Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zjeść dobre pierogi? TOP 10 miejsc w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2019 r. o 22:37 Powrót do artykułu
Znowu ktoś za darmo Waldka nakarmił i Waldek pisze i pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma na spisie żadnego marketu z pierogami pakowanymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze pierogi robi Solejukowa z serialu "Ranczo" . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierogi ruskie... jak poczuję ich zapach to mi się niedobrze robi. Nawet na samą myśl... Ziemniaki z serem to nie dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre - Bardzo dobre pierogi to można kupić w TESCO na ul. Orkana w godz. 9.00 - 10.00 (tylko) wejście od strony Firma Żagiel -Skoda tam jest stoisko. Sprzedają na wagę - są pyszne i wiele rodzai.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszego pieroga serwuje mi moja żonka mniam mniam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie wymieniono restauracji" Na Rogatce "tam jadam czesto wspaniałe pierogi-no i proporcje ceny do ilosci są ważne, a autor o tym detalu bardzo ważnym-nie wspomina.Sa restauracje gdzie powinno się zamawiać po 2 dania pierogów na 1 osobę, lub dodawać lupę w gratisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wszystkiego szkoda, że nie ma na tej liście pielmieni podawanych w restauracji hotelu Lwów przy Bronowickiej. Najlepsze jakie jadłem dotychczas w Lublinie. Przygotowane w bardzo tradycyjny sposób. Smakują dokładnie tak jak te które zawsze degustuje podczas pobytów na Ukrainie. Polecam każdemu spróbować i ocenić samemu. Dla mnie jest to numer jeden w Lublinie. Poza pielmieni można znaleźć w karcie znacznie więcej tradycyjnie przygotowanych wschodnich dań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...