Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lider lubelskiej listy Roberta Biedronia o otwarciu granicy polsko-ukraińskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Poznałem Pana Zbigniewa Bujaka jak był Szefem Słuzby Celnej. Super gość, nieobojętny na sytuację polskich przedsiębiorstw. To Pan Zbigniew Bujak jako Szef Służby Celnej zapoczatkował partnerskie traktowanie przez Słuzby Celne polskich przedsiębiorców zajmujacych się eksportem i importem. Szkoda, że w tamtym czasie tak szybko odszedł. Powodzenia Panie Zbigniewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet lat 65, totalnie z Lublinem i regionem  nie związany, "jedynka" jeszcze  z UKŁADU W MAGDALENCE skazał: "szukałem ruchu młodego pokolenia"- LEPSZEGO KABARETU NIE TRZEBA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Probanderowska szuja i zdrajca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujak musisz poczekać - może Putin nam ją otworzy ? Bujak a ja do jakiegoś czasu myślałem że pisana historia o tobie jest prawdziwa .... a ty też Bolek ? Też myślałem że gender tylko krocze uszkadza ale jak widzę i mózg. Przyjmij do wiadomości- stan ukraińskiego umysłu nie pozwala obecnie na otwarcie granic i myślę że jeszcze długo - czemu ? To by musiała wytłumaczyć temu ignorantowi moja już nieżyjąca babcia albo prawie 90 letni wujek . który od przedwojny do 62 r mieszkał w Przemyślu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starcze klimakterium z pederastami,Bujak byłeś bohaterem teraz jesteś zerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SONDAŻ- i wiadomo Prawo i Sprawiedliwość gdzieś w końcówce ogonka. Wiadomo kto czyta ten Dziennik (bardziej niż) Wschodni no i kto bierze udział w tych sondażach......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...