Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dragon Age: Początek. Do grania i czytania

Utworzony przez bezimienny, 14 września 2009 r. o 20:12 Powrót do artykułu
no rzeczywiscie, fajnie sie zapowiada. Ale teraz co druga gra sie fajnie zapowiada, czlowiek kupuje bo sie naogladał i naczytał reklam, a potem sie okazuje ze to gra dla dzieci. Ja tak miałem przy Mass Effect. I jak Dragon Age tez takie będzie, to podziękował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie, że za wydanie tej książki zabrała się lubelska Fabryka Słów? A co do gry to chyba wolę Divinity 2: Ego Draconis - jakoś mnie bardziej w tamtą stronę ciągnie. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
divinity 2? [topic="0"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090807/GRY/599087660[/topic]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi ucieło... To ja chyba na Risen jednak poczekam. licze, ze bedzie mroczniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na MODERN WARFARE 2 !!!!!!!!!!!!!! Licze, ze bedzie fajniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja liczę, ze dostane lepszą pracę A tego Dragon Age to nawet chętnie sprubuję. Byle tylko gra była bardziej "dorosła" niż większośc ostatnich produkcji, gdzie wszystko wygląda jak opakowanie po cukierku. Np. za klimat i mrocznośc "maski zdrajcy" to bym się nie pogniewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...