Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie brać takiego na listę. PiS powinien odciąć się od takiego senatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiarygodny sk****l! Może bydlęcymi wagonami nasze dzieci do Reichu na roboty wywiezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wypowiedzi udzielanej telefonicznie nie autoryzowałem" - profesor przez telefon też powinien mówić z sensem. Bardzo dobrze, że P. Morawiecki pogonił go z rządu. Mam nadzieję, że na listach do parlamentu też go nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy Polak powinien się od niego odciąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja go cenię za to, że przyznał się do winy - szkoda, że inni przedstawiciele "dobrej zmiany" nie są w stanie zdobyć się na taki gest, pomimo o wiele większych grzechów na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brać takiego na listę. PiS powinien odciąć się od takiego senatora.
 Raczej Polacy powinni odciąć się do PiSu, za takie wypowiedzi i za taką reformę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukradł batonika złapali go za rękę przeprosił ale nadal twierdzi że to nie jego ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mnie to nie dziwi????? Gratuluję jego wyborcom!!!! Pogonić takich z naszego życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście ni widzę nic nagannego w jego wypowiedzi . Młodzież teraz jest bardzo mobilna i zna języki. jesteśmy w zjednoczonej Europie więc czemu odmawiać młodzieży prawa do kształcenia się w innych krajach. Z pewnością byłaby to atrakcyjna propozycja dla wielu z nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! A to przecież "obrońca górek" w kampanii wyborczej! Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak - znałem Pana Andrzeja jako mąż pacjentki i nigdy nie odniosłem wrażenia żeby to co mówił było ukierunkowane na wyrządzenie szkody więc śmię twierdzić że jak system edukacji jest niewydolny tak jak służba zdrowia to pozostają dwa wyjścia - albo szukać edukacji prywatnie albo wyjechać z kraju i kształcić się za granicą i o tyle chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiek dobra rada. On żyje winnym świecie. Jemu się wydaje, że społeczeństwo jest już tak bogate dzięki 500+, że może dzieci kształcić za granicą. No i chyba zapomniał, że student jest już osobą pełnoletnią odpowiadającą w pełni za swoje czyny, natomiast absolwent podstawówki czy gimnazjum jest niepełnoletni. Pan senator, być może z powodu zaawansowanego wieku, ma problem z logicznym myśleniem. Może czas na zasłużoną emeryturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... była reforma zapowiedziana już w kampanii wyborczej, a naród to poparł. Do kogo więc pretensje? Do polityków, którzy mają za zadanie opowiadać dyrdymały, czy do głupiego elektoratu nie słuchającego słów ekspertów już wcześniej przestrzegającego przed chaosem i niewydolnością systemu? Moi synowie natychmiast po ukończeniu specjalizacji w 4 PSK wyjechali i prawdopodobnie nigdy już nie wrócą, co nie znaczy, że wraz z małżonką nie martwimy się o stan ojczyzny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak jeszcze wiecznie bezrobotny tytan intelektu z Lublina coś publicznie chlapnął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcjonerom "Zjednoczonej Prawicy" gratuluję "doskonałego" doboru kadr - to widać, słychać, i czuć. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikat PiS. Pan Minister został zle zrozumiany. Jutro będą takie przekazy dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecznie bezrobotny Tytan intelektu nadal robi za ministranta tj. tylko odtwarza. Za perfekcyjne odtwarzanie został sekretarzem stanu. Oby nie skończył jak słynny Misiewicz. Biedny pomocnik aptekarza musiał zaliczyć wczasy odchudzająco-przeczyszczające, pomimo wstawiennictwa ojca dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w przypadku skandalicznego zachowania Magdaleny Gawin sekretarza stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego która chachrała sie i klaskała gdy ambasador wrogiego państwa Izraela obrazała Naród Polski juz nie było. typowa pisowska hipokryzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się stary pryku wynoś za granicę, a nie dzieci nam wyganiasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to TBV?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...