Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polski Ład czyli wielki festiwal obietnic

Utworzony przez Max..., 2 lipca 2021 r. o 16:16 Powrót do artykułu
Oczywiście przychylnym okiem spojrzę na ten rząd, ale pod warunkiem, że zanim oddam swój glos, to wybudują mi jeszcze jednej dom niekoniecznie większy od 180 mkw, a na podjeździe będzie na mnie czekać nie Mercedes, ale najnowszy Maserati z bonem na paliwo bez ograniczeń w okresie 2 lat, jak również 3 letnie ubezpieczenie. Obiecankami niech kupują Grażynki, a mnie tylko konkretami! :) To są jednak błazny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Festiwal kłamstw. Nowy łagr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Rządzie - NIE REFORMUJ GOSPODARKI - niech zostanie jak jest. Każda reforma tej władzy - prowadzi do upadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składka zdrowotna 9% dla przedsiębiorców - to jest ten nowy wał ??? Gdzie jest nasza kasa ze składek zdrowotnych, leczyć trzeba się prywatnie bo na nfz są limity i terminy do specjalistów za kilkanaście miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia pacynek globalnych syjonistow nowego neokomunizmu NWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dodano , że domek 70 metrowy ma być na działce minimum 1000 metrowej. Działka będzie droższa niż dom w surowym stanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...