Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nauczyciele - 18 godzin lekcyjnych na tydzień - po podwyżce we wrześniu dyplomowany na rękę dostanie 3.800 zł. Ma 2 miesiące wakacji, ferie i święta i oczywiście jeszcze 13 pensja. Jeszcze źle? To kwota zbliżona do stanowiska adiunkta z doktoratem lub habilitacją na uniwersytecie! Poza tym, ponieważ moje dzieci są zakładnikami tej nauczycielskiej kasty, żądam dyscyplinarnego zwolnienia ich z pracy i zakazu wykonywania zawodu. Utwierdziły mnie w tym zachowania tych ludzi względem kolegów, którzy nie porzucili dzieci i chcą pracować z uczniami - moja żona nauczycielka opowiada szokujące rzeczy o tym co teraz dzieje się w szkole! Ponadto przerażony jestem poziomem umysłowym strajkujących pedagogów, na podstawie tego co publikują w sieci (filmiki, grafiki, wpisy pełne wulgaryzmów). Szok! I my oddajemy nasze dzieci takim ludziom! Proponuję po strajku zwolnić dyscyplinarnie nauczycieli, którzy strajkowali podczas egzaminów i uniemożliwili naukę naszym dzieciom. W samym Lublinie szuka pracy bardzo dużo absolwentów studiów pedagogicznych, którzy z chęcią podejmą pracę w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
77% rodziców potępia strajk nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyliście taką dziwną zbieżność. Zakończyła się konwencja PIS i od razu wysyp komentujących. Towarzysze do broni jak mówił klasyk 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele - 18 godzin lekcyjnych na tydzień - po podwyżce we wrześniu dyplomowany na rękę dostanie 3.800 zł.  Ma 2 miesiące wakacji, ferie i święta i oczywiście jeszcze 13 pensja. Jeszcze źle? To kwota zbliżona do stanowiska adiunkta z doktoratem lub habilitacją na uniwersytecie! Poza tym, ponieważ moje dzieci są zakładnikami tej nauczycielskiej kasty, żądam dyscyplinarnego zwolnienia ich z pracy i zakazu wykonywania zawodu. Utwierdziły mnie w tym zachowania tych ludzi względem kolegów, którzy nie porzucili dzieci i chcą pracować z uczniami - moja żona nauczycielka opowiada szokujące rzeczy o tym co teraz dzieje się w szkole! Ponadto przerażony jestem poziomem umysłowym strajkujących pedagogów, na podstawie tego co publikują w sieci (filmiki, grafiki, wpisy pełne wulgaryzmów). Szok! I my oddajemy nasze dzieci takim ludziom! Proponuję po strajku zwolnić dyscyplinarnie nauczycieli, którzy strajkowali podczas egzaminów i uniemożliwili naukę naszym dzieciom. W samym Lublinie szuka pracy bardzo dużo absolwentów studiów pedagogicznych, którzy z chęcią podejmą pracę w szkole.
 Arti dopiero byłeś Justyna. Uważaj bo tranzwescyta zostaniesz a takich u Was nie tolerują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś dobrze wcześniej napisał. Jeżeli znacie nauczycieli, którzy udzielają korepetycji biorąc za to pieniądze i nie wystawiając rachunku, to zawiadamiajcie Izbę Skarbową. Żądają gigantycznych podwyżek od Państwa a jednocześnie okradają Państwo unikając płacenia podatków i ukrywając przychody. Niech zakładają działalności gospodarcze a przecież sektor prywatny, to samo złoto wg. nich i jak każdy uczciwy obywatel płacą podatki. A nie tylko Państwo musi im dać, bo szantażować będą brakiem promocji do następnej klasy. Dzisiaj stopień magistra, jaki najczęściej posiadają nauczyciele, nie jest specjalnym osiągnięciem w edukacji. Na kasach w E.Leclerc siedzi 40% magistrów więc to nie jest żadna elita społeczeństwa, jak myślą o sobie, tylko jak bardzo wiele innych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest że nauczycielka z mojej szkoły głosująca na PiS wcześniej mówiła że nie wyobraża sobie pracy po 60 tce a teraz gdy skończyła 60 lat nie chce odejść na emeryturę. Mówi że musi pracować. Dodam że nie strajkuje jako jedna z 4 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy partyjny aparatczyk przeniesiony z lat 80-ych ubiegłego stulecia kiedy też była nagonka na strajkujących, tak wygląda kaczo-kato-bolszewizm w obecnej posytaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel- pit 37- 55 - 60 tys, podzilić przez 180 dni daje 305,55 - 333,33 PLN dniówka, (nie wnikam ilogodzinna, 4 czy 8). Ludzie z budżetówki,  45-50 tys. podzielić przez 220 dni daje 204,54 - 227,27 dnówka osiogodzinna!, Nauczycielu widzisz różnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkują bo wypłatę wzięli tydzień temu, jeśli zarabiają tak mało jak twierdzą to zobaczymy za miesiąc jak będą mieli Wielki Post o chlebie i wodzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel dyplomowany z 30 letnim stażem (klasy 1-3) w Świdniku - przychód za 2018r w PIT 67 tys. Czy to jest mało? Niech mi ktoś powie ile kartkówek musi sprawdzać albo ile godzin poświęcać na dokształcanie w nauczaniu klas 1-3?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkują bo wypłatę wzięli tydzień temu, jeśli zarabiają tak mało jak twierdzą to zobaczymy za miesiąc jak będą mieli Wielki Post o chlebie i wodzie!
Przynajmniej 2 maja nie będzie śmierdziało grilowaną kiełbasą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkują bo wypłatę wzięli tydzień temu, jeśli zarabiają tak mało jak twierdzą to zobaczymy za miesiąc jak będą mieli Wielki Post o chlebie i wodzie!
Przynajmniej 2 maja nie będzie śmierdziało grilowaną kiełbasą!
 Ty świętujesz 1 maja. A śmierdzi od Ciebie cały rok. Najgorzej jak z Mopsu zapomoge weźmiesz i udasz się do pobliskiego sklepu. Czołem towarzysze. Wiem że zdobędę 5 minusów bo tyle jast troli na forum tzn. Jeden z 5 telefonów pisze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 4 lata nauczyciele nie otrzymali ani grosza podwyżki od tuskopawlaczy z PO-ZSL. Dlaczego teraz strajkujący dewastują dzieciom PRZYSZŁOSĆ? strajk jest POLITYCZNY !!! i tyle, ZNP to postkomunistyczno - platformerska przybudówka strajk POLITYCZNY ! inspirowany przez PO, postkomunistów z ZNP !!! ZŁODZIEJE Z PO wspierają politycznie ten STRAJK mam nadzieję że funkcjonariusze PO /ZSL / SLD będą osądzeni i zamknięci w więzieniach za swe poczynania poprzednie w rządzie i w samorządach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W solidarności są juz tylko zdrajcy starych idei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE! DZIĘKUJEMY ZA BRAK WSPARCIA BO PRZYNAJMNIEJ WIEM CO O NAS MYŚLICIE. WIEM JUŻ JAK MAM PRACOWAĆ - TYLKO W RAMACH DATKU OFEROWANEGO PRZEZ RZĄD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE! DZIĘKUJEMY ZA BRAK WSPARCIA BO PRZYNAJMNIEJ WIEM CO O NAS MYŚLICIE. WIEM JUŻ JAK MAM PRACOWAĆ - TYLKO W RAMACH DATKU OFEROWANEGO PRZEZ RZĄD.
 Ja tak będę robił. Gdy zaczynam lekcje o 8.00 to jak przyjdę do pracy wcześniej wówczas będę sprawdzał prace. Pogonie każdego ucznia który coś będzie chciał się dowiedzieć wtedy. Wszystkie kontakty rodziców na telefonie dodałem już do czarnej listy. Niech teraz sobie dzwonią o 21 czy 22 ja teraz bo zapomnieli przekazać ważna sprawę o swym dziecku. Niech dzwonią do szkoły może portier odbierze. Mam w d... wycieczkę w maju.  Niech rodzice czuwają nad trzeźwością swoich pociech. Gdy skończę lekcje zamknę się na zapleczu i niech jakiś rodzic spróbuje mnie szukać. Pracuje wtedy.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi justynko że w życiu ci nie wyszło i jesteś białym przysłowiowym ,,murzynem'' albo nieudacznikiem, bo za takie pieniądze pracują głupcy. Jak byle wodzianka w NBP zarabia po 50-60 000zł rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele są winni sami sobie, bo wychowali stado baranów z tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złożyliśmy doniesienia na nauczycieli, którzy udzielają korepetycji bez wystawiania rachunku czyli działają w szarej strefie. Z jednej strony chcą podwyżek z budżetu państwa a z drugiej strony sami ten budżet okradają nie płacąc podatków. Zachęcam każdego do zawiadamiania urzędów skarbowych o takich przypadkach.
  Jak wynika z wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi, nauczyciel udzielający korepetycji nie spełnia warunku prowadzenia  działalności gospodarczej . Oznacza to, że nie musi rejestrować działalności gospodarczej, prowadzić księgowości ani wystawiać faktur. Co powiesz tuczniku plus? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płacić.. Na wakacje pojadą nad jeż. białe na koniec roku zero kwiatów, voucherow do kruk czy aparat i zmieknie im rura obiboki do roboty
  O nie, przecież to straszne, jak oni biedni dadzą sobie radę bez lilijki śmierdzącej i czekolady  z Biedronki? Nauczyciela przyjmującego kosztowne prezenty zgłoś do urzędu skarbowego, ale też nie zapomnij zaznaczyć, kto był darczyńcą. Bo za przekupstwo się odpowiada w obie strony. I tak, wiem, że niektórzy przyjmują biżuterię czy talony do SPA, ale chyba sami nie przedstawiają rodzicom listy życzeń do spełnienia. Jeżeli przedstawiają, zgłosić do organu prowadzącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...