Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mała Restauracja w Lublinie. \"Klapa w ładnym opakowaniu\"

Utworzony przez zbyszek, 23 lutego 2013 r. o 16:01 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Cóż, tak to właśnie jest, jak ktoś uważa się za fachowca (we własnym mniemaniu oczywiście). Wstyd panie Waldemarze Berbeluch, zwyczajny wstyd ! To kolejny blamaż w pana wykonaniu. Tak czytam kolejne pańskie "recenzje" i dochodzę do wniosku, że wszystkie one są wręcz prawie takie same. Czy ma pan jakiś szablon ?! ...do którego wpisuje pan tylko inne potrawy z innych restauracji, inne ceny i na koniec rozdaje pan gwiazdki wedle własnego uznania ? Strasznie ma pan mały zasób słownictwa, niech pan coś zmieni w tych swoich wypocinach, bo to staje się zwyczajnie nudne i mdłe. Rozumiem że panu to nie przeszkadza, no tak, przecież pan tego nie czyta, tylko pisze. Jeszcze raz smacznej "okrasy" życzę...
To nie gwiazdki wedle własnego uznania... To gwiazdki we własnym interesie materialnym. Patrz Portal Kazimierz Dolny, Turniej Nalewek w SARP-ie w marcu.. Znowu naiwnego Restauratora nabił w butelkę, Berbeluch wie co robi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z opinią tego pana. Jestem stałym gościem tej restauracji, gdzie dania są bardzo smaczne i ładnie podane. Są to dawne smaki Lublina, a jak wiadomo dawniej nikt nie podgrzewał talerzy. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na kucharzach tej restauracji. Mam przeczucie, że ten pan napisał kiepską opinię o daniach, ponieważ został przez kogoś nasłany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to ! ...ale czy to zrozumie sam prowodyr tych wszystkich zamieszań ? ...wątpię. Ten szkodnik dość już namieszał w tej dziedzinie. Nie obchodzi go to że niszczy on dorobek wielu ludzi. Niektórzy właściciele restauracji pracowali na to co osiągnęli długimi latami, a tu nagle przychodzi jakiś berbeluch i wszystko chce zniszczyć jedną recenzją, bo mu coś nie smakowało, albo nikt go nie rozpoznał i nie było "gratisu". To skandal, jak taki cham potrafi być bezczelny... ...ech, szkoda pisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...