Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetestowaliśmy nowe Alfa Romeo na torze w Lublinie. Jak wypada? [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2019 r. o 12:27 Powrót do artykułu
to w lublinie jest tor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem się zdziwić, że zajechała aż tak daleko, ale widzę, że czyściutka, znaczy na tor przyjechała na lawecie prosto z ogrzewanego garażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był testowany???? Panie Malon nie przeszkadzało to panu, że tak hałasują pod blokiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha napisał rozdrazniony właściciel gulfa IV :) który zgubił się za taką alfa na pierwszym zakrecie a Alfy zna z opowiesci mędrców znających je z serwisu :). Żyj dalej w tej bajce :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od białego śniegu to czym się można ubrudzić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto ma poniżej 7 sekund do setki... Zgadza się, ale warto napisać, że jest to 5 sekund. Brawa dla AR za ten model. Piękny, sportowy, ale również wygodny i elegancki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bmw. Auto aut ,uber aless nad autami.nie smiesz watpic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze, na torze w Lublinie ??? Raczej w ośrodku doskonalenia jazdy ODTJ, taka mała różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tor w Lublinie? hahahaha Ponosi was fantazja w tej redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie opinie bezpodstawne! Nie jezdziliscie żadna alfaRomeo, ja też tak myślałem jak wy. Ale jak wsiadlem do 159 to mam ją już kilka lat i wysiadac się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przetestowaliśmy nowe Alfa Romeo na torze w Lublinie. Jak wypada?" tytuł jak sam artykuł godny ucznia I klasy szkoły podstawowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest tor w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bmw. Auto aut ,uber aless nad autami.nie smiesz watpic
 Ha Ha Ha "BMW uber aless" to chyba nie jeździłeś porzadnymi samochodami. No rozbawił mnie z samego rana. Bolid Młodzieży Wiejskiej. Od tego Twojego BMW Alfa dużo lepsza (jeździłem jedną i drugą marką). Alfa jest piękna, szybka i nieziemsko komfortowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy sprzedawano deweloperowi teren toru kartingowego przy Diamentowej (bo orczykom za głośno było) to obiecywano że powstanie podobny tor na obrzeżach miasta. i co Q... W... Mać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze. Mam kilka uwag do pańskiego zachwytu nad AR Giulia. Jak dla mnie stylistycznie OK. Wolę ją w kolorze czerwonym, zresztą patrzę na taką codziennie. Mam spore zastrzeżenia co do obiektywności na temat wygody i funkcjonalności. Jestem facetem troszkę wyższym, bo mam tylko 195 cm. Zajęcie miejsca za kierownicą sprawia mi spore trudności, trudno przecisnąć kolana pod kierownica. Konsola centralna, skądinąd ładna, zajmuje sporo miejsca i uniemożliwia wygodne operowanie pedałem przyspieszenia. Mam normalny rozmiar butów, 45 (11), ale pedały , ich ustawienie (odległości) są masakryczne. Często zdarza mi się jednocześnie naciskać hamulec i gaz. Nie wspomnę o zaczepianiu końcami butów o dolną cześć deski. Samochód jest spory, ale kiedy zajmuje miejsce kierowcy staje się pojazdem trzyosobowym, za mną nie ma miejsca na nogi nie tylko dla dorosłej osoby, ale nawet dla dziecka. Kolejna niedoróbka funkcjonalna to bagażnik. A jakże, wielki , tylko jak go zapakować i wydostać cos co znalazło się głęboko. Proponuje by zaprosił pan jakąś koleżankę, najlepiej w krótkiej spódniczce i zaproponował jej wyjęcie torebki lub parasolki która przesunęła się pod tylne siedzenia. Myślę, że szybko zrezygnuje. Wiem, że taki samochód to ma wyglądać, ale ma także służyć do przejazdu z punktu A do B oraz przewiezienia paru drobiazgów. Może się czepiam, ale prywatnie nie kupiłbym czegoś takiego, a darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, jak mówią starzy górale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 W tej klasie ciężko bedzie znaleźć auto gdzie sie zmiesci 2 metrowiec . Trzeba szukać czegos większego np Stelvio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w lublinie jest tor?
 Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze. Mam kilka uwag do pańskiego zachwytu nad AR Giulia. Jak dla mnie stylistycznie OK. Wolę  ją w kolorze czerwonym, zresztą patrzę na taką codziennie. Mam spore zastrzeżenia co do obiektywności na temat wygody i funkcjonalności. Jestem facetem troszkę wyższym, bo mam tylko 195 cm. Zajęcie miejsca za kierownicą sprawia mi spore trudności, trudno przecisnąć kolana pod kierownica. Konsola centralna, skądinąd ładna, zajmuje sporo miejsca i uniemożliwia wygodne operowanie pedałem przyspieszenia. Mam normalny rozmiar butów, 45 (11), ale pedały , ich ustawienie (odległości) są masakryczne. Często zdarza mi się jednocześnie naciskać hamulec i gaz. Nie wspomnę o zaczepianiu końcami butów o dolną cześć deski. Samochód jest spory, ale kiedy zajmuje miejsce kierowcy staje się pojazdem trzyosobowym, za mną nie ma miejsca na nogi nie tylko dla dorosłej osoby, ale nawet dla dziecka. Kolejna niedoróbka funkcjonalna to bagażnik. A jakże, wielki , tylko jak go zapakować i wydostać cos co znalazło się głęboko. Proponuje by zaprosił pan jakąś koleżankę, najlepiej w krótkiej spódniczce i zaproponował jej wyjęcie torebki lub parasolki która przesunęła się pod tylne siedzenia. Myślę, że szybko zrezygnuje. Wiem, że taki samochód to ma wyglądać, ale ma także służyć do przejazdu z punktu A do B oraz przewiezienia paru drobiazgów. Może się czepiam, ale prywatnie nie kupiłbym  czegoś takiego, a darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, jak mówią starzy górale.
Cięzko mówić, że to co Pan napisał, to "niedoróbki funkcjonale". Samochody są różne i dlatego trzeba umawiać się na jazdę próbną, żeby dobrać coś pod "pod siebie". Pan został w pewnym sensie "skazany" na ten samochód więc Panu współczuję ale to jednak nie wina samochodu tylko braku czyjejś wyobraźni. W normalnych okolicznościach jak ktoś ma 195 cm wzrostu i może sobie wybrać samochód dla siebie to penie wybierze coś innego. Równie dobrze można krytykować porsche 911 że ma za mało miejsca z tyłu albo BMW 7 czy Audi A8, że za duże i trudne w parkowaniu :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup traktor i daj ludziom żyć bez wynurzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup traktor i daj ludziom żyć bez wynurzeń.
 To do dużego było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...