Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tania i niedroga pożyczka czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i szybkiej pożyczki. czy jesteś studentem czy pracujesz i potrzebujesz pożyczki, aby rozliczyć rachunki i założyć firmę lub spłacić długi. oferujemy pożyczkę o oprocentowaniu 3%. E-mail: boggiegroup@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"prognoza stanpolityki.pl przed pierwszą turą ...wynosiły 41,14% oraz 34,49% Ostatecznie Duda 43,5% a Trzaskowski 30,46%"       Czyli przeszacowali Trzaskowskiego o ponad 4% a Dudzie dali  2,4% mniej czyli razem 6.4% o tyle warta ta "prognoza"       tak naprawdę jest remis - 6,4% zmienia wszystko-a ludzie mają dość michnikowszczyzny i wtrącania się obcych niemieckich mediów i państw w sprawy polskie. Arogancja, bałagan, złodziejstwo 350 mld  i służalczość obcym była za czasów PO najwieksza okres 2008-15 był najgorszym po 1989 r.
 Kompletnie inaczej śpiewaliście, gdy Komorowski przegrał z Dudą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie taniej wyszło wypożyczyć samochód w Niemczech, ale płacił za to sztab wyborczy (bo inaczej być nie może), a więc nie niemiecki kapitał, tylko polski, w tym podatnicy.
LEWACKA TARGOWICKA MENTALNOŚĆ.... taniej wynająć auto u szkopa, bo P0 co wspierać polskie firmy ? po co budować CPK skoro jest lotnisko w BERLINIE ?! P0 co nam LOT, skoro można latać LUFTHANSĄ .... qrwa mać dokąd to platformerskie oszołomstwo będzie dewastować Polskę ???
Słyszałeś o czymś takim, jak rachunek ekonomiczny, matołku? O czymś takim, jak niegospodarność? Ale gdzie tam - PiS wyda każdą kasę, jaka mu wpadnie włapy nie oglądając się na rachunek ekonomiczny. CPK nie ma ekonomicznego sensu. Latanie Lufthansą jest drogie, więc dobrze, że jest LOT. Niestety LOT oferuje niewiele za stosunkowo dużą kasę. Ale PiS ma to w d*pie - rozniósł Polskę w pięć lat, ale masa matołków tego nie widzi, bo dostaje przekaz wyłącznie z TVPiS.
 LEWACKA TARGOWICKA MENTALNOŚĆ.... taniej wynająć auto u szkopa, bo P0 co wspierać polskie firmy ? po co budować CPK skoro jest lotnisko w BERLINIE ?! P0 co nam LOT, skoro można latać LUFTHANSĄ .... qrwa mać dokąd to platformerskie oszołomstwo będzie dewastować Polskę ???
Słyszałeś o czymś takim, jak rachunek ekonomiczny, matołku? O czymś takim, jak niegospodarność? Ale gdzie tam - PiS wyda każdą kasę, jaka mu wpadnie włapy nie oglądając się na rachunek ekonomiczny. CPK nie ma ekonomicznego sensu. Latanie Lufthansą jest drogie, więc dobrze, że jest LOT. Niestety LOT oferuje niewiele za stosunkowo dużą kasę. Ale PiS ma to w d*pie - rozniósł Polskę w pięć lat, ale masa matołków tego nie widzi, bo dostaje przekaz wyłącznie z TVPiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzaskowski poleciał do Brazylii z asystentką na 30 minut prelekcji a spędzili 6 dni w luksusowym hotelu za 63 tysiące z pieniędzy podatników
Matołku. Pan Kuchciński i jego rodzina w niewiele ponad rok wylatał przeszło cztery miliony i to tylko po Polsce, niekoniecznie służbowo. To cię nie boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochojska: Zagłosuję na Trzaskowskiego, bo wprowadzi kartę LGBT w całym kraju
  Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy dwie Joasie, które działają na lewaków jak magnes. W Brazylii, Rafałkowi towarzyszyła jedna, Rysiowi na Maderze, druga.
  Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....gdzie dziś byłaby Polska, gdyby lewacy - sowieci i Niemcy, nie wymordowali nam Polakom  prawie całej prawdziwej inteligencji ????
  Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL - pleciesz już największe głupoty, bo wam wewnętrzne sondaże pokazują, że pan Duda przegra. Macie dwa wyjścia - liczyć, że po takich debilnych wpisach jak twoje, odwróci się trend, ewentualnie sfałszować (albo unieważnić przez upolityczniony SN i TK) wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi do jasnej cholery powiedzieć na jakiej zasadzie Poczta Polska roznosi propagandową ulotkę która na jednej stronie wylicza "zalety" Dudy a na drugiej oczernia Trzaskowskiego? Wyciągnąłem, obejrzałem i mało nie zwymiotowałem. Oczywiście nie wziąłem tego śmiecia do domu tylko wyrzuciłem od razu do skrzynki na ulotki - są jakieś granice dobrego smaku. Napiszcie o tym, bo sprawa jest poważna.
 Po prostu Pisiorki przejęły władzę nad wszystkimi instytucjami i robią co im się podoba a cel jest jeden - władza absolutna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi do jasnej cholery powiedzieć na jakiej zasadzie Poczta Polska roznosi propagandową ulotkę która na jednej stronie wylicza "zalety" Dudy a na drugiej oczernia Trzaskowskiego? Wyciągnąłem, obejrzałem i mało nie zwymiotowałem. Oczywiście nie wziąłem tego śmiecia do domu tylko wyrzuciłem od razu do skrzynki na ulotki - są jakieś granice dobrego smaku. Napiszcie o tym, bo sprawa jest poważna.
Po prostu Pisiorki przejęły władzę nad wszystkimi instytucjami i robią co im się podoba a cel jest jeden - władza absolutna.
Co więcej - traktują te instytucje jak prywatny folwark, w którym można zrobić wszystko "bez trybu", bez ustawy, bez podstaw prawnych. Vide - niemal 70 baniek w plecy na organizację wyborów, do czego nie było żadnej podstawy prawnej. Kto za to zapłaci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość społeczeństwa ma już dość arogancji i pogardy do innych polityków obecnej władzy ! Chamstwa, gestu Lichockiej, finansowania propagandowej telewizji kosztem chorych, ułaskawienia pedofila, niszczenia praworządności, skłócania nas z Unią, wywracania wszystkiego do góry nogami, obsadzania państwowych stołków partyjnymi misiewiczami. Mamy dość ! Czas na zmianę !
  Adam_z_Lublina -  __K__ -  i jak samoP0czucie? Wziąłeś stoperan ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...