Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Układ PO PiS ma się dobrze, dziela po cichu stołki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parasol nad dewelo-kartelem rozpięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawka to fajny facet, myślę że sprawdzi się na stanowisku wojewody. Nie ma żadnego układu PO-PiS, to wymysł Konfederacji, na marszu 11 listopada krzyczeli "PiS, PO jedno zło", nie trzeba śledzić na bieżąco polityki żeby wiedzieć, że różnic pomiędzy obu partiami jest mnóstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo cenię pana posła a teraz wojewodę Sprawkę. Ciekaw jestem czy potrzebuje tylu doradców, przydupasowatych "pomocników" co jego poprzednik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawka to fajny facet, myślę że sprawdzi się na stanowisku wojewody. Nie ma żadnego układu PO-PiS, to wymysł Konfederacji, na marszu 11 listopada krzyczeli "PiS, PO jedno zło", nie trzeba śledzić na bieżąco polityki żeby wiedzieć, że różnic pomiędzy obu partiami jest mnóstwo.
 Łubu dubu, łubu dubu... Gdyby miał cokolwiek zmienić, to nie tylko posłem nigdy by nie został, ale również wojewodą, co potwierdzają ostatnie decyzje jego po dwładnych.  Łubu dubu, łubu dubu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające są decyzje rządzących: człowiek, któremu, mimo długiej obecności w Sejmie, wyborcy pokazali gdzie jego miejsce (wybierając nawet 30 z listy  a nie jego) powinien trafić w niebyt polityczny. Nie znam człowieka, ale w bywał czasami w sobotnich programach Radia Lublin i pokazał się jako osoba arogancka (żeby nie powiedzieć chamska), prymitywna i niekompetetna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawka to fajny facet, myślę że sprawdzi się na stanowisku wojewody. Nie ma żadnego układu PO-PiS, to wymysł Konfederacji, na marszu 11 listopada krzyczeli "PiS, PO jedno zło", nie trzeba śledzić na bieżąco polityki żeby wiedzieć, że różnic pomiędzy obu partiami jest mnóstwo.
 A Sprawkowa jako dyrektorka u Żuka to też wymysł Konfederacji?! Sprawka to człowiek leniwy i takie są fakty. Leniwy jako kurator oświaty, jako poseł i taki będzie ten 64 letni pan jako wojewoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda to trochę takie stanowisko że dzisiaj się jest, jutro nie zależy od decyzji premiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W 2010 roku uczestniczyłem w wyścigu o fotel prezydenta Lublina właśnie z Krzysztofem Żukiem. Po wyborach w dalszym ciągu ze sobą rozmawialiśmy, a często zdarza się konkurenci tak sobie dają w kość podczas kampanii, że później ciężko jest nawiązać relacje. Z prezydentem nawet jeśli się różniliśmy, to różniliśmy się merytorycznie, nigdy nie wchodziliśmy w spór polityczny. Nie widzę powodu, żeby to się miało zmienić" Panie Sprawka, skończ pan pie.....ć. Wszyscy pamiętamy, ze pan przerznął tamte wybory z własnej woli kosztem zachowania stanowiska dla żony i stolca poselskiego dla pana. Niech pan nie robi z ludzi idiotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banaś tezymak się Maryjan trzymaj. Nie ustępuje masz mooooocne karty. Nic nie mogą. Nie ma żadnego planu B ani C ani Z. Kaczor to frędzel intelektualny. Nie ma u niego finezji, nie ma planowania. Wszustko co robi ta miernota to gra na rympal. Na pana miejscu panie wojewodo pomyśleć bym o tym chciał. Mądrość Yody z Gwiezdnych Wojen niech będzie z...oczywiscie że nie z panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy wojewoda jest sPOko. Nawet zagłosowałem na niego w wyborach na prezydenta Lublina bo namówił mnie mój ojciec, stary PIS-owiec, który uważa, że na Górkach Czechowskich POwinno POwstać osiedle mieszkaniowe i to bez żadnego parku bo szkoda, żeby się tyle hektarów centrum miasta marnowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
64 lata zamiast za rok na emeryturę to jeszcze mu mało. Ale ludzie sa zachłanni na pieniądze. I to sie szykuje na dłuższe bycie, pewnie do 100, najlepiej to niech w trumnach ich wynoszą ze stanowisk pracy. Widać jak miał jajtowo wczesniej w pracy przez swoje życie kiedy nie jest zmęczony pracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lechu, szczere gratulacje. Szkoda, że takich Lechów Sprawków jest tak mało. Powodzenia życzy, były uczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już wiadomo gdzie zostanie upchnięty wiecznie bezrobotny ministrant?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sprawka nie kłamie, że (cytat) "każda władza ... wiąże się także z aktywnością polityczną". Pamiętam go jako kuratora oświaty w PRL-u, kiedy to jego stanowisko musiał "pobłogosławić" Komitet Miejski PZPR. Teraz, niech Pan Sprawka sam (albo IPN) ujawnią opinii publicznej, jakie "walory" miał on wówczas, które zdecydowały o tej nominacji. Jako absolwent matematyki w 1979 r. bylem u niego osobiście w biurze kuratorium przy ul. Sądowej w poszukiwaniu pracy nauczyciela, ale nie miałem poparcia z PZPR i on oczywiście arogancko wyprosił mnie za drzwi. Czas na ujawnienie prawdy Panie Sprawka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryształowy członek .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mój mąż z zawodu jest dyrektorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan wojewoda pomoże przywrócić dyrektora bialskiego ZDZ na stanowisko? Domagają się tego setki uczniów, rodzice i nauczyciele! Panie wojewodo, czas działać. Nie może być tak, że wszyscy mówią, że nic nie mogą... Albo państwo działa, albo nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak wojewodą się jest - premier w 5 minut zawsze może odwołać jak będzie zły - zobaczymy, na razie trzeba jak każdemu dać szansę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...