Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska racja, Konfederacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co Korwin został europosłem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co Korwin został europosłem ?
 Tak samo nie wiem po co pani co coś tam coś potrafi też się tam pcha. To w końcu jej kolega z partii piSS nazwywa ,,wyimaginowaną wspólnotą''  a jej koleżanka flagę ,,unijną szmatą''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy Korwin niż Mucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja odprowadziła wyborczynię POKO, smutne ale prawdziwe, nie odnalazła się wśród tego zgromadzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sowieccy jurgieltnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam ten stary zj*b mówił o Hitlerze, niepełnosprawnych i miękkiej pedofilii oraz o tym jak sie dowarościowuje "jak mu czarnuch słuzy" gdy jedzie UBERem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam w rodzinie gejów ani lesbijek, ale mam 3 dzieci i męża. Głosuję więc ma tych, którzy dbają o interes mojej rodziny. Czyli na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec wyborczy legalnie działających w Polsce ugrupowań i stowarzyszeń politycznych usiłowała zakłócić grupka czerwonych faszystów. Jej działania były przykładem typowego działania dobrze zorganizowanej bojówki komunistycznej próbującej rozbić zgromadzenie. Jednak aby to uczynić byli zdecydowanie za słabi i musieli chować się za plecami policji. Pisowska policja, tak dzielnie walcząca z kontrmanifestacją grup narodowych w czasie marszu równości nie dostrzegała, i nie reagowała, że dzisiaj kilka osób z lewackiej bojówki miało zasłonięte twarze. Mam nadzieję, że poseł Winnicki złoży interpelację w tej sprawie w sejmie, Brudziński taki pryncypialny oberpolicjant się z tego wytłumaczy a komendant policji w Lublinie poniesie konsekwencje działalności swoich podwładnych. Jako dowód na ignorowanie przez lewaków i przez policję obowiązującego prawa - ustawy o zgromadzeniach niech będą zdjęcia zamieszczone przy tym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald Tusk 08.03.2017 r. "Znam swoją rolę jako przewodniczącego Rady Europejskiej. Jestem i będę w przyszłości bezstronny i politycznie neutralny wobec wszystkich 28 państw członkowskich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest Jakub Karpiński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik rządu PO-PSL Paweł Graś przyznał, że „Władysław Kosiniak-Kamysz PSL przeprowadził dwie najgorsze reformy w wolnej Polsce, tj. podniesienie wieku emerytalnego i OFE”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaby głosować na tych zamordystów, to trzeba mieć g...o zamiast mózgu. Godek? Żart!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Konfederację! Koniec z klękaniem przed innymi państwami! Boże miej Polskę w opiece!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oddam swój głos na dr Pawła Janulewicza. Dobry człowiek który powinien nas reprezentować w PE. Jedyny co w swoim wystąpieniu odniósł się do problemów Lubelszczyzny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy w Polsce jedną Konfederacja jak Konfederacja Targowicka ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaja Godek z jednej strony walczy zaciekle o prawo do życia każdego człowieka , a z drugiej strony nie reaguje na słowa Korwina " dobry czerwony to martwy czerwony" . Czy to ona nie jest hipokrytką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądra wypowiedź tego młodego człowieka z kontrmanifestacji. Znaczy nie wszystko jeszcze stracone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Państwo dzisiaj nie chroni życia ludzi" - święte słowa. Np nie chroni życia pieszych. Piesi do dziś nie dostali wzorem państw Europy prawa, które gwarantuje im pierwszeństwo na zebrach. Wszędzie to działa i liczba ofiar jest znacznie mniejsza. U nas rekordowo tragicznie. Państwo nie tępi pędzących kierowców. W Polsce jeżdżenie w mieście 70 na godzinę to normalka. Niewielu jeździ przepisowo. Są uważani za zawalidrogi. Duży wpływ na to mają wolnościowcy od Korwina, którzy uważają, że wszelkie przepisy to ograniczanie praw obywatelskich i lewactwo. Tymczasem statystyki mamy tragiczne. Giniemy jak muchy, a co robi Konfederacja? Pieprzy coś o ochronie życia poczętego. Zajmijcie się tragicznie wysoką liczbą trupów na drogach. Zajmijcie się ochroną pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik rządu PO-PSL Paweł Graś przyznał, że „Władysław Kosiniak-Kamysz przeprowadził dwie najgorsze reformy w wolnej Polsce, tj. podniesienie wieku emerytalnego i OFE”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...