Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najlepiej poddajcie się UE wprowadzajcie te Wasze standardy europejskie niech Niemcy, Francja i Holandia utworzą Polski rząd, będzie kraina miodem i mlekiem płynąca i Polski naród bez tożsamości. Tego chcecie????//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro stawiacie pytanie: "O co chodzi w tej akcji?", to znaczy, że macie ludzi za idiotów. Poniekąd macie rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej poddajcie się UE wprowadzajcie te Wasze standardy europejskie niech Niemcy, Francja i Holandia utworzą Polski rząd, będzie kraina miodem i mlekiem płynąca i Polski naród bez tożsamości. Tego chcecie????//
   A co to za tożsamość i kultura ?? W niedzielę do kościoła w pierwszym rzędzie, później pod sklep i tankowanie do odcinki, a jak stara w domu coś będzie bąkać to trochę ją oklepać, a wszystko to na koszt pracujących z programów min. 500+ na które płacą pracujący pit, zus, vat, cit i wiele innych danin gdzie jak się ja podsumuje rząd zabiera nam ponad 50% zarobionych przez nas pieniędzy. Kobiety do rozmnażanai niczym maciory, a chłop to chłop pracą się nie skala, bo im się po prostu te pieniądze należą. To są te wartości ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być niespełna rozumu żeby takie bilbordy wywieszać a "sztandar ludu" lubi takich promować -szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do koscioła nie pojdziesz bo bedą meczety, zony nie oklepiesz bo Ciebie oklepią uchodzcy, kobietami ( ale uważasz ze to "maciory" zajmą sie tez uchodzcy, pieniedzy nie będziesz miał bo pojdą na europę dwóch prędkości ale jak chcesz takiej Polski Twoja sprawa. Najwiekszą wartościa jest wolnośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej poddajcie się UE wprowadzajcie te Wasze standardy europejskie niech Niemcy, Francja i Holandia utworzą Polski rząd, będzie kraina miodem i mlekiem płynąca i Polski naród bez tożsamości. Tego chcecie????// Bezmózgowie i kołtuństwo wręcz bezgraniczne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do koscioła nie pojdziesz bo bedą meczety, zony nie oklepiesz bo Ciebie oklepią uchodzcy, kobietami ( ale uważasz ze to "maciory" zajmą sie tez uchodzcy, pieniedzy nie będziesz miał bo pojdą na europę dwóch prędkości ale jak chcesz takiej Polski Twoja sprawa. Najwiekszą wartościa jest wolnośc.
 Ale co ma wspólnego dyktatura Kaczyńskiego i łamanie praworządności z meczetami i uchodźcami? Ja nie chcę ani meczetów ani dyktatury. Nie chcę dzielenia Polaków, dawania pieniędzy wybranym, zabraniania jednym tego co inni mogą robić, szczucia, okłamywania i robienia z ludzi idiotów - ciemnej masy która kupi wszystko co powie propagandowa rządowa telewizja. Nawiązanie do Łukaszenki jest jak najbardziej słuszne, Kaczyński wprowadza w Polsce dokładnie takie same standardy. Albo myślisz tak jak on, albo jesteś wrogiem kraju i będziesz zwalczany z całą mocą państwowego aparatu partyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Bury odleciał w siną dal.... Dlatego zapytam: chodzi o standardy wg. M.Lampart: przemoc, wyzwiska, plucie, wrzask? Mam prawo tak sądzić słysząc peany pochwalne na cześć przywódczyni strajku "kobiet", gdzie nie ma ani jednego głosu negatywnego, a same zachwyty. Najpierw było, parę lat temu hasło "zabierz babci dowód", a teraz będzie jeszcze nowocześniej: zutylizuj babcię, bo przeszkadza. Jak niechciana ciąża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do koscioła nie pojdziesz bo bedą meczety, zony nie oklepiesz bo Ciebie oklepią uchodzcy, kobietami ( ale uważasz ze to "maciory" zajmą sie tez uchodzcy, pieniedzy nie będziesz miał bo pojdą na europę dwóch prędkości ale jak chcesz takiej Polski Twoja sprawa. Najwiekszą wartościa jest wolnośc.
Ale co ma wspólnego dyktatura Kaczyńskiego i łamanie praworządności z meczetami i uchodźcami? Ja nie chcę ani meczetów ani dyktatury. Nie chcę dzielenia Polaków, dawania pieniędzy wybranym, zabraniania jednym tego co inni mogą robić, szczucia, okłamywania i robienia z ludzi idiotów - ciemnej masy która kupi wszystko co powie propagandowa rządowa telewizja. Nawiązanie do Łukaszenki jest jak najbardziej słuszne, Kaczyński wprowadza w Polsce dokładnie takie same standardy. Albo myślisz tak jak on, albo jesteś wrogiem kraju i będziesz zwalczany z całą mocą państwowego aparatu partyjnego.
 Jakbyś chodził do wyimaginowanej ideologicznej wspólnoy zwanej kościołem, to byś wiedział że ich straszą w kółko tymi meczetami i inną wiarą. Oni myślą że inni mają tak wyprane głowy jak oni i się tego boją. Zapominają o tym mówić ci ludzie, którzy nie są równi ludziom normalnym, o swoich pedofilskich skłonnościach, pędzie do życia w bogactwie kosztem pracy innych ludzi, oraz zapominają wspomnieć jak sami zwalczali innowierców paląc ich żywce na stosie. Narzucają innym jak mają żyć, samemu tego nie przestrzegając...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Bury odleciał w siną dal.... Dlatego zapytam: chodzi o standardy wg. M.Lampart: przemoc, wyzwiska, plucie, wrzask? Mam prawo tak sądzić słysząc peany pochwalne na cześć przywódczyni strajku "kobiet", gdzie nie ma ani jednego głosu negatywnego, a same zachwyty. Najpierw było, parę lat temu hasło "zabierz babci dowód", a teraz będzie jeszcze nowocześniej: zutylizuj babcię, bo przeszkadza. Jak niechciana ciąża.
 Nie, chodzi o te zdradzieckie mordy, gorszy sort i ciemny lud który i tak to kupi. Masz spierd... za miskę ryżu. A babcie to doskonale utylizuje nam obecny nierząd, przez zklikwidowanie służby zdrowia i masową utylicację emerytów i rencistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do koscioła nie pojdziesz bo bedą meczety, zony nie oklepiesz bo Ciebie oklepią uchodzcy, kobietami ( ale uważasz ze to "maciory" zajmą sie tez uchodzcy, pieniedzy nie będziesz miał bo pojdą na europę dwóch prędkości ale jak chcesz takiej Polski Twoja sprawa. Najwiekszą wartościa jest wolnośc.
Ale co ma wspólnego dyktatura Kaczyńskiego i łamanie praworządności z meczetami i uchodźcami? Ja nie chcę ani meczetów ani dyktatury. Nie chcę dzielenia Polaków, dawania pieniędzy wybranym, zabraniania jednym tego co inni mogą robić, szczucia, okłamywania i robienia z ludzi idiotów - ciemnej masy która kupi wszystko co powie propagandowa rządowa telewizja. Nawiązanie do Łukaszenki jest jak najbardziej słuszne, Kaczyński wprowadza w Polsce dokładnie takie same standardy. Albo myślisz tak jak on, albo jesteś wrogiem kraju i będziesz zwalczany z całą mocą państwowego aparatu partyjnego.
 Przepraszam, ale proszę o wyjaśniene: na czy polega "dyktatura Kaczyńskiego"? Konkrety proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Bury odleciał w siną dal.... Dlatego zapytam: chodzi o standardy wg. M.Lampart: przemoc, wyzwiska, plucie, wrzask? Mam prawo tak sądzić słysząc peany pochwalne na cześć przywódczyni strajku "kobiet", gdzie nie ma ani jednego głosu negatywnego, a same zachwyty. Najpierw było, parę lat temu hasło "zabierz babci dowód", a teraz będzie jeszcze nowocześniej: zutylizuj babcię, bo przeszkadza. Jak niechciana ciąża.
Nie, chodzi o te zdradzieckie mordy, gorszy sort i ciemny lud który i tak to kupi. Masz spierd... za miskę ryżu. A babcie to doskonale utylizuje nam obecny nierząd, przez zklikwidowanie służby zdrowia i masową utylicację emerytów i rencistów.
 Fajnie, że napisałeś to wszystko, co działo się za rządów PO i PSL, a wcześniej SLD. Twoje przykłady są doskonałe! Dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak platforma dążyła do wschodu to oni nawet przebili PZPR, DONEK to nawet przybijał piątki nad zwłokami Katastrofy Smoleńskiej. Bury obejrzyj sobie twojego Doncia na molo w Sopocie jak spacerował z Wołodią w wielkiej komitwie, czy też prokuratorów peowskich jak całowali ręce Anodiny to są dopiero zdrajcy spozierający na wschód a nóż wpadnie jakiś srebnik. Jest część Polaków co o tym zapominają wśród nich nijaki Bury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten plakat doskonale oddaje istotę sprawy ! Kieszonkowy dyktatorek to postać z mroków 19 wieku albo i wczesniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz wyraźniej widać, że działania Kaczyńskiego idą w kierunku państwa autorytarnego w stylu Łukaszenki czy Putina. Akceptują członkostwo w Unii do póki przysyła kasę i nie przeszkadza Kaczyńskiemu we wprowadzaniu zamordyzmu, ale jeśli będą musieli wybrać, nie zawahają się wyprowadzić Polski z Unii, a wtedy na pewno swoją opieką otoczy nas Putin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Senatorze Bury, ten bilbord to strzał w dziesiątkę........................ tak pisowcy dbają o swoje stołki mając w nosie społeczeństwo i Polskę, a kler im wtóruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz wyraźniej widać, że działania Kaczyńskiego idą w kierunku państwa autorytarnego w stylu Łukaszenki czy Putina. Akceptują członkostwo w Unii  do póki przysyła kasę i nie przeszkadza Kaczyńskiemu we wprowadzaniu zamordyzmu, ale jeśli będą musieli wybrać, nie zawahają się wyprowadzić Polski z Unii, a wtedy na pewno swoją opieką otoczy nas Putin  .
 Jaki zamordyzm wprowadza Kaczyński? Podaj konkrety. I po 2: czy to Kaczyński wyprowadził z Unii Wielką Brytanię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Bury odleciał w siną dal.... Dlatego zapytam: chodzi o standardy wg. M.Lampart: przemoc, wyzwiska, plucie, wrzask? Mam prawo tak sądzić słysząc peany pochwalne na cześć przywódczyni strajku "kobiet", gdzie nie ma ani jednego głosu negatywnego, a same zachwyty. Najpierw było, parę lat temu hasło "zabierz babci dowód", a teraz będzie jeszcze nowocześniej: zutylizuj babcię, bo przeszkadza. Jak niechciana ciąża.
Nie, chodzi o te zdradzieckie mordy, gorszy sort i ciemny lud który i tak to kupi. Masz spierd... za miskę ryżu. A babcie to doskonale utylizuje nam obecny nierząd, przez zklikwidowanie służby zdrowia i masową utylicację emerytów i rencistów.
Fajnie, że napisałeś to wszystko, co działo się za rządów PO i PSL, a wcześniej SLD. Twoje przykłady są doskonałe! Dziękuję!
 Z biedy można wyjść i to nie jest stan permanentny, głupota jest bardziej bezwzględna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Bury odleciał w siną dal.... Dlatego zapytam: chodzi o standardy wg. M.Lampart: przemoc, wyzwiska, plucie, wrzask? Mam prawo tak sądzić słysząc peany pochwalne na cześć przywódczyni strajku "kobiet", gdzie nie ma ani jednego głosu negatywnego, a same zachwyty. Najpierw było, parę lat temu hasło "zabierz babci dowód", a teraz będzie jeszcze nowocześniej: zutylizuj babcię, bo przeszkadza. Jak niechciana ciąża.
Nie, chodzi o te zdradzieckie mordy, gorszy sort i ciemny lud który i tak to kupi. Masz spierd... za miskę ryżu. A babcie to doskonale utylizuje nam obecny nierząd, przez zklikwidowanie służby zdrowia i masową utylicację emerytów i rencistów.
Fajnie, że napisałeś to wszystko, co działo się za rządów PO i PSL, a wcześniej SLD. Twoje przykłady są doskonałe! Dziękuję!
Z biedy można wyjść i to nie jest stan permanentny, głupota jest bardziej bezwzględna.
 Wyjątkowo się z tobą zgadzam: przenoszenie win SLD, PSL i PO na obecnie rządzących też uważam za wielką głupotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://wiadomosci.wp.pl/budzet-ue-polska-straci-miliardy-padaja-pierwsze-wyliczenia-6582018269538880a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...