Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zbrodniarze. Nawet Hitler by nie wymyślił w takim czasie wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim trzeba być by powtarzać za prezesem którego opuścił rozum, że czas zarazy bezprzykladnie zarazliwego koronawirusa jest odpowiedni na wybory, a tysiące maseczek, rękawic, a przede wszystkim pieniędzy należy przeznaczyć dla komisji wyborczych, a nie dla ludzi walczących z koronowirusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie jak przełożą? wtedy już nie będzie dla opozycji żadnej możliwości wypowiedzenia się w mediach i skrytykowania rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na działania tzw. opozycyjnych polityków to nie wiem już czy się z tego śmiać czy mam płakać? Dziś stadnie i chóralnie zaczęli lament na temat tego że PiS brnie za wszelką cenę do wyborów. W TVN się już zagotowali z Wielowieyską na czele i robią sondaże czy wybory powinny być czy nie. Nie wiemy dziś jak sytuacja się rozwinie i takie lamenty i gdybanie nie ma żadnego sensu. Oczywistym jest że gdy epidemia nie wyhamuje gwałtownie to narażanie obywateli na złapanie wirusa podczas głosowania będzie karygodne i zapewne większość łącznie ze mną te wybory oleje. Wierzę że jakakolwiek decyzja zapadnie będzie decyzją odpowiedzialną a nie polityczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Harpagan... Pragniesz powrotu Hitlera? Chłopie ty nie masz pojęcia o historii, stąd twój mózg chłonie opozycyjne brednie. Nikt ci w czas pandemii nie zorganizuje wyborów. Ja to wiem. Widzę, że Simplex również. A cała akcja z wyborami ma na celu odciągnięcie szkodników Polski od mieszania w zwalczaniu pandemii. Bez przyklepanego przesunięcia terminu wyborów, to ta hołota z Ciamajdanu szerzyliby panikę wśród lekarzy i Polaków. No, ale Ciamajdanowcy wiedzą, że pandemia może skończyć się przed końcem kwietnia tj. ma to miejsce w Chinach. Tam już po pandemii ;) Miesiąc to kupa czasu. Płatni Oszuści jak chcą coś ugrać to muszą zacząć pomagać Polakom. Wiem, że to jest dla nich awykonalne. No, ale przy takich chooodach w UE, to Bruksela zarzuci nas maseczkami, respiratorami i doświadczonymi ekipami medycznymi z każdego zakątka Europy. Chętnie poznam pomoc unijną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha... co do Hitlera... Wiesz dlaczego nie zorganizował wyborów? Bo swych wyborców wysłał do m.in. Oświęcimia lub na front wschodni. Po co mu były wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę po oddanych głosach, że wszyscy się zgadzają z tym, że wybory w obecnym czasie są zbędne i należy z automatu przedłużyć kadencję Andrzejowi Dudzie o kolejne 5 lat. Jak to się mówi: I wilk syty, i owca cała. Wreszcie opozycja będzie usatysfakcjonowana, bo pieniądze na komisje wyborcze pójdą na maseczki. A być może starczy jeszcze na onkologię. No i Kidawa-Błońska przestanie się kompromitować. Jesteście zajefajni ludzie. Oby takich więcej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek, skończył się PiSsizm w Polsce. Co prawde on sam o tym jeszcze nie wie, ale wystarczy spojrzeć na statystyki Niemiec tam 50tys. u nas 1,8tys. i w dodatku jeszcze RODO, że się nie dowiesz, że to Twój listonosz zaraża. Ale, że nie ma środków ochrony bo większość poszła w ofertach przetargu unijnego do którego miłośnicy miesięcznic smoleńskich ZAPOMNIELI przystąpić to mało kto powie. Najważniejsze, że banki dostaną lwią cześć tarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwoływać wybory - największe święto demokracji ? Skoro mogę mieć konto w banku, e-tożsamość, babcia może pobierać emeryturę, to obecna władza powinna opracować tylko odpowiedni sosób głosowania - i to wszystko. Są narzędzia, są procedury - do dzieła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest chyba jedynym państwem na świecie, w którym opozycja zarzuca rządzącym zamach stanu dlatego, że ci... nie spieszą się z wprowadzeniem stanu wyjątkowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kilkunastomilionowej BAWARII właśnie odbywają się wybory... ach ci Niemcy. Nic się nie słuchają ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...