Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS ogłosiło listy kandydatów do Sejmu. Już wiadomo kto wystartuje w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2019 r. o 12:36 Powrót do artykułu
nie ma kogo wybrać w pierwszej 10-tce kandydatów, taka prawda. A poz 11 naprwdę szokuje. Osoba tak blisko współpracujaca z POprzednią władzą na listach PiS ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będę się kierował patriotyzmem regionalnym i z listyy PiS wybiorę posła Szulowskiego, Ziemia Puławska musi mieć swojego posła, Puławianina, ktoś kto będzie nachodził i molestował ministerstwa, innych posłów, itd w sprawach puławskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pan Marek Wojciechowski nie przyjął mandatu posła jakieś 2 msc temu, a teraz startuje do sejmu????to jest oszustwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos oczywiście oddaje na ministranta ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwester hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Michałkiewicz powinien mieć jedynkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będę się kierował patriotyzmem regionalnym i z listyy PiS wybiorę posła Szulowskiego, Ziemia Puławska musi mieć swojego posła, Puławianina, ktoś kto będzie nachodził i molestował ministerstwa, innych posłów, itd w sprawach puławskich
 Weź się naganiaczu schowaj. Patriotyzm regionalny to twój jedyny argument? Jak PIS wystawi krowę z Pulaw to też zaglosujesz? Bo pulawska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na PiS, ale na pewno nie na A. Pruszkowskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocna lista dobrzy kandydaci, bo konkurencyjna Mucha od mówienia, że starzy chorzy ludzie chodzą do lekarzy dla rozrywki to POrażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że startuje Artur Saboń, bo by nie było na kogo zagłosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Leszek Kowalczyk jest uczciwym kandydatem do Sejmu, czas wprowadzić tam ludzi nowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będę się kierował patriotyzmem regionalnym i z listyy PiS wybiorę posła Szulowskiego, Ziemia Puławska musi mieć swojego posła, Puławianina, ktoś kto będzie nachodził i molestował ministerstwa, innych posłów, itd w sprawach puławskich
Weź się naganiaczu schowaj. Patriotyzm regionalny to twój jedyny argument? Jak PIS wystawi krowę z Pulaw to też zaglosujesz? Bo pulawska?
 Wstyd dla Puław. Nie zrobił nic nawet dla ludzi z własnego zakładu pracy. Wszystkiego i wszystkich się boi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;) JA JA JA ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lepszego wyboru jak PiS. Nie chce w Polsce rządów LGBT ani KOD-u, ani innych Wiosen i PSlów z Kukizem. Tylko PiS !!! Tylko pan prezes Kaczyński! Swój głos oddam na Sylwestra! Trzymajcie się silna drużyno biało-czerwona!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sie dzieje z bratem poseł Agaty Borowiec ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz godnie będzie reprezentował w Senacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo oto lista osób które będę we wrzeniu przed wyborami otwierali S 17 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;) JA JA JA ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszysko napewno bzyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a że nie ma Pana Artura Juszczuka tego karierowicza na listach PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...