Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Tatarzy jedli tatara? Jak zrobić dobrego tatara? Przepisy i porady

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2019 r. o 21:14 Powrót do artykułu
Jak sprawdzić czy mięso jest zdrowe? Pasożyty, bakterie mogą narobić nam bigosu z takiego tatara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sprawdzić czy mięso jest zdrowe? Pasożyty, bakterie mogą narobić nam bigosu z takiego tatara.
 to proste,bierzesz mięsko z leżaka ,sprzedajesz czechowi ,a on dalej serwuje  pobratymcom jako wołowinę argentynską za 1500 zł za kilogram.a bez bakterii i pasożytów nie da się żyć ,bądz mądry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sprawdzić czy mięso jest zdrowe? Pasożyty, bakterie mogą narobić nam bigosu z takiego tatara.
 dlatego też należy organizm przygotować na taką ewentualność i przed konsumcją przyjąć 50ml czystej, zmrożonej substancji. W trakcie konsumpcji należy przyjąć kolejne dwie porcje czystej, zmrożonej substancji, najlepiej o analogicznej gramaturze. Po zakończeniu konsumpcji, takż profilaktycznie, ale nie bez przyjemności, przyjąć ostatnią porcję zmrożonej substancji. Wtedy też nie grożą nam żadne salmonelle czy inne takie. No i przyjemniej się robi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza znajoma robi wspaniałego tatara.mięso miele w maszynce.Kilkakrotnie uczyła mnie jak prawidłowo wykonać.Czasami udaje mi się,ale znajomej zawsze Jej tatar jest najlepszy z wielu,które miałem okazję jeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem jak można w ogóle jeść tatara. Od razu puściłbym pawia jakbym poczuł surowe mięso w gębie. Tak samo z surową rybą w sushi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...