Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieje, że poprawią coś w sprawie kart graficznych ATI. Kłopotów związanych z tymi kartami jest co niemiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tak źle. Ja mam Ati 6850 i gram na średnich (jestem przed wymianą starego, słabego proca), a gra wygląda naprawdę dobrze. Choc nie wszedzie: sporo obiektow się przenika, czasami lepsze tekstury wskakują za późno, na naszych oczach. Ale poza tym jest niexle. No i sama gra swietna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie dziwi jedno: ATI od paru lat robi lepsze karty graficzne, a większość gier jest optymalizowana pod nVidię. I potem są takie problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiem komunikaty w stylu "lada chwila będzie". Jeżeli twórcą strony brak pomysłów na uzyskanie większej ilości "kliknięć", to niech chociaż nie wprowadzają internautów w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gra jest piękna. Grafika ekstra, choć klasyczny Wiedzmin ujął mnie pięknymi malarskimi widoczkami, czego brak dwujce. Mechanika, walk, drzewko rozwoju, reszta naj ... naj. Ale to nie jest Wiedzmin tylko Assasyn. Maszyna konsolowa do zabijania. Biega zabija, biega. Więcej akcji mniej RPGa. Pomiędzy bieganiem a bieganiem słaby pokój zwierzeń. Jedyna słaba rzecz - jakby nie można było powiązać scenek w inny sposób!? Brak mi w tej grze swobodnego wędrowania po lokacjach, swobodnego biegania po tej samej łące nocą, dniem ..., gra mnie miestety prowadzi do celów, ja ich nie wybieram, to mi się wydaje sztuczne. Jedynka żyła, była bardziej Sapkowska, klimatyczna. Spotykałem tam swobodnie przemieszczających się po lokacjach, pełnych dylematów moralnych osobników. To już nie znany mi Wiedzmin lecz Assasyn. Odniosłem wrażenie, że mniej fabuły niż w jedynce. Mniej barwnych dialogów ... za to timeeventy za którymi nie przepadam, nie RPG a zręcznościówka. Sumując gra bardzo dobra, ale klimat Sapkowskiego raczej spłycony a nie rozwinięty w stosunku do pierwowzoru. wiedzmin2 znacznie bardziej odszedł w stronę Akcji, nie jest to już klasyczny RPG, szkoda! 9/10 w mojej ocenie. Jedynce dałem pełną 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajrzałem na oficjalną stronę wiedźmina - pl.thewitcher.com. tam jest info, ze patch juz gotowy, ale przepraszają, że go wczoraj nie wrzucili, bo sie serwery popsuły im. A pod spodem jatka w komentarzach. I to jest własnie polska. I w tej informacji, i tych komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...