Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedynie parlamentarzyści PIS w EP reprezentują interesy Polski. Inni działają na naszą szkodę. Judzą, jątrzą i donoszą. Np. wałęsa i pitera głosowali przeciw budowie s 19.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieli pisiory problem z pedofilami i nie zdazyli eli przygotowac expose
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet nie śmieszne to tragiczne ! Jakiś pajac pisze, że bolszewicka sekta coś tak coś zrobi ! Tu zgoda ! Pewne !!!!!!! bydło bolszewickie zrobią - kasę a nam pokażą 4 litery ! takiego fałszu kłamstwa obłudy nie było nawet za stalina i bieruta ! Jak to bydło doszło do perfekcji diabła w piekle ! Zieje nienawiścią do całego świata nie mówiąc, że z Kościoła bolszewicy zrobili polityczną oborę z chlewem ! A film wczorajszy pokazuje ! Chlew opuszcza i raptem, europejczyk, katolik, dymokrata, pedofil i sędzia po 30 lat odsiadki ! Ale dla całej bolszewickiej hołoty ! Bydło do chlewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot wszelkich wyborów do czasu pełnej prawnej ochrony całego obszaru Górek Czechowskich oraz innych korytarzy przewietrzających, bo myślący nie zamierzają umierać — stojąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto startuje w wyborach powinien podac życiorys do 3 pokolenia wstecz. Wtedy na niego zagłosuje.
 Póki co czytałem tylko jednego kandydata życiorys ze wskazaniem pochodzenia dziadków i był to Janulewicz z Konfederacji.  Dziadek był ułanem i walczył o niepodległość więc nie ma się czemu dziwić że chłopak nie ma nic do ukrycia. Ciekawe jakie korzenie mają pozostali kandydaci i kandydatki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla LGBT w kościele i na Wiosnę. Bez względu na środowisko czy to ksiądz czy artysta zasłużony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pania Kruk ,,cos tam, cos tam" bolalo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym rynkiem, a z kolei popierają Putina, który z kolei popiera Maduro skrajnego komuniste z Wenezueli. Dziwna mieszanka
Wklejasz te same komentarze pod różnymi artykułami. No to i ja wkleję swoją odpowiedź na Twój wpis, na który tam nie doczekałem się odpowiedzi. Tu pewnie też się nie doczekam, bo cóż miałbys odpowiedzieć?... To, że posadzili Misiewicza, nazywasz niezamiataniem afer pof dywan? A co ze Srebrną i austriackim biznesmenem? Co ze stawianiem przed komisją dyscyplinarną Panów Giertycha i Dubois? Co ze SKOKami? Co z NBP? Co z de facto rabowaniem PCK? Co z wieloma innymi misiewiczami, bo tylko jeden siedzi? Co z Caracalami i śmigłowcami w ogóle? Co z odzyskaniem wraku? Wystarczy? Odpowiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że największą wiedzę ma Hetman.
To niech sie podzieli nią a w szczególności na co potrzebne były pieniądze zgromadzone na OFE około 200 mld które czytając  projekt ustawy kamusz kosiniak zaimaliście ludziom. Dwa dlaczego podniósł wiek do 67 lat cxzy wie jak rolnik 67 letni pracuje w polu?? dlaczego bił brawo kamysz jak atakowano kosciól. niech powie.
Podejrzewam, że nikt nie atakował Kościoła, tylko krytykował jego funkcjonariuszy. Ale dla Was, PiSiaków, znak równości stoi między klerem i Kościołem. Odmóżdżyło Was do reszty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynymi kompetentnymi kandydatami w tym towarzystwie są: 1. Pani Długosz: wykształcenie kierunkowe, języki obce perfekt, praktyka na Uczelni, no i 2. Pan Hetman: doświadczenia najpierw w samorządzie, a ostatnio w Parlamencie Ja i moja rodzina zagłosujemy na jedno z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę chcecie, żeby pani Kruk wygrała? Z czym i jak będzie nas reprezentowała w Europarlamencie? I niema na myśli Jej skłonności tylko wiedzę..
 Bedzie reklamować lokalne zagryzki, ogórki kiszone, kaszankę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie leżała gdzieś pijana bełkocząc "Potrafię coś , coś tam...". Pierwsza Szklana Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czaję wyniku na Kruk.... Że ta pani ma fanów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czaję wyniku na Kruk.... Że ta pani ma fanów....
 Jaki kandydat / jaka kandydatka, taki elektorat ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta pani od pisu była niedysponowana? Może coś tam coś tam się stało? Kto jeszcze na nią ma ochotę zagłosować? Może kumple od kielicha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na Pejo. Jak Kruk chce pracować w Brukseli skoro nie jest w stanie przybyć na debatę. Pozostali kandydaci, opuszczam zasłonę miłosierdzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bierze przerażenie jak patrzę na zakazaną mordę oszusta Hetmana z faryzejskiej partii ZSL. Kruk pewnie zapiła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...