Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donald Tusk w Lublinie „Chcę wygrać te wybory”

Utworzony przez ZdenekC., 20 stycznia 2023 r. o 19:56 Powrót do artykułu
Donuś, miałeś swoją szansę, pokazałeś co jesteś wart a raczej to, że nic nie jesteś wart. Jeśli publicznie wyjdziesz do debaty z Wojciechem Sumlińskim i obalisz wszystkie zarzuty jakie on stawia tobie w książce "Niebezpieczne związki Donalda Tuska", to wówczas bedziesz miał o czym rozmawiać z ludźmi. Gdy to co napisał nie było prawdą dawno pozwałbyś go za zniesławienie i puścił w skarpetkach. Powinieneś siedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre spotkanie. Tusk odpowiadał navpytania spokojnie I rzeczowo. Widać że bardzo chce i wie jak poprowadzić Polaków do wygranych wyborów i odsuniecia PiSu od władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjaśniła się sprawa reklamówki z biedry ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Panie Tusk zrobiłeś dla Polski podczas swojej kadencji jako przewodniczący Rady Europejskiej? Dlaczego za swoich rządów likwidowałeś jednostki wojskowe oraz posterunki policji na wschodzie Polski? Dlaczego nie sprzeciwiałeś się budowie Nord Stream? Dlaczego chciałeś sprzedać LOT i rafinerię LOTOS? Dlaczego chciałeś uzależnić Polskę do 2037r od rosyjskiego gazu? Dlaczego Twoja formacja występowała przeciwko Via Carpatii? Dlaczego za Twoich rządów mafie vatowskie drenowały budżet na miliardy złotych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadzia byłby dumny z ryżego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ,słuchałem , widziałem - widziałem jeden radiowóz przed szkołą a w nim dwóch ziewających policjantów . Donald nie ma "rozmachu" , nie to co króciak w Kórniku - 40 radiowozów 300 pislicjantów w tym kilku na koniach . Nie widziałem autobusów z "wielbicielami " nikt mnie nie weryfikował czy jestem na liście. Uśmiechnięta pani w drzwiach powiedziała "proszę zapraszamy " '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz " stan85" raz "poker" gdzieś przeoczyłeś "przekaz dnia" . Teraz nie pisze się o "karuzelach vatowych" bo generał od granatnika pałką po plecach przeleci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ,słuchałem , widziałem - widziałem jeden radiowóz przed szkołą a w nim dwóch ziewających policjantów . Donald nie ma "rozmachu" , nie to co króciak w Kórniku - 40 radiowozów  300 pislicjantów  w tym kilku na koniach . Nie widziałem autobusów z "wielbicielami "  nikt mnie nie weryfikował czy jestem na liście.  Uśmiechnięta pani w drzwiach powiedziała "proszę zapraszamy " '
 Zdziwiony? Wasze, peowskie bojówki nie atakują swojego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawa pięść ciągle w górze. To sporo mówi o intencji przemawiającego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre spotkanie. Tusk odpowiadał navpytania spokojnie I rzeczowo. Widać że bardzo chce i wie jak poprowadzić Polaków do wygranych wyborów i odsuniecia PiSu od władzy.
 Czy zadano Tuskowi pytanie o wpływ  napaści Rosji na Ukrainę  na dzisiejszą drożyznę, która postawiła małych i średnich przedsiębiorców w dramatycznej sytuacji? Czy nie widzi związku niemiecko - rosyjskich układów z wyżej wymienioną wojną? Czy nie widział zagrożenia dla suwerenności Polski, a nawet jej istnienia, jakie stanowią wyżej wymienione układy? Jak ocenia swoją rolę w popieraniu niemiecko - rosyjskich układów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał już swoją szansę i co? Naobiecywał ... a zrobił wszystko odwrotnie do obietnic. Jak można takiemu zaufać???? Ci co mu wierzą są chyba ślepi, głusi a przede wszystkim mają amnezję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donuś, miałeś swoją szansę, pokazałeś co jesteś wart a raczej to, że nic nie jesteś wart. Jeśli publicznie wyjdziesz do debaty z Wojciechem Sumlińskim i obalisz wszystkie zarzuty jakie on stawia tobie w książce "Niebezpieczne związki Donalda Tuska", to wówczas bedziesz miał o czym rozmawiać z ludźmi. Gdy to co napisał nie było prawdą dawno pozwałbyś go za zniesławienie i puścił w skarpetkach. Powinieneś siedzieć!
Jestem za, ale tylko wtedy, gdy Kaczor i szereg PiSowskich aparatczyków przstaną się chować za immunitetem i też pozwolą się skonfrontować z prawem. Za Tuska przeszliśmy przez światowy kryzys finansowy całkiem dobrze i nie było kolesiów, handlarzy oscypków i instruktorów narciarstwa. Za PiSu afera goni aferę, ale w ostateczności zawsze mają pana Dudę, który gotów jest ułaskawić jeszcze przed wyrokiem. Pana Dudę, który teraz opowiada cuda o Ziobrze, ale bez mrugnięcia okiem podpisywał wszystkie ustawy rozwalające polski system sądowniczy. Obłufa na całej linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Panie Tusk zrobiłeś dla Polski podczas swojej kadencji jako przewodniczący Rady Europejskiej? Dlaczego za swoich rządów likwidowałeś jednostki wojskowe oraz posterunki policji na wschodzie Polski? Dlaczego nie sprzeciwiałeś się budowie Nord Stream? Dlaczego chciałeś sprzedać LOT i rafinerię LOTOS? Dlaczego chciałeś uzależnić Polskę do 2037r od rosyjskiego gazu? Dlaczego Twoja formacja występowała przeciwko Via Carpatii? Dlaczego za Twoich rządów mafie vatowskie drenowały budżet na miliardy złotych?
Za dużo TVPiS oglądasz. To wszystko bzdury. W dodatku pewne działania łatwo jest oceniać w innej rzeczywistości geopolitycznej po 10-15 latach, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ,słuchałem , widziałem - widziałem jeden radiowóz przed szkołą a w nim dwóch ziewających policjantów . Donald nie ma "rozmachu" , nie to co króciak w Kórniku - 40 radiowozów  300 pislicjantów  w tym kilku na koniach . Nie widziałem autobusów z "wielbicielami "  nikt mnie nie weryfikował czy jestem na liście.  Uśmiechnięta pani w drzwiach powiedziała "proszę zapraszamy " '
Zdziwiony? Wasze, peowskie bojówki nie atakują swojego.
Oj, jaki ty głupi jesteś, poker. Po prostu człowieka, który wie, co mówi i nie szczuje jednych ludzi na innych nie trzeba chronić, bo on się nie ma czego bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre spotkanie. Tusk odpowiadał navpytania spokojnie I rzeczowo. Widać że bardzo chce i wie jak poprowadzić Polaków do wygranych wyborów i odsuniecia PiSu od władzy.
Czy zadano Tuskowi pytanie o wpływ  napaści Rosji na Ukrainę  na dzisiejszą drożyznę, która postawiła małych i średnich przedsiębiorców w dramatycznej sytuacji? Czy nie widzi związku niemiecko - rosyjskich układów z wyżej wymienioną wojną? Czy nie widział zagrożenia dla suwerenności Polski, a nawet jej istnienia, jakie stanowią wyżej wymienione układy? Jak ocenia swoją rolę w popieraniu niemiecko - rosyjskich układów?
W dramatycznej sytuacji, to Polaków, nie tylko przedsiębiorców, postawiła PiSowska polityka rozdawnictwa, głupia polityka ekonomiczna i brak reakcji na to, co się dzieje na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał już swoją szansę i co? Naobiecywał ... a zrobił wszystko odwrotnie do obietnic. Jak można takiemu zaufać???? Ci co mu wierzą są chyba ślepi, głusi a przede wszystkim mają amnezję.
Ile ty masz lat? Czternaście? Nie pamiętasz czasów rządów PO najwyraźniej. Światowy kryzys ekonomiczny przeszliśmy praktycznie suchą stopą właśnie dzięki mądrej poltyce ówcześnie rządzących.Co więcej - Polska się wówczas rozwijała, były sensowne inwestycje infrastrukturalne. Owszem, to trwało, bo trwać musiało. Na Polskę wschodnią czas przyszedł później, bo nie było sensu najpier tu budować dróg, do których z zachodu dojeżdzałoby się starymi krajówkami. Ale rozwój był równomierny - budując w zachodnich województwach jednocześnie przygotowywano inwestycje na wschodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta po to jest lewicowa,centrowa,chrześcijańska,demokratczna,ludowa,narodowa,czy skrajnie prawicowa,bo jak patrzę i słucham to ni huhu nie mogę ich rozebrać????oni zawrą układ  z każdym,byle tylko do koryta się dorwać,a potem donek wycycka wszystkich,tak jak zrobił to z wszystkim dotychczas.A już najlepsi to byli ci "przypadkowi" zadający pytania.Szczególnie ten małolat co ział ogniem na pis i ta kobita co z ust donkowi spijała.Nawet identyfikatórów zapomnieli zdjąć.
A to jest jakaś ustawa mówiąca, że nie można ziać ogniem na PiS? A PiS może ziać ogniem na wszystkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Twoja formacja występowała przeciwko Via Carpatii?
  Stan85 jak zwykle idiota. Matołku, to właśnie za czasów rządów PO/PSL przygotowano całą inwestycję dotyczącą S19 w województwach lubelskim (na południe od Lublina) i podkrapackim, a także S17 łączącą Lublin z Warszawą. Co więcej - to za PO/PSL zapewniono tej inwestycji finansowanie. PiS jedyne, co zrobił w tej kwestii, to opóźniał prace nad S19 dostosowując ich rozpoczęcie do kalendarza wyborczego. Mogliśmy tą drogą jeździć dobry rok, a może i dwa lata wcześniej, gdyby nie orły z PiSu. Taka jest prawda. Jeszcze niedawno można było całe kalendarium prac nad S19 znaleźć na stronach GDDKiA. Dziś już chyba tego tam nie ma, zwłaszcza w kwestii ukończonych odcinków. Przestań więc, z łaski swojej, kłamać, Stan85.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą DW mógłby się przyłożyć do publikacji, bo tylu błędów w artykule, to nawet u Was już dawno nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, smierdząca czirliderK0 cfaniaków z Klubu, strasznie się rozkręciłaś. Pielgrzymka Donaldinio dała ci takiego pałera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...