczycielem - chodzi mi o staz pracy - zacznij się szanować i być silną kobietą. Dzieci, które niańczysz mają swoich rodzicó, jeżdżą z nimi na Kretę, do Egiptu itp itd w wakacje... a ty się zażynasz by ich zabrać ...gdzie? do Krakowa? do Warszawy do Muzeum Kopernika? a może Zakopane??? full wypas... Zastanów się nad sobą. Przepraszam, że ostro ale to z troski o ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracy nieroby z wybujałym jak za PRL socjalem!!! a strajkujcie sobie w wakacje i ferie i przerwy świąteczne czyli przez jakieś 3 miesiące w roku! a reszta roku "niby pracy" na pół etatu i chcą pensję 6 tysięcy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędy skarbowe zasypane donosami na nauczycieli udzielających korepetycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dają manipulować się politykom którzy tak naprawdę mają ich "gdzieś" zresztą jak wszystkich, taki to gatunek ludzi. Niechęć i pretensje spadną jednak na nauczycieli, Pan Przewodniczący ZNP jak i PO zrobią sobie kampanie wyborcze i o nich zapomną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...