Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

8 lipca 2020 r.
9:06

Kto wygra wybory prezydenckie: Duda czy Trzaskowski? Prognoza na podstawie sondaży

Autor: Zdjęcie autora toma
94 72 A A
Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski zmierzą się w II turze wyborów prezydenckich
Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski zmierzą się w II turze wyborów prezydenckich

Zaledwie dwa punkty procentowe mogą przesądzić o wygranej w niedzielnej drugiej turze wyborów prezydenckich. Według prognozy portalu stanpolityki.pl – na finiszu kampanii Rafał Trzaskowski nieznacznie wyprzedza Andrzeja Dudę. Ale w Lubelskiem to urzędujący prezydent deklasuje rywala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Walka o fotel prezydenta jest niezwykle wyrównana i możemy mówić raczej o remisie ze wskazaniem, niż o pewnym zwycięstwie, choć w ciągu ostatnich kilku dni to Rafał Trzaskowski zyskuje kolejny punkt procentowy przewagi nad Andrzejem Dudą – czytamy w portalu.

Według analizy opartej na wynikach badań sondażowych z ostatnich dni prezydenta Warszawy jest gotowych poprzeć 51 proc. wyborców. Urzędujący prezydent popierany przez Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 49 proc. głosów.

Według przyjętego modelu szanse Trzaskowskiego na zwycięstwo wynoszą 89,1 proc., a jego poparcie waha się między 49,14 proc. a 52,94 proc. Z kolei w przypadku Dudy, najwyższy prognozowany wynik to 50,86 proc., a najniższy – 47,06.

Warto podkreślić, że prognoza portalu stanpolityki.pl opublikowana przed pierwszą turą wyborów była bliska rozstrzygnięciom przy urnach. Prognozowane wyniki dla czołowych kandydatów wynosiły 41,14 proc. oraz 34,49 proc. Ostatecznie Duda uzyskał 43,5 proc. a Trzaskowski 30,46 proc. głosów.

Źródło: stanpolityki.pl

Andrzej Duda w Łomży ostrzegał przed powrotem poprzedniej władzy

Sonda: Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich?

Liczba głosów: 8245
60.3%
Rafał Trzaskowski
39.7%
Andrzej Duda

Rafał Trzaskowski zwrócił się do prezydenta z apelem o ujawnienie informacji o ułaskawionych osobach

Wideo: TVN 24 / x-news (2)

Quiz: Jak dobrze znasz lokalną politykę? Quiz wiedzy o tych, którzy rządzą województwem

Jak dobrze znasz lokalną politykę? Quiz wiedzy o tych, którzy rządzą województwem
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anne / 8 lipca 2020 r. o 09:52
+88
"prognoza portalu stanpolityki.pl opublikowana przed pierwszą turą ... wyniki ... wynosiły 41,14 proc. oraz 34,49 proc. Ostatecznie Duda uzyskał 43,5 proc. a Trzaskowski 30,46 proc."    Czyli przeszacowali Trzaskowskiego o ponad 4% a Dudzie dali  2,4% mniej czyli razem 6.4% o tyle warta ta "prognoza"     tak naprawdę jest remis - 6,4% zmienia wszystko - a ludzie mają dość michnikowszczyzny i wtrącania się obcych niemieckich mediów i państw w sprawy polskie. A arogancja, bałagan, złodziejstwo 350 mld  i służalczość obcym była za czasów PO najwieksza okres 2008-2015 był najgorszym po 1989 r.
 W Lubelskim Urzędzie Marszałkowskim robicie coś poza pisaniem propagandowych komentarzy na forum i wypłacaniem sobie nagród i premii?
 W Lubelskim Urzędzie Marszałkowskim robicie coś poza pisaniem propagandowych komentarzy na forum i wypłacaniem sobie nagród i premii? rozwiń
Avatar
uwaga_na_trole_z_pis / 8 lipca 2020 r. o 10:48
+81
"prognoza portalu stanpolityki.pl opublikowana przed pierwszą turą ... wyniki ... wynosiły 41,14 proc. oraz 34,49 proc. Ostatecznie Duda uzyskał 43,5 proc. a Trzaskowski 30,46 proc."   Czyli przeszacowali Trzaskowskiego o ponad 4% a Dudzie dali  2,4% mniej czyli razem 6.4% o tyle warta ta "prognoza"     tak naprawdę jest remis - 6,4% zmienia wszystko - a ludzie mają dość michnikowszczyzny i wtrącania się obcych niemieckich mediów i państw w sprawy polskie. A arogancja, bałagan, złodziejstwo 350 mld  i służalczość obcym była za czasów PO najwieksza okres 2008-2015 był najgorszym po 1989 r.
W Lubelskim Urzędzie Marszałkowskim robicie coś poza pisaniem propagandowych komentarzy na forum i wypłacaniem sobie nagród i premii?
 Czemu mnie nie dziwi, że cytowany przez ciebie komentarz zniknął i pojawił się na nowo, już jako ostatni dodany w tym wątku. Tak robi tylko jeden gagatek na tym forum. Widać pisowski troll TECZOWY_ZSL działa na kilku kontach a jedno z jego wcieleń to KOT89.
 Czemu mnie nie dziwi, że cytowany przez ciebie komentarz zniknął i pojawił się na nowo, już jako ostatni dodany w tym wątku. Tak robi tylko jeden gagatek na tym forum. Widać pisowski troll TECZOWY_ZSL działa na kilku kontach a jedno z jego wcieleń to KOT89. rozwiń
Avatar
Adam_z_Lublina / 8 lipca 2020 r. o 09:19
+78
Większość społeczeństwa ma już dość arogancji i pogardy do innych polityków obecnej władzy ! Chamstwa, gestu Lichockiej, finansowania propagandowej telewizji kosztem chorych, ułaskawienia pedofila, niszczenia praworządności, skłócania nas z Unią, wywracania wszystkiego do góry nogami, obsadzania państwowych stołków partyjnymi misiewiczami. Mamy dość ! Czas na zmianę !
Avatar
Adam_z_Lublina / 8 lipca 2020 r. o 11:26
+64
Ja zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego bo mam DOŚĆ tego monopolu PiSu! W sejmie PiS przepycha kolejne idiotyczne ustawy, a Prezydent podpisuje bez zająknięcia. Potem się okazuje, że nie dość że ustawa przynosi szkody to nawet pod względem prawnym jest to bubel legislacyjny!
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:29
+36
"prognoza stanpolityki.pl przed pierwszą turą ...wynosiły 41,14% oraz 34,49% Ostatecznie Duda 43,5% a Trzaskowski 30,46%"       Czyli przeszacowali Trzaskowskiego o ponad 4% a Dudzie dali  2,4% mniej czyli razem 6.4% o tyle warta ta "prognoza"       tak naprawdę jest remis - 6,4% zmienia wszystko-a ludzie mają dość michnikowszczyzny i wtrącania się obcych niemieckich mediów i państw w sprawy polskie. Arogancja, bałagan, złodziejstwo 350 mld  i służalczość obcym była za czasów PO najwieksza okres 2008-15 był najgorszym po 1989 r.
 Kompletnie inaczej śpiewaliście, gdy Komorowski przegrał z Dudą :-)
 Kompletnie inaczej śpiewaliście, gdy Komorowski przegrał z Dudą :-) rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 8 lipca 2020 r. o 23:53
+36
TECZOWY ĆWOKU - choćbyś się po kostki zapluł z wściekłości, na śmierć zaminusował - ja i tak mam więcej czasu....I mnie Marszałek nie wyje... na zbity pysk, bo ja do roboty nie zaśpię....
Avatar
uwaga_na_trole_z_pis / 8 lipca 2020 r. o 11:56
+34
Moim zdaniem, faworytem w tych wyborach jest Prezydent A. Duda, bowiem wszystkim zaczęło lepiej się powodzić, od czasu jego Prezydentury, a to ze względu na wysoką pozycję Kraju w UE, w USA i w reszcie Świata, co przyciągnęło inwestorów zagranicznych ! Cały ten szum medialny i oszczerstwa opozycji, nie zmienią tego ! Obywatele myślą i wyciągają wnioski ! Taka jest rzeczywistość !
 Przyznam szczerze, że wypociny tego opłaconego trolla są lepsze niż paski w TVPis. Możemy mieć w kraju niewydolną służbę zdrowia, ale najważniejsze to zapewnić finansowanie dla farm trolli opowiadających w internecie jak to dobrze rządzi jedyna słuszna partia i jak dobrze żyje się obywatelom. Towarzyszu, malujecie trawę na zielono przed przyjazdem premiera lub prezydenta czy ograniczacie się jedynie do przywożenia autokarami sympatyków z innych regionów kraju?
 Przyznam szczerze, że wypociny tego opłaconego trolla są lepsze niż paski w TVPis. Możemy mieć w kraju niewydolną służbę zdrowia, ale najważniejsze to zapewnić finansowanie dla farm trolli opowiadających w internecie jak to dobrze rządzi jedyna słuszna partia i jak dobrze żyje się obywatelom. Towarzyszu, malujecie trawę na zielono przed przyjazdem premiera lub prezydenta czy ograniczacie się jedynie do przywożenia autokarami sympatyków z innych regionów kraju? rozwiń
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:31
+32
Trzaskowski poleciał do Brazylii z asystentką na 30 minut prelekcji a spędzili 6 dni w luksusowym hotelu za 63 tysiące z pieniędzy podatników
Matołku. Pan Kuchciński i jego rodzina w niewiele ponad rok wylatał przeszło cztery miliony i to tylko po Polsce, niekoniecznie służbowo. To cię nie boli?
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 13:31
+32
Marzec 2015 "W marcu telewizja publiczna poświęciła Bronisławowi Komorowskiemu 9 razy tyle czasu co Andrzejowi Dudzie" I to była demokracja i pluralizm w mediach?
Jaki jest stosunek czasu antenowego dla pana Dudy i pana Trzaskowskiego w 2020 roku w TVPiS?
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:33
+30
....gdzie dziś byłaby Polska, gdyby lewacy - sowieci i Niemcy, nie wymordowali nam Polakom  prawie całej prawdziwej inteligencji ????
  Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Avatar
TECZOWY_ZSL / 14 lipca 2020 r. o 22:58
+1
TECZOWY_ZSL - pleciesz już największe głupoty, bo wam wewnętrzne sondaże pokazują, że pan Duda przegra.....
  __K__- :) najmądrzejszy w Lublinie :) buahahhahhaaaaaa :)
Avatar
TECZOWY_ZSL / 14 lipca 2020 r. o 22:57
+4
Większość społeczeństwa ma już dość arogancji i pogardy do innych polityków obecnej władzy ! Chamstwa, gestu Lichockiej, finansowania propagandowej telewizji kosztem chorych, ułaskawienia pedofila, niszczenia praworządności, skłócania nas z Unią, wywracania wszystkiego do góry nogami, obsadzania państwowych stołków partyjnymi misiewiczami. Mamy dość ! Czas na zmianę !
  Adam_z_Lublina -  __K__ -  i jak samoP0czucie? Wziąłeś stoperan ?
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 10:34
0
Czy ktoś może mi do jasnej cholery powiedzieć na jakiej zasadzie Poczta Polska roznosi propagandową ulotkę która na jednej stronie wylicza "zalety" Dudy a na drugiej oczernia Trzaskowskiego? Wyciągnąłem, obejrzałem i mało nie zwymiotowałem. Oczywiście nie wziąłem tego śmiecia do domu tylko wyrzuciłem od razu do skrzynki na ulotki - są jakieś granice dobrego smaku. Napiszcie o tym, bo sprawa jest poważna.
Po prostu Pisiorki przejęły władzę nad wszystkimi instytucjami i robią co im się podoba a cel jest jeden - władza absolutna.
Co więcej - traktują te instytucje jak prywatny folwark, w którym można zrobić wszystko "bez trybu", bez ustawy, bez podstaw prawnych. Vide - niemal 70 baniek w plecy na organizację wyborów, do czego nie było żadnej podstawy prawnej. Kto za to zapłaci???
Co więcej - traktują te instytucje jak prywatny folwark, w którym można zrobić wszystko "bez trybu", bez ustawy, bez podstaw prawnych. Vide - niemal 70 baniek w plecy na organizację wyborów, do czego nie było żadnej podstawy prawnej. Kto za to zapłaci??? rozwiń
Avatar
smerfik1989 / 9 lipca 2020 r. o 09:34
+18
Czy ktoś może mi do jasnej cholery powiedzieć na jakiej zasadzie Poczta Polska roznosi propagandową ulotkę która na jednej stronie wylicza "zalety" Dudy a na drugiej oczernia Trzaskowskiego? Wyciągnąłem, obejrzałem i mało nie zwymiotowałem. Oczywiście nie wziąłem tego śmiecia do domu tylko wyrzuciłem od razu do skrzynki na ulotki - są jakieś granice dobrego smaku. Napiszcie o tym, bo sprawa jest poważna.
 Po prostu Pisiorki przejęły władzę nad wszystkimi instytucjami i robią co im się podoba a cel jest jeden - władza absolutna.
 Po prostu Pisiorki przejęły władzę nad wszystkimi instytucjami i robią co im się podoba a cel jest jeden - władza absolutna. rozwiń
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:35
+27
TECZOWY_ZSL - pleciesz już największe głupoty, bo wam wewnętrzne sondaże pokazują, że pan Duda przegra. Macie dwa wyjścia - liczyć, że po takich debilnych wpisach jak twoje, odwróci się trend, ewentualnie sfałszować (albo unieważnić przez upolityczniony SN i TK) wybory.
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:33
+30
....gdzie dziś byłaby Polska, gdyby lewacy - sowieci i Niemcy, nie wymordowali nam Polakom  prawie całej prawdziwej inteligencji ????
  Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:32
+30
No i mamy dwie Joasie, które działają na lewaków jak magnes. W Brazylii, Rafałkowi towarzyszyła jedna, Rysiowi na Maderze, druga.
  Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:32
+26
Ochojska: Zagłosuję na Trzaskowskiego, bo wprowadzi kartę LGBT w całym kraju
  Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:31
+32
Trzaskowski poleciał do Brazylii z asystentką na 30 minut prelekcji a spędzili 6 dni w luksusowym hotelu za 63 tysiące z pieniędzy podatników
Matołku. Pan Kuchciński i jego rodzina w niewiele ponad rok wylatał przeszło cztery miliony i to tylko po Polsce, niekoniecznie służbowo. To cię nie boli?
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:29
+25
Pewnie taniej wyszło wypożyczyć samochód w Niemczech, ale płacił za to sztab wyborczy (bo inaczej być nie może), a więc nie niemiecki kapitał, tylko polski, w tym podatnicy.
LEWACKA TARGOWICKA MENTALNOŚĆ.... taniej wynająć auto u szkopa, bo P0 co wspierać polskie firmy ? po co budować CPK skoro jest lotnisko w BERLINIE ?! P0 co nam LOT, skoro można latać LUFTHANSĄ .... qrwa mać dokąd to platformerskie oszołomstwo będzie dewastować Polskę ???
Słyszałeś o czymś takim, jak rachunek ekonomiczny, matołku? O czymś takim, jak niegospodarność? Ale gdzie tam - PiS wyda każdą kasę, jaka mu wpadnie włapy nie oglądając się na rachunek ekonomiczny. CPK nie ma ekonomicznego sensu. Latanie Lufthansą jest drogie, więc dobrze, że jest LOT. Niestety LOT oferuje niewiele za stosunkowo dużą kasę. Ale PiS ma to w d*pie - rozniósł Polskę w pięć lat, ale masa matołków tego nie widzi, bo dostaje przekaz wyłącznie z TVPiS.
 LEWACKA TARGOWICKA MENTALNOŚĆ.... taniej wynająć auto u szkopa, bo P0 co wspierać polskie firmy ? po co budować CPK skoro jest lotnisko w BERLINIE ?! P0 co nam LOT, skoro można latać LUFTHANSĄ .... qrwa mać dokąd to platformerskie oszołomstwo będzie dewastować Polskę ???
Słyszałeś o czymś takim, jak rachunek ekonomiczny, matołku? O czymś takim, jak niegospodarność? Ale gdzie tam - PiS wyda każdą kasę, jaka mu wpadnie włapy nie oglądając się na rachunek ekonomiczny. CPK nie ma ekonomicznego sensu. Latanie Lufthansą jest drogie, więc dobrze, że jest LOT. Niestety LOT oferuje niewiele za stosunkowo dużą kasę. Ale PiS ma to w d*pie - rozniósł Polskę w pięć lat, ale masa matołków tego nie widzi, bo dostaje przekaz wyłącznie z TVPiS.
Słyszałeś o czymś takim, jak rachunek ekonomiczny, matołku? O czymś takim, jak niegospodarność? Ale gdzie tam - PiS wyda każdą kasę, jaka mu wpadnie włapy nie oglądając się na rachunek ekonomiczny. CPK nie ma ekonomicznego sensu. Latanie Lufthansą jest drogie, więc dobrze, że jest LOT. Niestety LOT oferuje niewiele za stosunkowo dużą kasę. Ale PiS ma to w d*pie - rozniósł Polskę w pięć lat, ale masa matołków tego nie widzi, bo dostaje przekaz wyłącznie z TVPiS. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!
galeria

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!

Doświetlone wnętrza, ustawne pomieszczenia, przestronne salony – tak można opisać mieszkania na Osiedlu 4 Pory Roku w Świdniku. Są to lokale idealne do zamieszkania dla rodziny czy singla, a także doskonałe pod inwestycję.

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Już dziewięć miesięcy na terenie byłej kopalni piachu w Osówce zalegają niebezpieczne chemikalia. O tykającej ekologicznej bombie byłoby cicho, gdyby tematu nagłośnili młodzi ludzie z pobliskiej Dąbrówki.

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Specjaliści z Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska oraz naukowcy z UMCS wezmą pod lupę Kazimierski Park Krajobrazowy. Zinwentaryzują faunę i florę, wypracują sposoby ochrony dzikiej przyrody i pochylą się nad korektą granic parku.

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz lubelskiej telewizji sięga do ulicznego kosza, wyjmuje z niego śmieci i rozrzuca je wokół pojemnika, a powstały w ten sposób bałagan filmuje stojący obok kamerzysta. Później na antenie pojawia się materiał o zaśmieconym placu. Taką „pracę” dziennikarzy zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]
galeria

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]

„Kolonja letnia Wydziału Opieki Społecznej Magistratu m. Lublina” głosi napis nad głowami bosych dzieciaków, które wypoczywały w Nałęczowie. To jedna z najstarszych fotografii przechowywanych w archiwum Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Autorem zdjęć jest urodzony 2 sierpnia 1890 roku Zbigniew Czarkowski, który przekazał je w formie darowizny. Jak informuje Dariusz Kopciowski, wojewódzki konserwator zabytków, szklane negatywy zostały zeskanowane przy współpracy z Politechniką Lubelską. Fotografie wykonane w końcu I wojny światowej i początkach II RP przedstawiają między innymi sceny z codziennego życia ludzi związanych z Nałęczowem i kuracjuszy.

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Nasza Czytelniczka podejrzewa, że złodzieje zaczęli działać nowa metodą - na strażnika granicznego. Jej tato rano miał podejrzaną wizytę dwóch mężczyzn podających się za strażników.

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie
16 sierpnia 2020, 11:00

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie

W niedzielę, 16 sierpnia o godz. 11 Teatr Muzyczny zaprosi wyjątkowo do Muzeum Wsi Lubelskiej na plenerowy pokaz spektaklu "Kot w butach".

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

W środę otwarte zostały oferty firm rywalizujących o miejskie zlecenie na budowę hali sportowej i boisk przy I LO im. Stanisława Staszica. Chętnych nie brakuje i nie powinno zabraknąć również pieniędzy, bo tylko jedna spółka nie zmieściła się w budżecie, więc Ratusz może wydać znacznie mniej niż się spodziewał.

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

- Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, który więcej się nie powtórzy - mówi Arkadiusz Małecki, wójt Kurowa. Polecił wymienić kostkę brukową przed domem, na której ktoś napisał „wróg Polski”. To była kara za wywieszenie plakatu Rafała Trzaskowskiego.

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”
Covid-19
galeria

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”

Właścicielka znanej w Białej Podlaskiej mówi, że można się było spodziewać tego, że miasto w końcu zostanie uznane za „żółte”. Szef innego lokalu dodaje, że jeśli ograniczenia potrwają dłużej niż dwa tygodnie, to będzie musiał zamknąć interes. - Ludzie przestaną wychodzić na miasto. Przestraszą się – komentuje.

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

W rozpoczynającym się w weekend nowym sezonie o miejsca w czołówce walczyć będą zespoły z Siennicy Nadolnej i Dorohuska. Czarnym koniem może być Ogniwo Wierzbicy lub Agros Suchawa

Wypadek na trasie Lublin - Warszawa. Zablokowany jeden pas ruchu
galeria

Wypadek na trasie Lublin - Warszawa. Zablokowany jeden pas ruchu

W okolicy miejscowości Bogucin doszło do zderzenia ciężarówki i dwóch samochodów. Na drodze ekspresowej numer 12 zablokowany jest lewy pas ruchu w stronę Lublina.

Puławy. W szkołach chcą nauczyć przedsiębiorczości

Puławy. W szkołach chcą nauczyć przedsiębiorczości

Szkoła może uczyć nie tylko rozumienia wierszy i dat ważnych bitew, ale także podstaw ekonomii, oceny ryzyka, czy umiejętności potrzebnych do rozwijania przedsiębiorczości. Zajęcia tego rodzaju dla uczniów puławskich szkół zamówił Ratusz.

ALARM24