Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

22 lutego 2013 r.
12:50
Edytuj ten wpis

Mała Restauracja w Lublinie. "Klapa w ładnym opakowaniu"

0 26 A A
Mała Restauracja, Rynek 14, Lublin
Mała Restauracja, Rynek 14, Lublin

To młodsza siostra słynnej "Mandragory”. Dałem namówić się na piękną reklamę na stronie internetowej i przedwojenne smaki Lublina. A tu klapa. Tyle, że w ładnej pozłotce. Trzy gwiazdki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie da się ukryć, że Mała Restauracja to jeden z najbardziej wysmakowanych lokali gastronomicznych na Starym Mieście. Piękny szyld, klimatyczna strona ze świetnym marketingiem i wnętrze urządzone w antykach. Restauracja jest malutka, bardzo przytulna. W menu, równie wysmakowanym, znajdziecie potrawy i wiadomości o przedwojennej kuchni. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.

Kiedy w karcie zobaczyłem w zakąskach "Lina w śmietanie” (20 zł), podawanego przed wojną w restauracjach lubelskich i kazimierskich, musiał być mój. Moja towarzyszka wybrała sobie "Gęsie wątróbki smażone z jabłuszkami i cebulką” w tej samej cenie.

Lin nas zachwycił, a sos śmietanowy był przedobry. Natomiast gumowate wątróbki kucharz dokumentnie skopał, choć sos malinowy był wyborny. Gdyby ów nieszczęśnik pracował przed wojną u Radzymińskiego, wyleciałby z pracy jeszcze tego samego dnia. Oba talerze nie były podgrzane, ale cóż.

Zamówiliśmy "Barszczyk z krokietem” oraz "Żur z jajkiem i białą kiełbasą” po 9 zł. Mój żurek był niezły, świeży, z przetartymi warzywami. Podobny jadłem w Kodniu. Ale barszczyk był tragicznym, kwaśnym cienkuszem z torebki. W dodatku kelnerka, zamiast się nami opiekować, non stop gadała z młodą damą.

Na drugie zamówiłem sobie hit. Smażone śledzie z ziemniakami za 15 zł. Moja towarzyszka "Befsztyk po angielsku z sosem a la maitre d'hotel” za 30 zł. Do tego frytki za 5 zł i warzywa z wody w tej samej cenie.

Befsztyk lubię, ale jeden z najsłynniejszych sosów na świecie w menu mnie zaskoczył. Śledziki były wyborne, za to ziemniaki wiele już musiały przejść. Wczorajsze, przemieszane. Zjadłem jednego śledzia i zrobiliśmy zamianę. Znów zimny talerz. Befsztyk był tragiczny. Z żylastej wołowiny drugiego sortu. Rozumiem, oszczędności, kasę trzeba liczyć. Ale legendarny sos z masła, pieprzu, pietruszki i cytryny nie był nawet kiepską podróbką.

Na deser zamówiliśmy po kawie. M. ekspresso, ja capuccino. W kwestii deseru wybór był prosty. Słynne czekoladki i trufle z własnej Małej Manufaktury. Kolejny świetny pomysł i pyszne słodycze po 2 zł każda. Smakowało, zrobiło się przedwojennie.

Nasza ocena? Zapłaciliśmy 162 zł. Mała Restauracja to jedna z najpiękniejszych restauracji w regionie. Wysmakowana, dopracowana, bombonierka ze świetnym marketingiem. I wielką legendą przedwojennej kuchni. Raz w tygodniu zamienia się w nieme kino. Wtedy klimat może być obłędny.

Ale słaba, niedopracowana kuchnia to jej największa wada. Albo wynika ze słabości kucharza, albo z oszczędności na dobrych produktach i stosowaniu tańszych zamienników (befsztyk). Jednak dla klimatu, wystroju, dobrych win i charyzmy właścicielki będę tam wracał. A nuż się kuchnia poprawi.

3/5

Mała Restauracja w Lublinie
Lublin, Rynek 9, tel. 81-536-20-20
Czynne codziennie od 12.
Można płacić kartą
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 marca 2013 r. o 00:24
0
Otóż to !
...ale czy to zrozumie sam prowodyr tych wszystkich zamieszań ?
...wątpię.

[size=3][size=2]Ten szkodnik dość już namieszał w tej dziedzinie. Nie obchodzi go to że niszczy on dorobek wielu ludzi.[/size][/size]
[size=3][size=2]Niektórzy właściciele restauracji pracowali na to co osiągnęli długimi latami, a tu nagle przychodzi jakiś berbeluch i wszystko chce zniszczyć jedną recenzją, bo mu coś nie smakowało, albo nikt go nie rozpoznał i nie było "gratisu". To skandal, jak taki cham potrafi być bezczelny...[/size][/size]
[size=3][size=2]...ech, szkoda pisać...[/size][/size]
Otóż to !
...ale czy to zrozumie sam prowodyr tych wszystkich zamieszań ?
...wątpię.

[size=3][size=2]Ten szkodnik dość już namieszał w tej dziedzinie. Nie obchodzi go to że niszczy on dorobek wielu ludzi.[/size][/size]
[size=3][size=2]Niektórzy właściciele restauracji pracowali na to co osiągnęli długimi latami, a tu nagle przychodzi jakiś berbeluch i wszystko chce zniszczyć jedną recenzją, bo mu coś nie smakowało, albo nikt go nie rozpoznał i nie było "gratisu". To skandal, jak taki cham potrafi... rozwiń
Avatar
Niekryta krytyczka / 1 marca 2013 r. o 16:31
0
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klie... rozwiń
Avatar
Niekryta krytyczka / 1 marca 2013 r. o 16:31
0
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klie... rozwiń
Avatar
Niekryta krytyczka / 1 marca 2013 r. o 16:30
0
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klie... rozwiń
Avatar
Stała bywalczyni Małej Res / 1 marca 2013 r. o 16:18
0
Nie zgadzam się z opinią tego pana. Jestem stałym gościem tej restauracji, gdzie dania są bardzo smaczne i ładnie podane. Są to dawne smaki Lublina, a jak wiadomo dawniej nikt nie podgrzewał talerzy. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na kucharzach tej restauracji. Mam przeczucie, że ten pan napisał kiepską opinię o daniach, ponieważ został przez kogoś nasłany.
Avatar
Nabity w butelkę / 26 lutego 2013 r. o 22:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1361720512' post='738044']
Cóż, tak to właśnie jest, jak ktoś uważa się za fachowca (we własnym mniemaniu oczywiście).
Wstyd panie Waldemarze Berbeluch, zwyczajny wstyd !
To kolejny blamaż w pana wykonaniu.

Tak czytam kolejne pańskie "recenzje" i dochodzę do wniosku, że wszystkie one są wręcz prawie takie same.
Czy ma pan jakiś szablon ?! ...do którego wpisuje pan tylko inne potrawy z innych restauracji, inne ceny i na koniec rozdaje pan gwiazdki wedle własnego uznania ?
Strasznie ma pan mały zasób słownictwa, niech pan coś zmieni w tych swoich wypocinach, bo to staje się zwyczajnie nudne i mdłe.
Rozumiem że panu to nie przeszkadza, no tak, przecież pan tego nie czyta, tylko pisze.
Jeszcze raz smacznej "okrasy" życzę...
[/quote]
[color=#ff0000]To nie gwiazdki wedle własnego uznania...[/color]
[color=#ff0000]To gwiazdki we własnym interesie materialnym. Patrz Portal Kazimierz Dolny, Turniej Nalewek w SARP-ie w marcu..[/color]
[color=#ff0000]Znowu naiwnego Restauratora nabił w butelkę, Berbeluch wie co robi !!![/color]
[quote name='Gość' timestamp='1361720512' post='738044']
Cóż, tak to właśnie jest, jak ktoś uważa się za fachowca (we własnym mniemaniu oczywiście).
Wstyd panie Waldemarze Berbeluch, zwyczajny wstyd !
To kolejny blamaż w pana wykonaniu.

Tak czytam kolejne pańskie "recenzje" i dochodzę do wniosku, że wszystkie one są wręcz prawie takie same.
Czy ma pan jakiś szablon ?! ...do którego wpisuje pan tylko inne potrawy z innych restauracji, inne ceny i na koniec rozdaje ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2013 r. o 22:08
0
Cóż, kubki smakowe Waldka to tylko kubki smakowe Waldka.
Nie jemu decydować co komu smakuje a co nie.
Czy on naprawdę uważa, że obchodzi kogoś co jemu smakowało ?
Jakim trzeba być zadufanynym w sobie berbeluchem, żeby mieć takie mniemanie o sobie.
Waldku ! Jeszcze raz do ciebie apeluję !
Nie ośmieszaj się tymi recenzjami, to naprawdę niewielu obchodzi, jakie są twoje doznania smakowe i co smakowało twojej towarzyszce. To twoja prywatna sprawa.
Rozumiem jednak że nie zaniechasz tego procederu, bo to co do ciebie piszę do ciebie nie przemawia. Lubisz się obżerać i krytykować innych na publicznym forum, to oczywiste.
Twoja "działalność" jest już przykra, chociaż zapewne zdarzają się jeszcze jacyś naiwni restauratorzy którzy "inwestują" w ciebie i w twój układ trawienny. To lubisz najbardziej, prawda ?
Smacznej "okrasy" ci życzę.
Cóż, kubki smakowe Waldka to tylko kubki smakowe Waldka.
Nie jemu decydować co komu smakuje a co nie.
Czy on naprawdę uważa, że obchodzi kogoś co jemu smakowało ?
Jakim trzeba być zadufanynym w sobie berbeluchem, żeby mieć takie mniemanie o sobie.
Waldku ! Jeszcze raz do ciebie apeluję !
Nie ośmieszaj się tymi recenzjami, to naprawdę niewielu obchodzi, jakie są twoje doznania smakowe i co smakowało twojej towarzyszce. To twoja prywatna sprawa.
Rozumiem jednak że nie zaniechasz tego procederu, bo to... rozwiń
Avatar
Yu zSandomierza / 26 lutego 2013 r. o 20:06
0
Wielokrotnie bywałam i bywam w tej Restauracji. Absolutnie nie zgadzam się z opinią Redaktora! Jeśli chodzi o jedzenie. Zawsze jest wyśmienite, pachnące i przedewszystkim przyżądzane ze świeżych produktów! Atmosfera przesympatyczna i bardzo klimatyczna.
Nie rozumiem skąd ta opinia!
A nie przekonasz się, dopóki tam sam nie zagościsz...
Avatar
Gość / 24 lutego 2013 r. o 18:00
0
[quote name='smakija' timestamp='1361724014' post='738056']
ten gościu z okrasą to "magiczny" właściciel? W Lublinie jest naprawdę niewiele porządnych restauracji i cenię sobie te recenzje... warto wcześniej przeczytać i sprawdzić samemu... co ciekawe praktycznie zawsze prawda jest nawet bardziej okrutna:(
[/quote]
...jakiś taki nieszczery ten twój post, taki mało wiarygodny. Czyżbyś był przyjacielem Waldusia ?
Kto w dzisiejszych czasach sugeruje się takimi "recenzjami" przed pójściem do jakiejś restauracji.
...ech ! ...daj spokój i przestań się ośmieszać "przyjacielu".
[quote name='smakija' timestamp='1361724014' post='738056']
ten gościu z okrasą to "magiczny" właściciel? W Lublinie jest naprawdę niewiele porządnych restauracji i cenię sobie te recenzje... warto wcześniej przeczytać i sprawdzić samemu... co ciekawe praktycznie zawsze prawda jest nawet bardziej okrutna:(
[/quote]
...jakiś taki nieszczery ten twój post, taki mało wiarygodny. Czyżbyś był przyjacielem Waldusia ?
Kto w dzisiejszych czasach sugeruje się takimi "recenzjami" prze... rozwiń
Avatar
smakija / 24 lutego 2013 r. o 17:40
0
ten gościu z okrasą to "magiczny" właściciel? W Lublinie jest naprawdę niewiele porządnych restauracji i cenię sobie te recenzje... warto wcześniej przeczytać i sprawdzić samemu... co ciekawe praktycznie zawsze prawda jest nawet bardziej okrutna:(
Avatar
Gość / 3 marca 2013 r. o 00:24
0
Otóż to !
...ale czy to zrozumie sam prowodyr tych wszystkich zamieszań ?
...wątpię.

[size=3][size=2]Ten szkodnik dość już namieszał w tej dziedzinie. Nie obchodzi go to że niszczy on dorobek wielu ludzi.[/size][/size]
[size=3][size=2]Niektórzy właściciele restauracji pracowali na to co osiągnęli długimi latami, a tu nagle przychodzi jakiś berbeluch i wszystko chce zniszczyć jedną recenzją, bo mu coś nie smakowało, albo nikt go nie rozpoznał i nie było "gratisu". To skandal, jak taki cham potrafi być bezczelny...[/size][/size]
[size=3][size=2]...ech, szkoda pisać...[/size][/size]
Otóż to !
...ale czy to zrozumie sam prowodyr tych wszystkich zamieszań ?
...wątpię.

[size=3][size=2]Ten szkodnik dość już namieszał w tej dziedzinie. Nie obchodzi go to że niszczy on dorobek wielu ludzi.[/size][/size]
[size=3][size=2]Niektórzy właściciele restauracji pracowali na to co osiągnęli długimi latami, a tu nagle przychodzi jakiś berbeluch i wszystko chce zniszczyć jedną recenzją, bo mu coś nie smakowało, albo nikt go nie rozpoznał i nie było "gratisu". To skandal, jak taki cham potrafi... rozwiń
Avatar
Niekryta krytyczka / 1 marca 2013 r. o 16:31
0
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klie... rozwiń
Avatar
Niekryta krytyczka / 1 marca 2013 r. o 16:31
0
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klie... rozwiń
Avatar
Niekryta krytyczka / 1 marca 2013 r. o 16:30
0
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klient sam musi spróbować a nie kierować się twoją opinią, która często jest nie trafna.
Moja czternastoletnia córka piszę lepsze wypracowania, niż Ty recenzje. Jej prace, aż chętnie się czyta, a twoje recenzje są mdłe, mają bardzo ubogie słownictwo. I uważam, że to co Tobie smakuje jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, cały świat nie musi o tym wiedzieć, że ci befsztyk nie smakował, bo twoje kubki smakowe mają dość twoim recenzji. Często tam jadam ze swoimi znajomymi i uważam, że befsztyk jest wyśmienity. Więc przestań pisać te recenzje i zajmij się czymś pożytecznym. Bo to co ty piszesz, jak widać obchodzi nie wielu ludzi. Klie... rozwiń
Avatar
Stała bywalczyni Małej Res / 1 marca 2013 r. o 16:18
0
Nie zgadzam się z opinią tego pana. Jestem stałym gościem tej restauracji, gdzie dania są bardzo smaczne i ładnie podane. Są to dawne smaki Lublina, a jak wiadomo dawniej nikt nie podgrzewał talerzy. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na kucharzach tej restauracji. Mam przeczucie, że ten pan napisał kiepską opinię o daniach, ponieważ został przez kogoś nasłany.
Avatar
Nabity w butelkę / 26 lutego 2013 r. o 22:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1361720512' post='738044']
Cóż, tak to właśnie jest, jak ktoś uważa się za fachowca (we własnym mniemaniu oczywiście).
Wstyd panie Waldemarze Berbeluch, zwyczajny wstyd !
To kolejny blamaż w pana wykonaniu.

Tak czytam kolejne pańskie "recenzje" i dochodzę do wniosku, że wszystkie one są wręcz prawie takie same.
Czy ma pan jakiś szablon ?! ...do którego wpisuje pan tylko inne potrawy z innych restauracji, inne ceny i na koniec rozdaje pan gwiazdki wedle własnego uznania ?
Strasznie ma pan mały zasób słownictwa, niech pan coś zmieni w tych swoich wypocinach, bo to staje się zwyczajnie nudne i mdłe.
Rozumiem że panu to nie przeszkadza, no tak, przecież pan tego nie czyta, tylko pisze.
Jeszcze raz smacznej "okrasy" życzę...
[/quote]
[color=#ff0000]To nie gwiazdki wedle własnego uznania...[/color]
[color=#ff0000]To gwiazdki we własnym interesie materialnym. Patrz Portal Kazimierz Dolny, Turniej Nalewek w SARP-ie w marcu..[/color]
[color=#ff0000]Znowu naiwnego Restauratora nabił w butelkę, Berbeluch wie co robi !!![/color]
[quote name='Gość' timestamp='1361720512' post='738044']
Cóż, tak to właśnie jest, jak ktoś uważa się za fachowca (we własnym mniemaniu oczywiście).
Wstyd panie Waldemarze Berbeluch, zwyczajny wstyd !
To kolejny blamaż w pana wykonaniu.

Tak czytam kolejne pańskie "recenzje" i dochodzę do wniosku, że wszystkie one są wręcz prawie takie same.
Czy ma pan jakiś szablon ?! ...do którego wpisuje pan tylko inne potrawy z innych restauracji, inne ceny i na koniec rozdaje ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2013 r. o 22:08
0
Cóż, kubki smakowe Waldka to tylko kubki smakowe Waldka.
Nie jemu decydować co komu smakuje a co nie.
Czy on naprawdę uważa, że obchodzi kogoś co jemu smakowało ?
Jakim trzeba być zadufanynym w sobie berbeluchem, żeby mieć takie mniemanie o sobie.
Waldku ! Jeszcze raz do ciebie apeluję !
Nie ośmieszaj się tymi recenzjami, to naprawdę niewielu obchodzi, jakie są twoje doznania smakowe i co smakowało twojej towarzyszce. To twoja prywatna sprawa.
Rozumiem jednak że nie zaniechasz tego procederu, bo to co do ciebie piszę do ciebie nie przemawia. Lubisz się obżerać i krytykować innych na publicznym forum, to oczywiste.
Twoja "działalność" jest już przykra, chociaż zapewne zdarzają się jeszcze jacyś naiwni restauratorzy którzy "inwestują" w ciebie i w twój układ trawienny. To lubisz najbardziej, prawda ?
Smacznej "okrasy" ci życzę.
Cóż, kubki smakowe Waldka to tylko kubki smakowe Waldka.
Nie jemu decydować co komu smakuje a co nie.
Czy on naprawdę uważa, że obchodzi kogoś co jemu smakowało ?
Jakim trzeba być zadufanynym w sobie berbeluchem, żeby mieć takie mniemanie o sobie.
Waldku ! Jeszcze raz do ciebie apeluję !
Nie ośmieszaj się tymi recenzjami, to naprawdę niewielu obchodzi, jakie są twoje doznania smakowe i co smakowało twojej towarzyszce. To twoja prywatna sprawa.
Rozumiem jednak że nie zaniechasz tego procederu, bo to... rozwiń
Avatar
Yu zSandomierza / 26 lutego 2013 r. o 20:06
0
Wielokrotnie bywałam i bywam w tej Restauracji. Absolutnie nie zgadzam się z opinią Redaktora! Jeśli chodzi o jedzenie. Zawsze jest wyśmienite, pachnące i przedewszystkim przyżądzane ze świeżych produktów! Atmosfera przesympatyczna i bardzo klimatyczna.
Nie rozumiem skąd ta opinia!
A nie przekonasz się, dopóki tam sam nie zagościsz...
Avatar
Gość / 24 lutego 2013 r. o 18:00
0
[quote name='smakija' timestamp='1361724014' post='738056']
ten gościu z okrasą to "magiczny" właściciel? W Lublinie jest naprawdę niewiele porządnych restauracji i cenię sobie te recenzje... warto wcześniej przeczytać i sprawdzić samemu... co ciekawe praktycznie zawsze prawda jest nawet bardziej okrutna:(
[/quote]
...jakiś taki nieszczery ten twój post, taki mało wiarygodny. Czyżbyś był przyjacielem Waldusia ?
Kto w dzisiejszych czasach sugeruje się takimi "recenzjami" przed pójściem do jakiejś restauracji.
...ech ! ...daj spokój i przestań się ośmieszać "przyjacielu".
[quote name='smakija' timestamp='1361724014' post='738056']
ten gościu z okrasą to "magiczny" właściciel? W Lublinie jest naprawdę niewiele porządnych restauracji i cenię sobie te recenzje... warto wcześniej przeczytać i sprawdzić samemu... co ciekawe praktycznie zawsze prawda jest nawet bardziej okrutna:(
[/quote]
...jakiś taki nieszczery ten twój post, taki mało wiarygodny. Czyżbyś był przyjacielem Waldusia ?
Kto w dzisiejszych czasach sugeruje się takimi "recenzjami" prze... rozwiń
Avatar
smakija / 24 lutego 2013 r. o 17:40
0
ten gościu z okrasą to "magiczny" właściciel? W Lublinie jest naprawdę niewiele porządnych restauracji i cenię sobie te recenzje... warto wcześniej przeczytać i sprawdzić samemu... co ciekawe praktycznie zawsze prawda jest nawet bardziej okrutna:(