Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paweł Maj zostanie prezydentem Puław. "Niemożliwe stało się możliwe..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 10:17 Powrót do artykułu
ELEKTOR NAS OCYGANIŁ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie wyciągnie Cyganów z biedy i beznadziei, ale przynajmniej już dokonał dużo w tym temacie. Zainteresował tematem szersze grono ludzi. Sami Cyganie też powolutku zaczynają dostrzegać że XXI wiek im trochę odpłynął od ich realiów i tak się nie da długo pociągnąć. Myślicie że cyganie nie mają swojej dumy? To są honorowi ludzie, dla nich żebranie w mopsach to też jest upokorzenie tylko co prosty, niepiśmienny człowiek może poradzić z wielkim Królem. Maj miał odwagę potrząsnąć tematem i za to został prezydentem, a czy się sprawdzi w innych tematach, któż to wie...
 Tacy oni honorowi jak mawiał Trojanek ich król,ze praca przy wywózce śmieci to dla nich hańba.Pytam więc jacy z nich fachowcy i co potrafią robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był Pan radnym miasta, został prezydentem. Nie bał się Pan podjąć takiego wyzwania? Od wielu lat działałem na rzecz Puław. Zawsze starałem się wyciągać tematy, które inni zamiatali pod dywan takie jak np. infrastruktura i zagospodarowanie przestrzenne. Popierały mnie różne środowiska. To dlatego zdecydowałem się wziąć udział w wyborach na prezydenta miasta, zachęcili mnie do tego ludzie. Nie brak mi pasji i zaangażowania a także doświadczenia z mojej dotychczasowej pracy na rzecz Puław. Kocham zajmować się naszym miastem i mieszkańcy to dostrzegli, dlatego popchnęli mnie do kandydowania.  Czytaj wiecej: ***pulawy.naszemiasto.pl/artykul/kocham-zajmowac-sie-naszym-miastem-wywiad-z-pawlem-majem,4871216,art,t,id,tm.html
 sama pasja nie wystarczy,trzeba wiele umieć i dużo wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Maj to porażka koalicja z PiS spowoduje, iż Ci 2 będą wciskać swoich na potęgę gdzie się da. Mierny ale wierny!. Puławy za Grobla zmieniły się w miasto europejskie, pokażcie takie 2 w tej części Polski. Niestety największym złem była wice prezydent.... Najlepszy ruch dla Pawła to dogadanie się z Groblem, pytanie czy ten się nie uniesie honorem. Grobel jako gospodarczy w koalicji z Majem mają większość w radzie.
Tak absurdalnego komentarza jeszcze tu nie było. Wygrałeś forum. Grobel zrobił tu " miasto europejskie" tak wspaniałe, że Kozienice przebijają nad 50 razy. Zrobił nam drugi Kurów, gdzie ilość mieszkańców drastycznie spada. Nikt nie chce mieszkać w mieście przystosowanym dla emerytów. Ta europejskość przejawia się skwerkami i marketami w centrum. Grobel zniszczył to miasto i na własne życzenie staliśmy się dziurą z 35 tys mieszkańców.
 Skąd te 35 tys z sufitu wzięte a co masz do emerytów?Za parę lat jak dożyjesz będziesz jednym z nich.Demografia w całej Polsce kuleje i 500+ nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe wydarzenie 100-lecia nieodległej Polski - puławscy wyborcy Pawła Maja wycieli w pień dotychczasowego wieloletniego i wydawałoby się niezatapialnego włodarza Puław Janusza Grobla wraz z jego ekipą! Wydawałoby się niemożliwe stało się możliwe. Cud nad Wisłą też był w maju... BRAWO MAJ!
 Pogratulować znajomości historii jak cud nad Wisłą był w maju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak absurdalnego komentarza jeszcze tu nie było. Wygrałeś forum. Grobel zrobił tu " miasto europejskie" tak wspaniałe, że Kozienice przebijają nad 50 razy. Zrobił nam drugi Kurów, gdzie ilość mieszkańców drastycznie spada. Nikt nie chce mieszkać w mieście przystosowanym dla emerytów. Ta europejskość przejawia się skwerkami i marketami w centrum. Grobel zniszczył to miasto i na własne życzenie staliśmy się dziurą z 35 tys mieszkańców.
nie Gość:) Polecam Czytać i się uczyć - całe życie zanim się coś napisze- Opublikowano dane GUS - sprzed tygodnia- Puławy na 1 tyś. mieszkańców w 2017r przybył 1 dodatkowy. To nie jest bilans ujemny. Czytać słuchać i dopiero pisać i mówić. To właśnie jest bolączka o której wcześniej pisałem. Dalej Pozdrawiam.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reagan w wieku 70 lat rozpoczynał swoją pierwszą kadencję jako prezydent USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem mieszkańcem Puław ale prowadzę tam mały biznesik mały bo na więcej nie pozwoliły władze miasta i powiem że pierwszy raz spotkałem się z tak trudnymi ludźmi w urzędzie łącznie z prezydentem wręcz negatywnie nastawionymi na ludzi przedsiębiorczych gotowych zniszczyć wszytko. Niestety głęboka komuna jeszcze z tego miasta nie wyjechała i nie tylko z urzędu ale ze spółek zarządzanych przez miasto ze spółdzielni mieszkaniowych ośrodków sportowych itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...