Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Gry

25 maja 2011 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Patch 1.1 będzie lada chwila

0 6 A A
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów święci triumfy. Gra świetnie się sprzedaję, a oceny w recenzjach rzadko kiedy schodzą poniżej poziomu 9 na 10. Niemniej, nie ma rzeczy idealnych i w Wiedźminie nie wszystko działa tak, jak powinno. Część tych problemów powinien rozwiązać patch.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Patch 1.1 powinien być gotowy jeszcze dzisiaj, jednak twórcy – CD Projekt RED – zastrzegają, że chcą mieć pewność, że wszystko będzie działało jak należy, stąd dzisiejszy termin może ulec zmianie.

Co zmieni patch? Lista najważniejszych poprawek:

- Łatwiejszy i bardziej stabilny system instalacji oraz aktywacji gry

- DLC „Kłopoty z Trollem” będzie również częścią patcha. Koniec problemów z osobnym pobieraniem tej zawartości

- Usunięte problemy ze ściąganiem pozostałych darmowych DLC. Launcher gry poprawnie wykrywa i uaktualnia poszczególne moduły

- Poprawiona wydajność. Animacja płynniejsza do 30% oraz szybsze ładowanie gry – w zależności od sprzętu gracza oraz wersji gry – właściciele pudełkowego Wiedźmina 2 zauważą największą poprawę

- Poprawiono błędy powodujące zamykanie aplikacji, szczególnie podczas zapisywania i ładowania stanu gry

- Mapowanie klawiszy ruchu – teraz można przyporządkować ruch kursorom oraz klawiszom numerycznym

- Dodana opcja odwrócenia osi myszy

- Poprawione auto-wykrywanie konfiguracji sprzętowej w celu lepszej wydajności podczas właściwej rozgrywki

- Usunięty błąd w queście „Klątwa Krwi” uniemożliwiający jego zakończenie

Pełna lista zmian będzie dostępna w momencie wraz z pojawieniem się patcha.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
baranek / 26 maja 2011 o 19:02
0
zajrzałem na oficjalną stronę wiedźmina - pl.thewitcher.com. tam jest info, ze patch juz gotowy, ale przepraszają, że go wczoraj nie wrzucili, bo sie serwery popsuły im. A pod spodem jatka w komentarzach. I to jest własnie polska. I w tej informacji, i tych komentarzach
Avatar
prl24 / 26 maja 2011 o 13:31
0
Gra jest piękna. Grafika ekstra, choć klasyczny Wiedzmin ujął mnie pięknymi malarskimi widoczkami, czego brak dwujce. Mechanika, walk, drzewko rozwoju, reszta naj ... naj. Ale to nie jest Wiedzmin tylko Assasyn. Maszyna konsolowa do zabijania. Biega zabija, biega. Więcej akcji mniej RPGa. Pomiędzy bieganiem a bieganiem słaby pokój zwierzeń. Jedyna słaba rzecz - jakby nie można było powiązać scenek w inny sposób!? Brak mi w tej grze swobodnego wędrowania po lokacjach, swobodnego biegania po tej samej łące nocą, dniem ..., gra mnie miestety prowadzi do celów, ja ich nie wybieram, to mi się wydaje sztuczne. Jedynka żyła, była bardziej Sapkowska, klimatyczna. Spotykałem tam swobodnie przemieszczających się po lokacjach, pełnych dylematów moralnych osobników. To już nie znany mi Wiedzmin lecz Assasyn. Odniosłem wrażenie, że mniej fabuły niż w jedynce. Mniej barwnych dialogów ... za to timeeventy za którymi nie przepadam, nie RPG a zręcznościówka. Sumując gra bardzo dobra, ale klimat Sapkowskiego raczej spłycony a nie rozwinięty w stosunku do pierwowzoru. wiedzmin2 znacznie bardziej odszedł w stronę Akcji, nie jest to już klasyczny RPG, szkoda! 9/10 w mojej ocenie. Jedynce dałem pełną 10.
Gra jest piękna. Grafika ekstra, choć klasyczny Wiedzmin ujął mnie pięknymi malarskimi widoczkami, czego brak dwujce. Mechanika, walk, drzewko rozwoju, reszta naj ... naj. Ale to nie jest Wiedzmin tylko Assasyn. Maszyna konsolowa do zabijania. Biega zabija, biega. Więcej akcji mniej RPGa. Pomiędzy bieganiem a bieganiem słaby pokój zwierzeń. Jedyna słaba rzecz - jakby nie można było powiązać scenek w inny sposób!? Brak mi w tej grze swobodnego wędrowania po lokacjach, swobodnego biegania po tej samej łące nocą, dniem ..., gra mnie miestet... rozwiń
Avatar
Marcel / 26 maja 2011 o 12:47
0
Uwielbiem komunikaty w stylu "lada chwila będzie". Jeżeli twórcą strony brak pomysłów na uzyskanie większej ilości "kliknięć", to niech chociaż nie wprowadzają internautów w błąd.
Avatar
fran / 25 maja 2011 o 22:03
0
mnie dziwi jedno: ATI od paru lat robi lepsze karty graficzne, a większość gier jest optymalizowana pod nVidię. I potem są takie problemy
Avatar
wiesław / 25 maja 2011 o 19:56
0
Nie jest tak źle. Ja mam Ati 6850 i gram na średnich (jestem przed wymianą starego, słabego proca), a gra wygląda naprawdę dobrze. Choc nie wszedzie: sporo obiektow się przenika, czasami lepsze tekstury wskakują za późno, na naszych oczach. Ale poza tym jest niexle. No i sama gra swietna.
Avatar
Bartek / 25 maja 2011 o 19:50
0
mam nadzieje, że poprawią coś w sprawie kart graficznych ATI. Kłopotów związanych z tymi kartami jest co niemiara.
Avatar
baranek / 26 maja 2011 o 19:02
0
zajrzałem na oficjalną stronę wiedźmina - pl.thewitcher.com. tam jest info, ze patch juz gotowy, ale przepraszają, że go wczoraj nie wrzucili, bo sie serwery popsuły im. A pod spodem jatka w komentarzach. I to jest własnie polska. I w tej informacji, i tych komentarzach
Avatar
prl24 / 26 maja 2011 o 13:31
0
Gra jest piękna. Grafika ekstra, choć klasyczny Wiedzmin ujął mnie pięknymi malarskimi widoczkami, czego brak dwujce. Mechanika, walk, drzewko rozwoju, reszta naj ... naj. Ale to nie jest Wiedzmin tylko Assasyn. Maszyna konsolowa do zabijania. Biega zabija, biega. Więcej akcji mniej RPGa. Pomiędzy bieganiem a bieganiem słaby pokój zwierzeń. Jedyna słaba rzecz - jakby nie można było powiązać scenek w inny sposób!? Brak mi w tej grze swobodnego wędrowania po lokacjach, swobodnego biegania po tej samej łące nocą, dniem ..., gra mnie miestety prowadzi do celów, ja ich nie wybieram, to mi się wydaje sztuczne. Jedynka żyła, była bardziej Sapkowska, klimatyczna. Spotykałem tam swobodnie przemieszczających się po lokacjach, pełnych dylematów moralnych osobników. To już nie znany mi Wiedzmin lecz Assasyn. Odniosłem wrażenie, że mniej fabuły niż w jedynce. Mniej barwnych dialogów ... za to timeeventy za którymi nie przepadam, nie RPG a zręcznościówka. Sumując gra bardzo dobra, ale klimat Sapkowskiego raczej spłycony a nie rozwinięty w stosunku do pierwowzoru. wiedzmin2 znacznie bardziej odszedł w stronę Akcji, nie jest to już klasyczny RPG, szkoda! 9/10 w mojej ocenie. Jedynce dałem pełną 10.
Gra jest piękna. Grafika ekstra, choć klasyczny Wiedzmin ujął mnie pięknymi malarskimi widoczkami, czego brak dwujce. Mechanika, walk, drzewko rozwoju, reszta naj ... naj. Ale to nie jest Wiedzmin tylko Assasyn. Maszyna konsolowa do zabijania. Biega zabija, biega. Więcej akcji mniej RPGa. Pomiędzy bieganiem a bieganiem słaby pokój zwierzeń. Jedyna słaba rzecz - jakby nie można było powiązać scenek w inny sposób!? Brak mi w tej grze swobodnego wędrowania po lokacjach, swobodnego biegania po tej samej łące nocą, dniem ..., gra mnie miestet... rozwiń
Avatar
Marcel / 26 maja 2011 o 12:47
0
Uwielbiem komunikaty w stylu "lada chwila będzie". Jeżeli twórcą strony brak pomysłów na uzyskanie większej ilości "kliknięć", to niech chociaż nie wprowadzają internautów w błąd.
Avatar
fran / 25 maja 2011 o 22:03
0
mnie dziwi jedno: ATI od paru lat robi lepsze karty graficzne, a większość gier jest optymalizowana pod nVidię. I potem są takie problemy
Avatar
wiesław / 25 maja 2011 o 19:56
0
Nie jest tak źle. Ja mam Ati 6850 i gram na średnich (jestem przed wymianą starego, słabego proca), a gra wygląda naprawdę dobrze. Choc nie wszedzie: sporo obiektow się przenika, czasami lepsze tekstury wskakują za późno, na naszych oczach. Ale poza tym jest niexle. No i sama gra swietna.
Avatar
Bartek / 25 maja 2011 o 19:50
0
mam nadzieje, że poprawią coś w sprawie kart graficznych ATI. Kłopotów związanych z tymi kartami jest co niemiara.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 2 0

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 4 0

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 0

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 10 11

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 5 12

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 2 8

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 12

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 25 14

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 51 5

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 5 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 8

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 2 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!