Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak jest panie Maksymowicz , co wolno wojewodzie to nie tobie........ Ale to przecież to nie nowość, tak jest od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy PO latali po szkołach z reklamówkami, w których były podręczniki dla dzieci i wręczając je mówili, że to PO im zafundowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy PO latali po szkołach z reklamówkami, w których były podręczniki dla dzieci i wręczając je mówili, że to PO im zafundowała.
   POpatrz, a książeczek z alternatywną historią Polski które miały być HiTem nikt nie chce... biednemu zawsze wiatr w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy PO latali po szkołach z reklamówkami, w których były podręczniki dla dzieci i wręczając je mówili, że to PO im zafundowała.
  POpatrz, a książeczek z alternatywną historią Polski które miały być HiTem nikt nie chce... biednemu zawsze wiatr w oczy.
 Przeciwnie: teraz każdego stać na to, żeby sam sobie kupił książki. Polska w rozkwicie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy PO latali po szkołach z reklamówkami, w których były podręczniki dla dzieci i wręczając je mówili, że to PO im zafundowała.
 POpatrz, a książeczek z alternatywną historią Polski które miały być HiTem nikt nie chce... biednemu zawsze wiatr w oczy.
Przeciwnie: teraz każdego stać na to, żeby sam sobie kupił książki. Polska w rozkwicie :)
Pieprzony PiSowski propagandzisto, skończ z tymi kłamstwami. Od razu widać, że dawno żadnej książki nie kupiłeś (może nigdy?), a jedyną, jaką miewasz w łapskach jest książeczka do nabożeństwa. Książki są drogie (wiem, bo kupuję dużo), a podręczniki, zwłaszcza językowe, jeszcze droższe, więc skończ pierdaczyć. Badania mówią, że przeciętny Polak książek nie czyta wcale, a spora część czytających korzysta z bibliotek, bo ich nie stać na kupowanie na własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj, nerwowo wśród totalsow, jak się prawdę pokazuje... I z tych nerwów to nawet k bredzić zaczął: w życiu mnie na oczy nie widział, a wie co trzymam w rękach. "Zapomniał" biedaczek z podatku VAT na ubranka dla dzieci i na książki:) Nie, nie zapomniał, tylko jak zwykle łże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj, nerwowo wśród totalsow, jak się prawdę pokazuje... I z tych nerwów to nawet k bredzić zaczął: w życiu mnie na oczy nie widział, a wie co trzymam w rękach. "Zapomniał" biedaczek z podatku VAT na ubranka dla dzieci i na książki:) Nie, nie zapomniał, tylko jak zwykle łże!
Prawdę? Gdzie w twoim wpisie jest prawda??? Nie, nie zapomniałem o podatku VAT na książki. Miło, że o tym wspominasz, bo ani PiS go nie zdjął, ani nie potwierdza to twojej tezy, bo przez VAT książki i prasa zdrożały jeszcze bardziej. Tak więc kto faktycznie kłamie? Tylko ty, poker, PiSowski propagandzisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, marny prowokatorze, dlaczego "bardziej"? O ubrankach dla dzieci może coś powiesz? O tym, że Tusk podniósł VAT, a PiS zniósł podatek dla młodych ludzi,? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, marny prowokatorze, dlaczego "bardziej"? O ubrankach dla dzieci może coś powiesz? O tym, że Tusk podniósł VAT, a PiS zniósł podatek dla młodych ludzi,?
  Naprawdę chcesz się licytować na podatki? To wyjaśnij, kto od 2015 roku wprowadził około 40 nowych podatków w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, marny prowokatorze, dlaczego "bardziej"? O ubrankach dla dzieci może coś powiesz? O tym, że Tusk podniósł VAT, a PiS zniósł podatek dla młodych ludzi,?
 Od 1 lipca 2020 pis podniósł VAT na drewno opałowe o 15 % .  W odpowiedzi na kryzys energetyczny  wódz  "zezwolił" palić wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam, poker? Coś - tradycyjnie - zamilkłeś, gdy doszło do konkretów. Oto lista - niepełna, jak sądzę - nowych i zwiększonych podatków i opłat, jakie zafundował nam PiS. Oczywiście nie wszyscy płacą wszystkie daniny, ale nie zmienia to fatu, że społeczeństwo zostało dość mocno dociśnięte przez PiSowski aparat skarbowy. 1. podatek bankowy, czyli od kredytów 2. podatek handlowy, czyli od zakupów 3. danina solidarnościowa 4. opłata emisyjna od paliw 5. opłata przejściowa 6. tzw. opłata mocowa za prąd 7. podatek „galeryjny” – początkowo od galerii handlowych i biurowców 8. następnie od wszelkich nieruchomości komercyjnych 9. w tym nawet od budynków z mieszkaniami na wynajem 10. opłata za wpis do rejestru BDO 11. opłata recyklingowa 12. podwyższenie i rozszerzenie zakresu obowiązywania opłaty recyklingowej 13. opłata denna od przystani 14. opłata wodna 15. opodatkowanie wkładów pieniężnych wnoszonych do firm 16. oraz przychodów z dziedziczonego majątku lub otrzymanego jako darowizna, którego nie będzie można już amortyzować 17. opłata jakościowa za badanie techniczne pojazdów 18. podwyżka VAT na wiele produktów spożywczych 19. utrzymanie wyższych stawek VAT do 8% i 23% do 31 grudnia 2018r. 20. a następnie na czas nieokreślony 21. podwyżka podatku akcyzowego o 10 proc. na alkohole 22. na wyroby tytoniowe 23. i na e-papierosy 24. podwyżka opłat za wywóz śmieci 25. zamrożenie progów PIT 26. likwidacja liniowego PIT dla przedsiębiorców których dochody roczne przekraczają 1 milion złotych 27. obniżenia do zera kwoty wolnej od podatku od wysokich zarobków 28. pozbawienie wiele grup podatników możliwości korzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów 29. likwidacja możliwość pomniejszania przychodów z działalności operacyjnej o koszty uzyskania przychodów kapitałowych 30. podatek deszczowy 31. zaostrzenie sposobu opodatkowania farm wiatrowych 32. zaostrzenie sposobu naliczania akcyzy od samochodów sprowadzanych z zagranicy 33. podwyżka opłaty paliwowej 34. podatek od serwisów VOD 35. podatek cukrowy 36. coroczna podwyżka składek ZUS 37. podwyżka opłaty OZE 38. podatek od tzw. małpek (czyli napojów alkoholowych w butelkach o małej pojemności) 39. podwyżka abonamentu RTV 40. podatek od przekształcenia spółek w celu skorzystania z estońskiego CIT, podatek wynosi 19 proc. 41. podatek od plastiku (unijny podatek, poparty przez premiera Morawieckiego na szczycie UE) 42. Podwyżka opłat sądowych 43. ograniczenie ulgi abolicyjnej 44. podwójne opodatkowanie spółek komandytowych 45. podwyżka stawek maksymalnych opłat lokalnych; decyzją rządu zwiększone zostały maksymalne stawki podatków od nieruchomości, od środków transportu, od psa oraz od opłaty uzdrowiskowa i reklamowej. 46. Odebranie możliwości odliczenia składki zdrowotnej od PIT (w ramach #NowyWał rządu, obowiązuje od 1 stycznia 2022 r.) 47. Podwyżka akcyzy na alkohol i wyroby tytoniowe (od 1 stycznia 2022 r.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Jasin, jak ja ci współczuję takiego życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można opisać się/ popisać się jak głupek, tylko PO co? Żeby pokazać, że się potrafi pisać i ukryć tam nieprawdę. Oraz że się użala z powodu wzrostu podatku na wódę. A ludziom w Polsce i tak żyje się lepiej, bo mają świadomość że pomimo światowego kryzysu nie zostali zostawieni na pastwę losu. Że nie usłyszą: "ja wam wójta nie wybierałem", "trzeba było się ubezpieczyć", "woda ma to do siebie, że wcześniej czy później i tak popłynie do morza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można opisać się/ popisać się jak głupek, tylko PO co? Żeby pokazać, że się potrafi pisać i ukryć tam nieprawdę. Oraz że się użala z powodu wzrostu podatku na wódę. A ludziom w Polsce i tak żyje się lepiej, bo mają świadomość że pomimo światowego kryzysu nie zostali zostawieni na pastwę losu. Że nie usłyszą: "ja wam wójta nie wybierałem", "trzeba było się ubezpieczyć", "woda ma to do siebie, że wcześniej czy później i tak popłynie do morza".
Jaką nieprawdę? Co jest nieprawdą w wykazie, który wczesniej podałem? Kłamiesz w żywe oczy. Tak samo jak z tym, jakby ludziom żyło się lepiej. Ty odejdź od komputera, wyjdź na ulicę, idź do sklepu, a zobaczysz, jak sobie wiele ludzi odmawia zakupu jedzenia, albo kupuje dużo mniej. Lepiej? Ty żałosny PiSowski propagandzisto! Ty etatowy kłamco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można opisać się/ popisać się jak głupek, tylko PO co? Żeby pokazać, że się potrafi pisać i ukryć tam nieprawdę. Oraz że się użala z powodu wzrostu podatku na wódę. A ludziom w Polsce i tak żyje się lepiej, bo mają świadomość że pomimo światowego kryzysu nie zostali zostawieni na pastwę losu. Że nie usłyszą: "ja wam wójta nie wybierałem", "trzeba było się ubezpieczyć", "woda ma to do siebie, że wcześniej czy później i tak popłynie do morza".
Jaką nieprawdę? Co jest nieprawdą w wykazie, który wczesniej podałem? Kłamiesz w żywe oczy. Tak samo jak z tym, jakby ludziom żyło się lepiej. Ty odejdź od komputera, wyjdź na ulicę, idź do sklepu, a zobaczysz, jak sobie wiele ludzi odmawia zakupu jedzenia, albo kupuje dużo mniej. Lepiej? Ty żałosny PiSowski propagandzisto! Ty etatowy kłamco!
 Czy zauważyłeś, że jeżeli poker przytacza jakieś niby konkrety , to one są ze stron tv publicznej albo z gazety polskiej? Poza tym rzuca jakieś ogólnkowe obrażliwe hasełka pisowskich trolli bez przesiewu , czy to jest cokolwiek zbliżone do prawdy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można opisać się/ popisać się jak głupek, tylko PO co? Żeby pokazać, że się potrafi pisać i ukryć tam nieprawdę. Oraz że się użala z powodu wzrostu podatku na wódę. A ludziom w Polsce i tak żyje się lepiej, bo mają świadomość że pomimo światowego kryzysu nie zostali zostawieni na pastwę losu. Że nie usłyszą: "ja wam wójta nie wybierałem", "trzeba było się ubezpieczyć", "woda ma to do siebie, że wcześniej czy później i tak popłynie do morza".
Jaką nieprawdę? Co jest nieprawdą w wykazie, który wczesniej podałem? Kłamiesz w żywe oczy. Tak samo jak z tym, jakby ludziom żyło się lepiej. Ty odejdź od komputera, wyjdź na ulicę, idź do sklepu, a zobaczysz, jak sobie wiele ludzi odmawia zakupu jedzenia, albo kupuje dużo mniej. Lepiej? Ty żałosny PiSowski propagandzisto! Ty etatowy kłamco!
Czy zauważyłeś, że jeżeli poker przytacza jakieś niby konkrety , to one są ze stron tv publicznej albo z gazety polskiej? Poza tym rzuca jakieś ogólnkowe obrażliwe hasełka pisowskich trolli bez przesiewu , czy to jest cokolwiek zbliżone do prawdy .
Tak, dokładnie tak. Dlatego nazywam go PiSowskim propagandystą. Gdyby był tylko odbiorcą tych treści, to zwyczajnie ubolewałbym nad jego poziomem umysłowym, ale on je kolportuje niczym media proPiSowskie i podejrzewam, że może to robić nawet za pieniądze, albo w ramach obowiązków służbowych, a to już trzeba tępić i wykazywać, jakie to są nieprawdy, a wręcz nazywać rzeczy po imieniu kłamstwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...