Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro pan minister taki łaskawy to jeszcze poprosimy zaświadczenie od lekarza ze specjalności , z którą polska opieka zdrowotna ma problemy . Zwłaszcza w części dotyczącej poletka pana Czarnka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otolaryngolog niech się wypowie, a nie jakiś tam masowy zatwierdzacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizyta na NFZ czy prywatnie? Jak to drugie poprosimy o rachunek !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę wszyscy zdążyliśmy się przyzwyczaić się do stylu bycia w przestrzeni publicznej Pani Mazurek?I innych wyjątkowych postaci?Może niech nikt nie wypowiada się za wszystkich. Ja jeszcze nie przywykłem do buty i arogancji. Tymi rozmówkami na poziomie szkoły podstawowej naprawdę nie ma się co zachwycać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrusiewicz (ex GWymiotna): "Dzieci zaszczepione będą się uczyć stacjonarnie i nie będą na kwarantannie, będą miały dostęp do powietrza". A nie zaszczepione będą miały dostęp do gazu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 4000 uczniów z chińskich szkół podstawowych zostało wysłanych do obozów Covidowych w Anyang aby kontynuować naukę... domokracja w Polsce zmierza w tym samym kierunku, co komunistyczne Chiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taką teorię, że nikt tak jak Przemysław Czarnek nie potrafi odwrócić kota ogonem. Czy on na prawdę myśli, że Beacie Mazurek chodziło o stan jego uszów!? Każdy Polak, choć odrobinę operujący językiem polskim (i to niekoniecznie polskim literackim), rozumie, że zapytanie "Czy Głuchy Jesteś" to IDIOM. W mojej ocenie trzeba być postacią pokroju osła, by w zaparte stosować takie młodzieńcze spychotechniki. Staram się wierzyć, że Czarnek nie jest ani idiotą ani osłem, ale z każdą jego wypowiedzią znikają kolejne argumenty temu przeczące. Jak widać, można być ministrem w rządzie prawicy, a nie znać elementarnie funkcji jaką w języku powszechnym stanowią idiomy. Wytłumaczę, kontekst wypowiedzi Beaty ("Głuchy Jesteś?") jest podobny do kontekstu ("Ślepy Jesteś?"). O ile "ślepy jesteś?" atakuje osobę zarzucając brak zrozumienia, empatii lub reakcji względem wydarzeń znanych powszechnie (namacalnych, odczuwalnych), to już "głuchy jesteś?" implikuje, że nie chodzi o brak zrozumienia, ale o brak stosownej reakcji. Beata Mazurek, używając "głuchy jesteś?" mogła nawiązać do jednej z dwóch sytuacji, po pierwsze formy w jakiej padły nieszczęsne słowa Małopolskiej Kurator Oświaty (wypowiedź medialna, nie czyn). Ale z drugiej strony, Beata Mazurek może sugerować opinii publicznej coś znacznie gorszego, a mianowicie to, że wewnętrznie członkowie partii PiS, albo obozu Zjednoczonej Prawicy, może nawet intelektualiści, albo sam Prezes Kaczyński, mówili Czarnkowi (lub do Czarnka) żeby ograniczał ekspozycję medialną Małopolskiej Kurator. Rzec można, w partii radzili Czarnkowi, ale on nie posłuchał, i poszedł w zaparte popierając działalność w tym działalność defektywną Małopolskiej Kurator. Jeżeli to ten drugi wariant, i jeżeli sama Beata Mazurek na forum publicznym pozwala sobie na taki idiom, a nie inny względem Czarnka, to może znaczyć coś znacznie gorszego. Że albo Czarnek wyrywa się spod partyjnej kontroli, tworzy swoje udzielne księstwo, albo co gorsza (i jestem w to w stanie uwierzyć) Czarnek nie kooperuje z własnym obozem politycznym. Nie słucha dobrych rad z wewnątrz, i nikt go nie dyscyplinuje. Stąd napomknienie Beaty Mazurek musi być rozpatrywane w formie zawoalowanej próby przywrócenia Czarnka na łono partii. Zanim będzie musiał się opowiedzieć, jak bardzo mu po drodze w którą frakcją i umotywować, dlaczego nie dołączył do Ziobrowej Rodziny Ojca Rydzyka. W mojej ocenie, Czarnek bardziej pasuje do Ziobry, ale to u Kaczyńskiego ma szansę na dobre miejsce na liście wyborczej. Atak ze strony doświadczonej chełmskiej parlamentarzystki, jest czymś więcej niż próbą zbicia kapitału na Ministrze, którego notowania stale pikują. Czas pokaże, ale nie spodziewałbym się po Czarnku przełomowych decyzji. Efekt dla partii może być taki, że frakcja toruńska w nowym sejmie będzie miała więcej do powiedzenia. Co do list wyborczych...w zjednoczonej prawicy, lubelskie mandaty parlamentarne są frywolnie oddawane do Gdańska, więc nie zdziwi mnie jeśli Czarnek zacznie grać na wybory do Parlamentu Europejskiego. To mu w pewien sposób nie zblokuje horyzontu na współpracę w frakcją toruńską. Czy jest głuchy? Jak widać, fizycznie nie, ale przydałoby się jeszcze żeby dodał jakieś badanie mentalne i wyniki z matury z języka polskiego. Wszak słyszenie nie implikuje zrozumienia. Czarnek nie musi koniecznie rozumieć co się do niego mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL - a gdzie jest napisane, że ministrem zdrowia ma być lekarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wizyta lekarska odbyła się zdalnie, panie Czarnek? A nie, zapomniałem, że pan może nawet wchodzić do szpitala podczas zakazu odwiedzin. Przy okazji - jak zdrowie szanownej Babci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NIEDZIELBAUM MA DYPLOM LEKARZA ????  Nieeee!!!!  Więc co on i jakim prawem robi ze zdrowiem 38 MILIONOW POLAKOW!!??? PRECZ z żynskim namiestnikami !!!!
 A gdzie jest napisane, że minister zdrowia ma być lekarzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NIEDZIELBAUM MA DYPLOM LEKARZA ????  Nieeee!!!!  Więc co on i jakim prawem robi ze zdrowiem 38 MILIONOW POLAKOW!!??? PRECZ z żynskim namiestnikami !!!!
 Czy minister finansów ma chociaż magistra z czegokolwiek? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...