Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za łamanie prawa - zabrać immunitet i mandat p.osła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten drugi ma zgodę czy tylko pier.. dla zasady bez sprawdzenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to polityków PiSu coś tam obowiązuje totalną opozycję to i owszem ale nie ich a tak na marginesie to trzeba uważać co się na nich pisze bo ziobro może oskarżyć za bezczelny atak na władzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Widzisz synku, tak wygląda baleron''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nawet bardziej niż "konserwator zabytków" (który, jak widać, zezwolił bodaj na różne "niezabytkowo wyglądające" napisy) przydałby się w tej sprawie głos "plastyka miejskiego". Tablica jest wybitnie "śmieciowa" tzn. o "estetyce" ulotki wyborczej itp., nie jest zgrana z wyglądem domu, drażni ukośnym podziałem i główką oraz drobnymi znaczkami. Wokół mamy co najwyżej napisy jakoś "wkomponowane", a to obrzydlistwo wyskakuje bardzo nieprzyjemnie dla oczu i to podwójnie - u dołu oraz, zwłaszcza, u góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tym 12800 osobom , które głosowały na spadochroniarza z resztą tak samo wykazali się ci co głosowali na „ kopertowca ". Co ci posłowie zrobili dobrego dla woj. lubelskiego lub Lublina ? Jakie obiecanki spełnili z kampanii wyborczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa, podległe prezydentowi miasta, nie wywiązują się z obowiązków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że już ludzie poznali jaka to miernota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa, podległe prezydentowi miasta, nie wywiązują się z obowiązków?
 Może uważają jak w powiedzeniu : nie ruszaj g.... bo będzie śmierdziało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa, podległe prezydentowi miasta, nie wywiązują się z obowiązków?
Może uważają jak w powiedzeniu : nie ruszaj g.... bo będzie śmierdziało ?
 Wzruszająca twoja samokrytyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa, podległe prezydentowi miasta, nie wywiązują się z obowiązków?
A ty rozumiesz, co czytasz? Napisano "To reklama biura poselskiego polityka Solidarnej Polski. Powieszona dziś bez pozwolenia konserwatora zabytków". Pierwszy darłbyś japę, gdyby służby miejskie ustawiły co 50 metrów kogoś, kto by przez 24 godziny na dobę pilnował, co jest wieszane i czy z pozwoleniem, czy nie. Potwierdzasz tylko każdym kolejnym swoim wpisem, że myślenie elektoratowi PiSu jest obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K A N T + H A K oto nasz poseł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glutek, ja ze swojej strony dołączam wyrazy wsPÓłczucia dla tych wszystkich, którzy głosowali na dewelo-spadochroniarza z Jakubowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisiu idioto poskładałeś swoje klepki (konta ) wiesz ile ich masz ? Gdybyś spojrzał na mapę to może zobaczył byś , że Jakubowice są całkiem blisko Lublina , a Gdańsk „trochę " dalej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z seksualną propozycją posła Kanataka? Czy sądy już wyjaśniły te amocy w WC? To właściwie nic zdrożnego bo poseł jest pełnoletni i czynów podobnych do Jankowskiego nie robił, nie wykorzystał też biurka metropolity do aktów seksualnych i nawet na ostro nic nie proponował. W końcu homoseksualizm nie jest karalny a ja wspieram ruchy walczące o tolerancję. Pytam tylko bo "uciekła" mi temat i nie wiem jaki jest finał. Pomożecie drodzy pisofani?
 Zadziwiajaca obsesja. Ogromna większość wypowiadających się przeciwników demokratycznie wybranej władzy kwalifikuje się do leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z seksualną propozycją posła Kanataka? Czy sądy już wyjaśniły te amocy w WC? To właściwie nic zdrożnego bo poseł jest pełnoletni i czynów podobnych do Jankowskiego nie robił, nie wykorzystał też biurka metropolity do aktów seksualnych i nawet na ostro nic nie proponował. W końcu homoseksualizm nie jest karalny a ja wspieram ruchy walczące o tolerancję. Pytam tylko bo "uciekła" mi temat i nie wiem jaki jest finał. Pomożecie drodzy pisofani?
Zadziwiajaca obsesja. Ogromna większość wypowiadających się przeciwników demokratycznie wybranej władzy kwalifikuje się do leczenia.
 To raczej ociężali umysłowo chwalcy obecnej władzy powinni coś wziąć na poprawę swych zdolności poznawczych i rozumowych. Wtedy może zrozumieją, że trudno mieć zaufanie do "działacza społecznego", który głosi ogółowi, że potępia LGBT itp., a sam natrętnie narzuca się komuś z ustnymi pieszczotami członka męskiego. Oczywiście, w tym wypadku niczego nie udowodniono - pozostaje ocenić prawdopodobieństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z seksualną propozycją posła Kanataka? Czy sądy już wyjaśniły te amocy w WC? To właściwie nic zdrożnego bo poseł jest pełnoletni i czynów podobnych do Jankowskiego nie robił, nie wykorzystał też biurka metropolity do aktów seksualnych i nawet na ostro nic nie proponował. W końcu homoseksualizm nie jest karalny a ja wspieram ruchy walczące o tolerancję. Pytam tylko bo "uciekła" mi temat i nie wiem jaki jest finał. Pomożecie drodzy pisofani?
Zadziwiajaca obsesja. Ogromna większość wypowiadających się przeciwników demokratycznie wybranej władzy kwalifikuje się do leczenia.
Sam wielokrotnie plułeś na demokratycznie wybrane władze, które były przed PiSem, ale nagle tylko jedną władzę uznajesz za wybraną demokratycznie? To chyba z twoim rozumkiem coś jest nie tak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z seksualną propozycją posła Kanataka? Czy sądy już wyjaśniły te amocy w WC? To właściwie nic zdrożnego bo poseł jest pełnoletni i czynów podobnych do Jankowskiego nie robił, nie wykorzystał też biurka metropolity do aktów seksualnych i nawet na ostro nic nie proponował. W końcu homoseksualizm nie jest karalny a ja wspieram ruchy walczące o tolerancję. Pytam tylko bo "uciekła" mi temat i nie wiem jaki jest finał. Pomożecie drodzy pisofani?
Zadziwiajaca obsesja. Ogromna większość wypowiadających się przeciwników demokratycznie wybranej władzy kwalifikuje się do leczenia.
To raczej ociężali umysłowo chwalcy obecnej władzy powinni coś wziąć na poprawę swych zdolności poznawczych i rozumowych. Wtedy może zrozumieją, że trudno mieć zaufanie do "działacza społecznego", który głosi ogółowi, że potępia LGBT itp., a sam natrętnie narzuca się komuś z ustnymi pieszczotami członka męskiego. Oczywiście, w tym wypadku niczego nie udowodniono - pozostaje ocenić prawdopodobieństwo.
 To już nie prawdopodobieństwo, to fakt: przeciwnicy obecnej władzy myślą innymi częściami ciała niż normalna reszta społeczeństwa. Z całą pewnością nie jest to rozwój biologiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z seksualną propozycją posła Kanataka? Czy sądy już wyjaśniły te amocy w WC? To właściwie nic zdrożnego bo poseł jest pełnoletni i czynów podobnych do Jankowskiego nie robił, nie wykorzystał też biurka metropolity do aktów seksualnych i nawet na ostro nic nie proponował. W końcu homoseksualizm nie jest karalny a ja wspieram ruchy walczące o tolerancję. Pytam tylko bo "uciekła" mi temat i nie wiem jaki jest finał. Pomożecie drodzy pisofani?
Zadziwiajaca obsesja. Ogromna większość wypowiadających się przeciwników demokratycznie wybranej władzy kwalifikuje się do leczenia.
To raczej ociężali umysłowo chwalcy obecnej władzy powinni coś wziąć na poprawę swych zdolności poznawczych i rozumowych. Wtedy może zrozumieją, że trudno mieć zaufanie do "działacza społecznego", który głosi ogółowi, że potępia LGBT itp., a sam natrętnie narzuca się komuś z ustnymi pieszczotami członka męskiego. Oczywiście, w tym wypadku niczego nie udowodniono - pozostaje ocenić prawdopodobieństwo.
To już nie prawdopodobieństwo, to fakt: przeciwnicy obecnej władzy myślą innymi częściami ciała niż normalna reszta społeczeństwa. Z całą pewnością nie jest to rozwój biologiczny.
U "Pokera" nie jest to "rozwój biologiczny" z pewnością, raczej wpływe tego zniewieściałego środowiska, którego strojem urzędowym są sukienki. Wybitnie "podjarany" zagadnieniem pod względem społecznym dość błahym czyli jakimiś zabawami między mężczyznami. Natomiast zupełnie pomija sprawę zakłamania rzeczonego środowiska w sprawach płciowych, która tu jest najistotniejsza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno prosiłem żebyś opisał tu konkrety. Nigdy się tego nie doczekałem. Czyli rozsiewasz plotki, szczujesz i prowokujesz. Jesteś zwykłą, mierną, nic nie znaczącą osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...