Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święta 2018. Jak przygotować wędzone przysmaki? Najlepsze przepisy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2018 r. o 19:06 Powrót do artykułu
Dziękuję za przepis na półgęski,muszę takie zrobić na święta...ale chyba Wielkanocne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysmaki???? A macie dziesiątki igieł do wpompowania w  wędlinę fosforanów, rakotwórczych substancji konserwujących i wzmacniaczy smaków???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zdecydujesz się zrobić "swoją" wędlinę, zapytaj skąd pochodzi i jak tuczone było zwierze, z którego masz mięso. Na 100% nie było ono tuczone zgodnie z zaleceniami naszych dziadków ; HTTPS://wedlinydomowe.pl/forum/topic/8038-praktyczne-wskazowki-dla-hodowcow-swin-rok-1928/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś co było jeszcze 20-30 lat temu normalnością na wsi to teraz nazywają ekożywnością. Te smaki już nie wrócą. Za dużo teraz używa się nawozów oraz oprysków w uprawie roślin. Zboża też nie te co kiedyś. A co za tym idzie i świnki jedzą nie w pełni ekologiczną paszę. Po wybiciu trody ze względu na ASF widzę że rolnicy robią zakupy mięsiwa w hipermarketach całymi wózkami. I to był chyba główny cel tych co wywołali u nas ASF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonanie własnych wyrobów nie jest trudne. Opanowanie pewnych zasad i dobra organizacja pracy pozwoli nam na szybkie wykonanie konserw mięsnych, kiełbas swojskich, schabu wędzonego, szynki, boczku. Uzyskamy dobre wyroby bez zbędnych chemicznych dodatków oraz z dobrego jakościowo mięsa. ***alejak.pl/wyroby.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też robię kiełbaski salceson po swojemu jak oszukali mnie w sklepie Pomyślałem tak przecież żaden kucharz czy masakra nie uczył się na księżycu! Teraz wiem co Jem Pozdro Krzys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie jest miesko ekstra Oj nie bedziecie jesc Unia wraz z naszymi rzadami od czasow walesy zlikwidowala chodowle zwierzat Podpuszczala miasto na rolnika Teraz asf i twierdzenie ze wedzonki sa szkodliwe Majac swinie nie mozna jej zabic Gorzej niz za okupacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...