Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzał w dziesiątkę czy "wtopa roku"? Rebel Whopper nie dla wegetarian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2019 r. o 12:22 Powrót do artykułu
No jeśli Burger King straci wegetariańskich klientów, to na pewno na tym baaardzo ucierpi. Hahah, żart roku. Który wegetarianin w ogóle myśli o burgerowniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zryjta trawę krowisie a normalnym ludziom zostawcie normalne burgery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Gość @ Stop vegetarianskiej ideologii !: Jesteście idiotami z pipidówy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule nic nie ma dlaczego ten burger nie jest wegetarianski i konkretnie jaki powod byl takiego oburzenia nawiedzonych wegetarian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy pierwszego świata. Wyczuwam jutro 1 stronę z tym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "vege": idź i popłacz w kącie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaj się vege, latałeś w przedszkolu na skargę do pani, że się nikt nie chce z tobą bawić, co? Teraz też żal pupkę ściska, że nikt cie nie lubi, nie rozumie, więc używasz prymitywnych zagrywek i obrażasz tych co nie myślą tak jakbyś tych chciał żeby myśleli. żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule nic nie ma dlaczego ten burger nie jest wegetarianski i konkretnie jaki powod byl takiego oburzenia nawiedzonych wegetarian...
"Przygotowywany jest na tych samych grillach co klasyczny Whopper, a także są w nim te same sosy. Nie jest to tajemnicą. Dlatego nie jest to burger wegetariański, a jedynie plant-based". O to chodzi wegetarianom i weganom - co z tego jak kotlet jest roślinny, jeśli np. sosy są na bazie majonezu? Dodatkowo, oni chyba nie chcą aby bezmięsne dania były przygotowywane na tych samych grillach/patelniach w tym samym czasie co dania mięsne. Ja jem mięso, ale akurat potrafię zrozumieć niechęć do takiej formy oszukiwania klienta (jak i każdej innej). Chcieli zyskać klientów bezmięsnych, a jedynie ich wkurzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule nic nie ma dlaczego ten burger nie jest wegetarianski i konkretnie jaki powod byl takiego oburzenia nawiedzonych wegetarian...
"Przygotowywany jest na tych samych grillach co klasyczny Whopper, a także są w nim te same sosy. Nie jest to tajemnicą. Dlatego nie jest to burger wegetariański, a jedynie plant-based". O to chodzi wegetarianom i weganom - co z tego jak kotlet jest roślinny, jeśli np. sosy są na bazie majonezu? Dodatkowo, oni chyba nie chcą aby bezmięsne dania były przygotowywane na tych samych grillach/patelniach w tym samym czasie co dania mięsne. Ja jem mięso, ale akurat potrafię zrozumieć niechęć do takiej formy oszukiwania klienta (jak i każdej innej). Chcieli zyskać klientów bezmięsnych, a jedynie ich wkurzyli.
 Wegeterianie z tego co wiem moga jesc jaja i majonez wiec o co chodz? Burgery sa przygotowywane na tym samym grillu co miesne no i co z tego? To jacyc koszerni czy co? Oni sa poj...i i tyle. Oczywiscie do normalnych ludzi niejedzacych miesa nic nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest dla ludzi o ile jest to w zdrowych granicach. W tym przypadku mamy wegetarianskich i weganskich fanatykow, ktorzy ze swojej diety uczynili religie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Taki sobie: oJ nie trafiłeś heheh. W komentarzach widać że to Wy nie macie tolerancji dla tych którzy chce jeść inaczej niż schabowy z kartoflami. Wschód, zacofanie i PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Vege: jak to, że wy ciagle tęsknicie za tym mięsem? Jecie parówki wegetariańskie, kotlety, tatarak, teraz hamburger i wiele innych rzeczy, które tak naprawdę mają kształt dań mięsnych. Pewnie nawet są bezmięsne kaszanki, pasztety, golonki, kiełbasy, boczki itd. My np nie jemy mięsa w kształcie jabłka albo marchewki. Tęskni się co? Tylko konstruktywna odpowiedź, bez oświeconego hejtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Dziki Wchód- można nie jeść mięsa ze względów ideologicznych, a jednocześnie uwielbiać jego smak. To że wegetarianie rezygnują z jedzenia mięsa na rzecz pewnej idei, nie znaczy że mają przepalone kubki smakowe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Gość @ Stop vegetarianskiej ideologii !: Jesteście idiotami z pipidówy.
 Szynka + bułeczka = normalna kanapeczka. Lublin miastem wolnym od vegetarianizmu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głownie niewykształceni, biedni ludzue jadaja w macu i b. Kingu.... ja tam wstydze się jadać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś nie rozumiem. Skoro jesteśmy na szczycie drabiny ewolucyjnej to dlaczego próbujecie jeść trawę? Skoro człowiek ma oczy z przodu głowy i kły to jest drapieżnikiem. No chyba że vege mają oczy z boku głowy żeby spoglądać strachliwym wzrokiem czy jeszcze może parę listków opędzlować czy pora spier.... bo drapieżniki nadciąga. Widział ktoś tygrysa vege? Czy lwa? Cała sawanna by miała beke z takiego pajaca. Więc pytanie- czemu cofacie się w rozwoju (ewolucyjnym).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głownie niewykształceni, biedni ludzue jadaja w macu i b. Kingu.... ja tam wstydze się jadać :)
 Twój stary na szczęście się nie wstydził i teraz możesz pisać takie durne komentarze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głownie niewykształceni, biedni ludzue jadaja w macu i b. Kingu.... ja tam wstydze się jadać :)
 Co za ironia, a Ty po studiach i frytki tam smazysz :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nic się nie stało. Człowiek, który je rośliny i tak nie wejdzie do tych sieciówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...