Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Typowe PiSowskie gównozjadztwo - aby się nachapać z jak największej liczby źródeł, a jak się wyleje, to koledzy nie pozwolą ukarać. Zawsze w odwodzie jest jeszcze ten, co ułaskawia bez wyroków... Żałosne karierowiczostwo małych ludzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlska w ruinie. Nowy łagr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Przemysław był kiedyś normalnym i równym gościem. Jego problem na tym polega, że od dobrobytu stracił kontakt z rzeczywistością. Były dywagacje czy może zostanie ministrem sprawiedliwości co go interesowało z uwagi na wykształcenie prawnicze. Wtedy jeszcze trzeźwo rozumował. Noble może być też ministrem nauki z uwagi na swoje specjalistyczne wykształcenie. No dobrze też zgoda. Pomińmy wątek z tą jego dziwną bądź co bądź habilitacją bo jest ona dziwna. Jednak pan minister odleciał już w momencie gdy dano mu funkcje w sprawach kosmicznych czytam jądrowych. Kasa jest kasa. Poszedł za ciosem i zaczął się udzielać przy infrastrukturze otwierając drogi. Z każdym tygodniem bardziej oderwany od rzeczywistości i problemów ludzi. Do tego podniesienie uposażenia poselskiego itp. Polityka to jest to co bardzo przy takim układzie odpowiada panu Czarnkowi. Największy jego problem na czym innym jednak polega. Na tym mianowicie że otacza się miernotami i pochlebcami którzy mówią mu to co on chce usłyszeć. Co gorsza, takim tylko ufa a odtrąca takich którzy życzliwie mogliby pomóc widząc rzeczywistość z boku. To jest jego największy problem i to go wyrzuci z polityki na mierne pozycje wcześniej niż myśli. Ma swój rozum niech więc ponosi konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki beton katolicki , taki świętoje....y , a proszę jak kłamie i oszukuje . Oni wszyscy tak mają ? Pani Szydło też za fałszywe oskarżenie kierowcy Seicento do tej pory nie przeprosiła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Największy jego problem na czym innym jednak polega. Na tym mianowicie że otacza się miernotami i pochlebcami którzy mówią mu to co on chce usłyszeć. Co gorsza, takim tylko ufa a odtrąca takich którzy życzliwie mogliby pomóc widząc rzeczywistość z boku. To jest jego największy problem i to go wyrzuci z polityki na mierne pozycje wcześniej niż myśli. Ma swój rozum niech więc ponosi konsekwencje.
  Ale to w PiSie jest normą - pochlebcy, miernoty w otoczeniu, odrzucanie głosów krytycznych. Czarnek się w to idealnie wPiSuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie CZARNEK... chętnie wypiję z Panem wódkę.
I tak oto poznaliśmy przyczynę twoich debilnych wpisów na forum, TECZOWY_ZSL :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzca konkursu DZBAN ROKU 2021 tygodnika nie i makelifeharder . Graulujemy przemuś, pokonałeś prawdziwe tuzy dzbaniastwa jak kaja głodek, janóż kowalski i robek prukiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie CZARNEK... chętnie wypiję z Panem wódkę. A jak będzie trzeba to i loda zrobię.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzca konkursu DZBAN ROKU 2021 tygodnika nie i makelifeharder . Graulujemy przemuś, pokonałeś prawdziwe tuzy dzbaniastwa jak kaja głodek, janóż kowalski i robek prukiewicz.
JOSEK URBACH - STARY KOMUCH, SŁUGA MORDERCÓW kiszczaka i jaruzela  dał panu CZARNKOWI taką nagrodę????   TO NAJWIĘKSZY KOMPLEMENT dla prawicowca !!!
 Kolego, szanuję Cię, naprawdę, bo w większości zdecydowanej spraw zgadzam się z Tobą. Jednego wszak nie rozumiem. Czarnek prawicowcem? W życiu. Mentalny socjalista a reszta pod publikę dla wyborców. Uwierz mi. Wiem co mówię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Czarnek jest hejterem i największym szkodnikiem polskiej oświaty to było wiadomo od dawna. Ale że okrada katolicką uczelnię, na utrzymanie której składają się ludzie z całej Polski, to tego nawet po nim bym się nie spodziewał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi szczerze mówiąc lotto! Ciekawi mnie, czy dziś w szkołach są takie belfry jak onegdaj  u mnie we podstawówce. Mianowicie matematyca o mentalności i manierach kapo z Majdanka. Dużo dziś ją wspominamy jak spotka się stara wiara 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie CZARNEK... chętnie wypiję z Panem wódkę. ps wycie lewaków szkoły frankfurckiej - UWIELBIAM :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzca konkursu DZBAN ROKU 2021 tygodnika nie i makelifeharder . Graulujemy przemuś, pokonałeś prawdziwe tuzy dzbaniastwa jak kaja głodek, janóż kowalski i robek prukiewicz.
JOSEK URBACH - STARY KOMUCH, SŁUGA MORDERCÓW kiszczaka i jaruzela dał panu CZARNKOWI taką nagrodę????   TO NAJWIĘKSZY KOMPLEMENT dla prawicowca !!!
Kolego, szanuję Cię, naprawdę, bo w większości zdecydowanej spraw zgadzam się z Tobą. Jednego wszak nie rozumiem. Czarnek prawicowcem? W życiu. Mentalny socjalista a reszta pod publikę dla wyborców. Uwierz mi. Wiem co mówię.
  ... z każdym ,który nie uległ niedzielbaumowi wypiję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzca konkursu DZBAN ROKU 2021 tygodnika nie i makelifeharder . Graulujemy przemuś, pokonałeś prawdziwe tuzy dzbaniastwa jak kaja głodek, janóż kowalski i robek prukiewicz.
  JOSEK URBACH - STARY KOMUCH, SŁUGA MORDERCÓW kiszczaka i jaruzela   dał panu CZARNKOWI taką nagrodę????   TO NAJWIĘKSZA NOBILITACJA dla prawicowca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzca konkursu DZBAN ROKU 2021 tygodnika nie i makelifeharder . Graulujemy przemuś, pokonałeś prawdziwe tuzy dzbaniastwa jak kaja głodek, janóż kowalski i robek prukiewicz.
JOSEK URBACH - STARY KOMUCH, SŁUGA MORDERCÓW kiszczaka i jaruzela dał panu CZARNKOWI taką nagrodę????   TO NAJWIĘKSZY KOMPLEMENT dla prawicowca !!!
Kolego, szanuję Cię, naprawdę, bo w większości zdecydowanej spraw zgadzam się z Tobą. Jednego wszak nie rozumiem. Czarnek prawicowcem? W życiu. Mentalny socjalista a reszta pod publikę dla wyborców. Uwierz mi. Wiem co mówię.
... z każdym ,który nie uległ niedzielbaumowi wypiję
 Z Czarnkiem nie pij. Z prostego powodu. Gdyby się okazało że ma słabą głowę to niechcący poopowiada jakieś treści z których może wyniknąć że wychowanie w cnotach niewieścich i inne dyrdymały pod publikę nijak się mają do prywatnego życia tego pana. Wówczas czar pryśnie i nastanie koniec idola. Piszę to absolutnie bez złośliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzca konkursu DZBAN ROKU 2021 tygodnika nie i makelifeharder . Graulujemy przemuś, pokonałeś prawdziwe tuzy dzbaniastwa jak kaja głodek, janóż kowalski i robek prukiewicz.
JOSEK URBACH - STARY KOMUCH, SŁUGA MORDERCÓW kiszczaka i jaruzela dał panu CZARNKOWI taką nagrodę????   TO NAJWIĘKSZY KOMPLEMENT dla prawicowca !!!
Kolego, szanuję Cię, naprawdę, bo w większości zdecydowanej spraw zgadzam się z Tobą. Jednego wszak nie rozumiem. Czarnek prawicowcem? W życiu. Mentalny socjalista a reszta pod publikę dla wyborców. Uwierz mi. Wiem co mówię.
... z każdym ,który nie uległ niedzielbaumowi wypiję
Sądząc po twoich wpisach ty pijesz z każdym, kto ci postawi... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...