Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZNP marudzi, bo nie lubi okrągłych mebli, chce kanciastych i na wysoki połysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się? Zmień pracę i daj miejsce innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z klasówek pewnie zrezygnują, ale na pewno nie z wycieczek. Ostatni strajk - a w szczególności te śmieszne filmiki, które nagrywali - pokazuje tylko kto teraz "uczy" nasze dzieci. I oni mówią, że chcą szacunku, żenujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk włoski jest w szkołach od lat nic nie uczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrezygnują z wycieczek, bombonierek , prezentów , wakacji itp. Błachacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka wycieczka to żadna przyjemność, mieć oczy dookoła głowy 24h na dobę, właśnie wkrótce się wybieram na taką z klasą i nie mogę skompletować chętnych do opieki, nikt nie chce nawet za darmo! Ciekawe dlaczego?
 Za darmo? Chetnie pojadę.  Troche to dziwne ze opiekun za darmo. Gdy jezdzialam z corki klasa jako opiekun placilam. Za to corka nauczycielki , ktora sobie wziela . Nie placila. Moze to ona pojechala jako opiekun a ja jako uczestnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie nawiązuję do strajku tylko piszę ogólnie o wycieczkach szkolnych. Rodzicom się wydaje jak to mamy dobrze za darmo jezdzić. Ale prawda jest inna.
 A jaka jest prawda? Placicie za wycieczke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdelegalizować lewackie postkomunistyczne struktury siejące dywersję w społeczeństwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty i wycieczki darmowe są fajne ale pod warunkiem że nie są od uczniów tylko od bliskiej osoby na przykład.
 Ale od uczniow i rodzicow chetnie przyjmujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze trochę czasu by sejm zajął się tą chora sytuacja w oświacie. Znieść kartę nauczyciela, podwyższyć pensum do 24 godzin wprowadzić umowy cywilno-prawne czyli kontrakty. Rozliczać nauczycieli z osiągnięć uczniów bo jest to wymierna ocena poziomu nauczania. Szkoły powinny podpisywać kontrakty z nauczycielami. Skończą się strajki narzekania i żądania wykraczające po za możliwości w chwili obecnej państwa. Zresztą od września dostają podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 ; 5 dni = ca 4 godz. dziennie i za to chcą po 1000 PLN/m-c +. Jak Rząd da 1100 emerytm "13" to aj waj giewałt i ROZDAWNICTWO. Nie ma to jak nasi-szkopska propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty i wycieczki darmowe są fajne ale pod warunkiem że nie są od uczniów tylko od bliskiej osoby na przykład.
Ale od uczniow i rodzicow chetnie przyjmujesz.
 A wychowawczyni syna ma imieniny 1.07 i zeby nie stracic imieninowego prezentu przekłada imieniny na czerwiec przed zakonczeniem roku szkolnego. Uwierzcie! Tak bylo w tamtym roku. Pozdrawiam pania. W tym roku przezentu nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś nie mam czasu uczyc dzieci ponieważ idę dokonać oceny uczniów z kartkówki z WF. Zajmie mi to spoooooro czasu. O jej jak ja to zrobie i kiedy będę sie spieszył  bo wizyty po sklepach czekają a sa promocje. Gonie sprawdzac ,pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje,że w tym roku nie będzie prezencików,ja bedę bacznie obserwoac i zgłaszam do urzędu skarbowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję strajkować w lipcu i w sierpniu!Przecież zależy wam na dobru ucznia.... A co do wycieczki to ja również chętnie pojadę za darmo.I popilnuje dzieci-naprawdę dam radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezenty rozdał bruniosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reformę konkretną zrobić 6 klasowa szkoła podstawowa darmowa Skończyć z przymusową edukacją. Tatuś z mamusią zrobili sobie ze szkół przechowalnie swoich "geniuszy" . Wieczne pretensje i żądania.. Operator koparki ręcznej czy podręcznego urządzenia do malowania nie musi mieć nawe średniego pisać i liczyć w stopniu podstawowym powinien umieć. Dalszą edukację zorganizować płatną i będzie po problemie. Jak za darmo to be a jak zapłaci jeden z drugim to się nauczy szacunku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
was komentujących tu porąbało? uważacie że to taki luksus jechać z waszymi bachorami na wycieczke? że to jest darmowy odpoczynek? w życiu by mi to nie przyszło do głowy! nie jestem nauczycielem, tylko raz byłam kiedyś jako opieka i to tylko dodatkowa na wakacjach z dziećmi a miałam dość po kilku dniach! to jest praca a nie wypoczynek! za którą nikt nie da dodatkowej kasy wychowawcy! jechać z młodzieżą która chce się wyszaleć, jak spuszczone psy ze smyczy, pilnować by nikomu nic się nie stalo, by czegoś nie nabroili, sobie lub komuś krzywdy nie zrobili...pełna odpowiedzialność za ich zdrowie życie za to co narobią... no po prostu wymarzony czas dla nauczyciela! jeszcze pozostaje kwestia że zostawiają swoje rodziny, swoje dzieci a nie zawsze wszyscy mają z kim zostawić... nie zgadzam się w 100% ze strajkującymi, ale serio: wycieczka z cudzymi dziećmi za które trzeba wziąć odpowiedzialność to żadna przyjemność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
was komentujących tu porąbało? uważacie że to taki luksus jechać z waszymi bachorami na wycieczke? że to jest darmowy odpoczynek? w życiu by mi to nie przyszło do głowy! nie jestem nauczycielem,  tylko raz byłam kiedyś jako opieka i to tylko dodatkowa na wakacjach z dziećmi a miałam dość po kilku dniach! to jest praca  a nie wypoczynek! za którą nikt nie da dodatkowej kasy wychowawcy! jechać z młodzieżą która chce się wyszaleć, jak spuszczone psy ze smyczy, pilnować by nikomu nic się nie stalo, by czegoś nie nabroili, sobie lub komuś krzywdy nie zrobili...pełna odpowiedzialność za ich zdrowie życie za to co narobią... no po prostu wymarzony czas dla nauczyciela! jeszcze pozostaje kwestia że zostawiają swoje rodziny, swoje dzieci a nie zawsze wszyscy mają z kim zostawić... nie zgadzam się w 100% ze strajkującymi, ale serio: wycieczka z cudzymi dziećmi za które trzeba wziąć odpowiedzialność to żadna przyjemność!
 Prosze nie jezdzic. Napewno znajda sie chetni opiekunowie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie nawiązuję do strajku tylko piszę ogólnie o wycieczkach szkolnych. Rodzicom się wydaje jak to mamy dobrze za darmo jezdzić. Ale prawda jest inna.
A jaka jest prawda? Placicie za wycieczke?
 Płacicie czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...