Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dieta od NFZ. Fundusz ułoży ci dietę i podpowie, jak jeść zdrowo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2019 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Najlepsza dieta to szpitalne jedzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas schabowy w panierce ociekającej z tłuszczu,kapusta ugotowana w smalcu ,zamiast surówki ze świeżych warzyw i owoców ,piwsko,a później na SOR bo wątroba się wścieka.A młodzi różne fast-foody i wychodzi udo grubsze jak klatka piersiowa,zamiast surówki chipsy.Smacznego samo zdrowie.NFZ nie wytrzyma finansowo leczenia takich dieto-przestrzegających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się NFZ zajmie dietą w szpitalach, bo po pobycie u nich można się ostro rozchorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski oddział NFZ niech ułoży dietę dla swojej Pani rzecznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg. Niesiołowskiego - szczaw i mirabelki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dieta dla urzędnika  :) Już widze jak zwykły Kowalski pracujący 12h dziennie za 2100 brutto stosuje tą dietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg. Niesiołowskiego - szczaw i mirabelki ...
 wg. mateuszka kłamczuszka - miska ryżu... kur... jaka darmowa służba zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem dobrze, że coś robią. Sami mamy złe nawyki, naszych dzieci szkoła nie uczy mądrego dożywiania, sami nie potrafimy. A potem są efekty. Może chociaż tutaj NFZ zrobi coś dobrego. Panie xxx jak pracujesz 12 GODZIN za 2100 to zmądrzej i zmień to bo umżesz z głodu i na co Ci dieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z diety lightdiet, dieta opisywana w artylule źle mi się kojarzy, wiem jak w szpitalach karmią i to absolutnie nie zachęca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo szukałam optymalnej diety dla siebie aż w końcu znalazłam. Postanowiłam wzbogacić swoją dietę sokami wg. porad terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Takie soki szybko są wchłaniane przez organizm wraz z witaminami jakie zawierają. Efekt jest też szybki. W krótkim czasie wyleczyłam się z nadciśnienia i miażdżycy. Soki wyciskam sama aby nie kupować w sklepie. Także wygląd mi się poprawił (skóra, włosy) i przy okazji schudłam parę kilogramów. Polecam uzupełnić dietę sokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
menu dla cukrzyków to w połowie owoce. na pewno specjaliści to układali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...