Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Buddha Indian Restaurant w Lublinie - recenzja

Utworzony przez Koko, 1 września 2013 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Byłem tam ze znajomymi ostatnio i wszystkim nie smakowało tam nic oprócz jogurtu o smaku mango, a ceny makabryczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
188 zl za jedzenie dla 2 osob?? yyyyyy to chyba nie na lubelska kieszen lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam pikantną wegetariańską kuchnię indyjską i meksykańską. Niestety w Lublinie nie ma za dużego wyboru lokali w tym wyspecjalizowanych wiec napewno tam się wybiorę z żoną, a co do cen myślę, że jeżeli nie są to mrożonki ogdrzewane w mikrofali to warto zapłacić te parę złotych wiecej i nie psioczyć, że drogo ale cieszyć się smakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciapackie żarcie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
188 zl za jedzenie dla 2 osob?? yyyyyy to chyba nie na lubelska kieszen lokal
  ... w sam raz na zapyziałe lubelskie pensje 1600 - max 2500 PLN BRUTTO. Najbiedniejszy region UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupy są rozwodnione do granic możliwości, a surówkę dostałam pod postacią kilku plasterków ogórka, 2 plastrów pomidora i 3 plasterków marchewki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... w sam raz na zapyziałe lubelskie pensje 1600 - max 2500 PLN BRUTTO. Najbiedniejszy region UE.
Czytajcie ze zrozumieniem! Nie za dwa dania taka cena tylko za przystawkę, główne i deser!!! Ceny normalne  jedzenie pyszne, byłam tam i na pewno powrócę! I nie jestem jakaś nei wiem jak bogata bo jestem studentką, która musi jeszcze opłacać stancję a mimo to jakoś stać mnie na to aby od czasu do czasu tam się wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tyle ŻREĆ (bo nie jeść)? I dla kogo ta restauracja za prawie 200zł? Kolejny raz ten pan obżerający się za cudze pieniądze razem ze swą konkubiną jest oderwany od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie ze zrozumieniem! Nie za dwa dania taka cena tylko za przystawkę, główne i deser!!! Ceny normalne  jedzenie pyszne, byłam tam i na pewno powrócę! I nie jestem jakaś nei wiem jak bogata bo jestem studentką, która musi jeszcze opłacać stancję a mimo to jakoś stać mnie na to aby od czasu do czasu tam się wybrać.
Dorabiasz na Odloty.pl? Studentko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie mdle, nijakie, i tylko smak curry. nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery gwiazdki ?!? Bardzo śmieszne  :)  Zwykła hinduska buda w stylu take away na actonie serwuje lepsze jedzenie niż ta restauracja. Autorzy artykułu nie mają zielonego pojęcia o kuchni hinduskiej  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejna "mega obiektywna" relacja pana W. Jak to czytam to mam wrażenie,że wcześniej chyba daje cynk w niektórych lokalach które odwiedza bo bardzo często jego opisy potraw które konsumuje róznią sie od tych które później my próbujemy. Ja już kilka miejsc odwiedziłem po jego wizytach i uwierzcie, że on nie jest zupełnie wiarygodny w swoim kryterium oceny restauracji:)) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam i polecam. Skoro wszyscy tak malo zarabiacie to na pewno wiele razy byliście w Indiach i wiecie jak powinno smakować. nie bądźcie śmieszni. Ja zamawiam często danie z ryżem i kurczakiem Murg Birjani za dwadzieścia kilka złotych. porcja jest tak duża, że często zostaje. czyli za 1 osobę z napojem jest się w stanie najeść za mniej niż 30pln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście bardziej pasuje mi buddha w Olimpie, menu śniadaniowe naprawdę smaczne i bardzo tanie! Na szopena jest minimalnie drożej plus dla mnie troche za ciemno na dole. Obsługa swego czasu pozostawiala wiele do życzenia, ale ostatnio widziałem chyba nowa załogę więc na pewno sie wybiore i sprawdze. A nawiązując do wpisów, bylem tylko raz w Indiach ale jadłem przez równy miesiąc takie jedzenie i w budach na ulicy i w eleganckich restauracjach i powiem Wam ze w obydwu buddha poziom jest bardzo ok i bardzo nawiazujacy. Pozdrawiam załogę z Olimpu i do zobaczenia na śniadaniu. Stały klient. Kristoff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam i polecam. Skoro wszyscy tak malo zarabiacie to na pewno wiele razy byliście w Indiach i wiecie jak powinno smakować. nie bądźcie śmieszni. Ja zamawiam często danie z ryżem i kurczakiem Murg Birjani za dwadzieścia kilka złotych. porcja jest tak duża, że często zostaje. czyli za 1 osobę z napojem jest się w stanie najeść za mniej niż 30pln.
najlepsze indyjskie jedzenie zjesz w londynie, nie w Indiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze indyjskie jedzenie zjesz w londynie, nie w Indiach
Próbowałem i tu, i tu. Jest w tym trochę racji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...