Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

The Settlers 7: Droga do Królestwa. Ani śladu po kryzysie

Utworzony przez wasyl1975, 17 kwietnia 2010 r. o 18:07 Powrót do artykułu
gra moze ok jak narazie udało mi sie przez 3 dni przejsc dwie plansze a to ze wzbledu na ciłagłe błedy gry lub połaczenia( po kazdej misji wywala do pulpitu a potem BRAK POŁCZENIA Z SERWEREM -SPRÓBUJ PÓZNIEJ )nawet nastepnego dnia nadal ten sam bład wyskakuje ciekaw jestem ile to zniej ma być moze likak tygodni pózniej a próba kilku krotnego uruchomienia konczy sie BŁEDEM SYSTEMOWYM NR1 i tak na okragło nawet przeinstalowanie nic nie daje uwazam ze szkoda mojej kazy na ta wytwórnie bo robi sobie z uczciwych graczy jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, mocno wkuźwiające. Ja się tak męczyłemz Assassisns Creed 2. Gra świetna, ale miałem ja jak serial, w odcinkach. Teraz przez to zabezpieczenie z ubisoftu, zastanawiam sie czy kupię nowego splinter cella.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...