Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mateusz Morawiecki dalej na czele rządu? Polacy nie chcą zmian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2019 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Polacy? Mnie nikt nie pytal? Ja chce zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to pisiory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd, Polcy i Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to ma znaczenie "kto stoi na czele". Tak na prawdę żadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt normalny tego nie poprze robia to patole i ciemnota ktora za każde obiecane 50 zl gotowa poprzeć samego diabla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz zmian to oddaj 500 plus miej honor i ruszaj na berlin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Morawieckiego poparło 44 proc. osób, które korzystają z programu 500+. Natomiast nie poparła go żadna osoba ucząca się, ani studiująca." Socjalizm górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+niestety bierze tez ynteligencja miejska a nie tylko patole.widac to po ilosci dzieci w Polsce i po ilosci branych swiadczen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie się dowiedziałem, że nie jestem Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie nie masz dzieci i nie masz bladego pojęcia o ich utrzymaniu a ja studiowałem i mieszkałem w akademiku dziewczynko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak jesteśmy durnym i sprzedajnym narodem !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz zmian to oddaj 500 plus miej honor i ruszaj na berlin .
A jak nie dostaję to co? W przeciwieństwie do całej licznej rzeszy beneficjentów tego programu ja płacę podatki. A wiesz skąd się bierze pieniądze na programy socjalne tego typu?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow. burakowiecki nadaje się ale do okradania ludzi, oszukiwania i nakłaniania do nadużyć ! Tak czynił będąc w banku i rozdawał kredyty frankowe a dzisiaj ludzie szukają haka ! I to jest dobrodziej od bełkotu ! Do sracza sprzątać a nie tylko oszukiwać ! Moralne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁODZIEJE I OSZUŚCI JEDNAK BOJĄ SIĘ PIS DLATEGO 80 %W WIEZIENIACH GŁOSOWAŁO NA KOALICJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz zmian to oddaj 500 plus miej honor i ruszaj na berlin .
 Jak chcesz to zamów rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen Guten Morgen - tusken off ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcąpowrotu tuska, mafii VATowskich , paliwowych, wieku emerytalnego i trasferu środków do Niemiec, Holandii, kasty itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich Polakach mowa? Czy tych z pisu? To są wolacy a nie Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się ludziom! Majątku nie ujawnia, kłamie, koniunkturalista itp. itd. Ciemnota ludowa na to przymyka oko, widać są tacy sami!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Polacy po prostu lubią być okłamywani, pozwalają na plucie im w twarz, na poniżanie rodaków, na podwyżki cen i na ograniczanie wolności, której i tak nie rozumieją, bo siedzą w swoich blokowiskach czekając na 500+. Naród, który dwa pokolenia wstecz potrafił naprawdę walczyć z reżimem teraz podobny reżim zaprasza do domu. Myśli, że wstaje z kolan, a de facto pogrąża się w zadłużeniu, którego nie rozumie. Ludzie, ogarnijcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...