Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak podwyższa pensum (godziny przy tablicy) to dzieciaki też będą siedzieć w szkole znacznie dłużej to tak na marginesie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nierobów ,rzadajaca tylko kasiorki.
 Oooo a rodzice to sama banda " robow" prawdą? Żadnych bezrobotnych, na zasiłkach, z 500plus też nie korzystają i z wyprawek bo za dumni...tacy są silnie pracujący...nauczyciele to banda ktorej nie powinno powierzać się dzieci.....to zabrać się za nauczanie domowe albo do prywatnej szkoły...tam będzie full wypas.... Nie gadać że płacicie nauczycielom pensje.... Każdy płaci podatki, moje idą na czyjeś dzieci chociaż nie popieram 500+ ale nie mam nic do powiedzenia lub na zasiłki osób które mogłyby pracować albo wyprawki szkolne....nasi rodzice wiedzieli że jak mają dzieci to muszą sobie poradzić....nikt im wyprawek nie fundowal....to rozleniwienie społeczeństwa i demoralizujące rozdawnictwo. Pieniądze powinny być za coś, za dobrą naukę, za zaangażowanie w akcję, sport, osiągnięcia....to motywuje. Wedke nie rybę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze trochę czasu by sejm zajął się tą chora sytuacja w oświacie. Znieść kartę nauczyciela, podwyższyć pensum do 24 godzin wprowadzić umowy cywilno-prawne czyli kontrakty. Rozliczać nauczycieli z osiągnięć uczniów bo jest to wymierna ocena poziomu nauczania. Szkoły powinny podpisywać kontrakty z nauczycielami. Skończą się strajki narzekania i żądania wykraczające po za możliwości w chwili obecnej państwa. Zresztą od września dostają podwyżki.
 Skończyć z 500+, skończyć z darmowymi podręcznikami, skończyć z wyprawkami....jeśli chce się mieć dziecko trzeba je umieć utrzymać....co to za rozdawnictwo...nasi rodzice sobie radzili i wyszliśmy na ludzi Annie na roszczeniowych nierobów....pieniądze przeznaczone powinny być na służbę zdroqia, profilaktykę, stypendia dla ambitnych, pracowitych i zasłużonych....nie dla wszystkich...co za paskudny populizm !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Broniarzem-Zadymiarzem!!! Polityki mu się zachcialo, ile wypłacił ze swoich na strajk nauczycieli, bo sam pensyjkę sowitą przytula co m-c. ZPN - ma taki majatek a funduszu strajkowego nie zabezpieczył, wszystko przechulał??? A zyski z hoteli tudzież inne inwestycje??? Zrobił nauczycieli w trabę, rodziców skłucił z nauczycielami, uczniom dodał stresów a teraz "strajk wloski". Broniarzu, strajk wloski to ty stosowaleś przez te wszystkie lata, o nauczycielach przypominasz sobie przed wyborami w ZPN!!! Jeszcze jedna kadencja by się przydała, i na zasłużoną emeryturkę można odejść. Nauczycieli to ty masz w dalekim poważaniu, ty jesteś ustawiony w życiu do statnich twoich dni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do wycieczek to widzisz tylko to, że nauczyciele jeżdżą za darmo a to że dzięki wyjsciom do teatru czy muzeum twoje dziecko się rozwija to już nie. Najlepiej komputer  tablecik a dziecko nie wie, w którym kierunku jedzie się nad morze a w którym w góry no ale według takich rodziców po co mu to wiedzieć prawda? . Kulturę to ma w telewizji oglądając trudne sprawy, dlaczego ja i takie tam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja studiowałam geografię naukową z geodezja i nie były to studia nauczycielskie a uprawnienia pedagogiczne robiłam dodatkowo w tym samym czasie to znaczy, że jestem słabsza bo jestem nauczycielem ??? Co za brednie ludzie piszą aż się w głowie przewraca. Wspomnę, że uczę w szkole bo kocham pracę z młodzieżą a młodzież bardzo mnie ceni, co dają mi odczuć na każdym kroku. Nie czuję się w niczym słabsza a to, że chce godnie zarabiać to chyba nie zbrodnia. Zamiast się licytować kto ma gorzej to wszyscy się zastanówcie czy ok. 1520 zł czyli najniższa krajowa nie powinna wynosić ok. 3000 zł, bo ceny mamy już z zachodniej Europy a wypłaty daleko w tyle. Ale zamiast się jednoczyć i wspierać tych co walczą o coś to lepiej pluć jadem i zazdrościć, że komuś coś może nie pasować. Ludzie zastanówcie się nad sobą bo to jest przykre i żałosne jaki ciemnogród panuje w tym kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co opiekunowie, sam weź sobie rodzicu swoje pociechy i pokaz świat... przecież od tego jesteś, a nie już opiekunów szukasz. Za opiekunke się płaci... Trzeba było liczyć wczesniej za ile wychowasz dziecko z pomocą opiekunek, a nie teraz oddajesz pod skrzydła innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja studiowałam geografię naukową z geodezja i nie były to studia nauczycielskie a uprawnienia pedagogiczne robiłam dodatkowo w tym samym czasie to znaczy, że jestem słabsza bo jestem nauczycielem ??? Co za brednie ludzie piszą aż się w głowie przewraca. Wspomnę, że uczę w szkole bo kocham pracę z młodzieżą a młodzież bardzo mnie ceni, co dają mi odczuć na każdym kroku. Nie czuję się w niczym słabsza a to, że chce godnie zarabiać to chyba nie zbrodnia. Zamiast się licytować kto ma gorzej to wszyscy się zastanówcie czy ok. 1520 zł czyli najniższa krajowa nie powinna wynosić ok. 3000 zł, bo ceny mamy już z zachodniej Europy a wypłaty daleko w tyle. Ale zamiast się jednoczyć i wspierać tych co walczą o coś to lepiej pluć jadem i zazdrościć, że komuś coś może nie pasować. Ludzie zastanówcie się nad sobą bo to jest przykre i żałosne jaki ciemnogród panuje w tym kraju.
 To wyjedż z tego ciemnogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wszystkim specjalistom od oświaty poszerzyc horyzonty i tochę poczytać, porozmawiać z ludzmi, których tak strasznie zdajecie się nienawidzieć, bo to, że moja sąsiadka pracuje w banku a ja sie tam od czasu do czasu pojawiam to nie oznacza, że wiem lepiej jak wyglada jej praca i mam prawo ją gnoić i leczyc swoje kompleksy jej kosztem bo właśnie to robicie szanowni Państwo... ***s://***facebook.com/notes/beata-zwierzy%C5%84ska/houston-mamy-problem/2205636496363415/ ******warszawa.pl/za-oknem/obys-cudze-dzieci-uczyl-czy-slowko-o-nauczycielach/ ***s://noizz.pl/opinie/felieton-o-bezsensowej-pracy-po-polsku/lj87pjn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...