Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Show. Obiecanki, podpucha.
-52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej rozczuliła mnie informacja że Czaskowski ogłosi program wyborczy.... w tym tygodniu :) Tylko nie wiadomo czy to będzie sobota rano czy niedziela po zamknięciu lokali.
-47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a warto dodać że jeszcze w maju przy podobnej ilości zachorowań PO drżało o zdrowie polaków i nawet koperty były zabójcze. Teraz tłumy ludzi na wiecach stoją w tłumie i się przekrzykują twarzą w twarz i już to PO nie przeszkadza bo sondaże się poprawiły. Oceany obłudy .
-37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To WSTYD, że Żuk nie potrafi wznieść się ponad podziały i powitać prezydenta Polski gdy tydzień temu była ku temu okazja a wita nieudolnego włodarza Warszawy, który nie spełnił większości obietnic. Na wiecu Trzaskowskiego i Żuka puszczali utwór "Jeszcze będzie normalnie", a ta ich normalność będzie oznaczać powrót do głodowych stawek godzinowych, dalsze dewelocwaniactwo, próbę kasacji programów społecznych, przywrócenie wyzysku, ciągle walki z rządem, np. o politykę zagraniczną i obronną, itp. Rozśmieszył mnie ten Trzaskowski gdy wścieka się, że rząd ne mówi, na jakim etapie epidemii jesteśmy. Przecież nikt na świecie tego nie wie. Takie pretensje świadczą o poziomie intelektualnym tego kandydata. Na szczęście ludzi było mało, w porównaniu z wiecem prezydenta Dudy. Lublinianie nie są tacy głupi i wiedzą, gdzie jest jasna strona mocy.
-43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla prezydenta i to nie zależnie kto nim zostanie, ale w naszym kraju ma on bardzo mało do powiedzenia. Jedyna jego siła to weto. Nie zatrzyma przekopu i budowy centralnego portu czego chcą zwolennicy Trzaskowskiego i nie wprowadzi związków partnerskich czego obawiają się zwolennicy PiS. Jeśli wygra Trzaskowski to będzie traktowany przez rząd tak samo jak PO traktowała Kaczyńskiego czyli poniżany. Jeśli wygra Duda to nadal będzie jedna monokultura polityczna, która będzie wychwalana przez TVP a wyzywana przez TVN, czyli nic się nie zmieni. Niech każdy według siebie rozsądzi co i kto mu bardziej odpowiada.
-23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabójcze koperty ale więcej na kilkaset osób już nie?
-39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sojusz czyścicieli kamienic i czyścicieli terenów zielonych pod uprawianie patodeweloperki - niech żyje!
-46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka paranoja. Nieźle jednak zorganizowany spęd. Podcinanie zdrowej gałęzi na której się siedzi.
-38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymowna scenka, Prezydent bogatej Warszawa i Prezydent zadluzonego po uszy 6 krotnie mniejszego Lublina unoszą ręce. Czego to dowodzi? Obaj są prominentami PO, Platformy Oszustów, która przez 8 lat zamieniła Polskę w kupę kamieni, państwo teoretyczne, z którego kasy mafie vatowskie, paliwowe itp. wyprowadzily 450 miliardów zł. Obaj prezydenci oddani są całą duszą trzymającym kasę, w Warszawie, mafii przejmującej bezspadkowego mienie, w Lublinie deweloperów przejmujących pod swoje deweloperskie inwestycje tereny od lat rezerwowane na przyrodnicze płuca miasta. Jedno ich różni, Trzaskowski w Warszawie ogranicza dostęp do śródmieścia prywatnych aut, np. zwężenie jezdni Świętokrzyskiej do dwóch pasów ruchu, Żuk odwrotnie, demoluje śródmiejskie ulice by zwiększyć ich przepustowość, przykładów nie muszę wymieniać. A na koniec pytanie: Czy kandydat Trzaskowski odniósł się do programu wyborczego, czy dalej takiego programu nie ma?
-37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymowna scenka, Prezydent bogatej Warszawa i Prezydent zadluzonego po uszy 6 krotnie mniejszego Lublina unoszą ręce. Czego to dowodzi? Obaj są prominentami PO, Platformy Oszustów, która przez 8 lat zamieniła Polskę w kupę kamieni, państwo teoretyczne, z którego kasy mafie vatowskie, paliwowe itp. wyprowadzily 450 miliardów zł. Obaj prezydenci oddani są całą duszą trzymającym kasę, w Warszawie, mafii przejmującej bezspadkowego mienie, w Lublinie deweloperów przejmujących pod swoje deweloperskie inwestycje tereny od lat    rezerwowane na przyrodnicze płuca miasta. Jedno ich różni, Trzaskowski w Warszawie ogranicza dostęp do śródmieścia prywatnych aut, np. zwężenie jezdni Świętokrzyskiej do dwóch pasów ruchu, Żuk odwrotnie, demoluje śródmiejskie ulice by zwiększyć ich przepustowość, przykładów nie muszę wymieniać. A na koniec pytanie: Czy kandydat  Trzaskowski odniósł się do programu wyborczego, czy dalej takiego programu nie ma?
 meliski sobie zaparz pisowski frustracie !!! a jak ci tak źle w Lublinie to polecam się przeprowadzić do Chełma gdzie pod rządami prawego i sprawiedliwego prezydenta właśnie trwa prywatyzacja miejskiej spółki !!!
17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mafie vatowskie, paliwowe itp. wyprowadzily 450 miliardów zł. 
Tak czekam, kiedy i który PiSowski troll przebije barierę biliona złotych... Rzucacie kwotami, o jakich nie macie zielonego pojęcia. Skoro jednak tak było, to czemu wasi PiSowscy mistrzowie wszystkiego, mając przez cztery lata we władaniu Sejm, Senat i prezydenta, a do tego sporą część prokuratury i trochę sądów, do dziś ine postawili nikogo przed sądem i nikogo nie skazali??? Czy naprawdę bezrozumnie powtarzacie te slogany, te oszczerstwa, nie widząc, jak zrobiono z was dudusiów? Swoją drogą powiedzenie "wystrychnięty na dudka" nabiera w ostatnich latach specjalnego znaczenia...
23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzaskowski to przynajmniej jakiś normalny facet a nie nadęty bufon. Kaczyński i PIS muszą być przez kogoś kontrolowani, bo teraz całkowicie są bezkarni. Dobrze jak ktoś zacznie im patrzeć na ręce...
20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czas na rachunek sumienia i kilka słów prawdy. Tak, to ja napisałem rezolucję w Parlamencie Europejskim - osobiście namówiłem 513 do głosowania za nią - dzięki czemu poparły ją wszystkie liczące się frakcje PE. Namówiłem amerykańskich Senatorów do zadawania pytań o stan demokracji w Polsce" - napisał ironicznie na swoim Facebooku Rafał Trzaskowski. W ten sposób odwołał się do sporu wokół rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski.
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzmożona aktywność pisowskich trolli może świadczyć o tym, że notowania Dudy lecą na pysk i pojawił się strach przed utratą pełni władzy.
16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Rafał ! Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie ! Mamy DOŚĆ podziałów , kłótni, agresji i nienawiści ! Czas skończyć ze sztucznym wyszukiwanie wrogów i szczuciem na nich ludzi. Przecież to jest podłe !
15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, miło posłuchać wyważonego, błyskotliwego i uśmiechniętego Rafała Trzaskowskiego. Bez agresji, głupawych tych min i pokrzykiwań.
12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było nie tylko radosne, pełne nadziei na normalność spotkanie, ale też mieliśmy okazję wysłuchać ważnych, wyważonych, mądrych treści przyszłego prezydenta Polski. Zasługujemy na Rafała Trzaskowskiego.
8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani Duda ani Trzaskowski nie ponieśli tłumów. Duda w zasadzie nie mówił konkretów historia rodzina i 500 plus. To się już przejadło. Trzaskowski mówił o konkretach ale był chaotyczny dobrze określał problemy Polski ale za rzadko punktował przeciwnika. Obaj Panowie bez błysku.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysmarował się masłem orzechowym? zdjęcie 32 i 34
-8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIŚ POdano program wyborczy: 1. Likwidacja patologii. Wypłacanie 500+ tylko dla rodzin pracujących o dochodach pow. 80.000zł rocznie. 2. Podniesienie emerytury o 100zł/mc... brutto, przy przejściu na emeryturę w wieku 70 lat (brak możliwości skorzystania we wcześniejszej emerytury). 3. Wstrzymanie wszelkich inwestycji w Polsce. Pora na trzeci etap zaciskania pasa i schładzania gospodarki. 4. Likwidacja kopalń, w tym KGHM. 5. Prywatyzacja PKO, ORLENU, LOT oraz PKP. 6. Powrót do modelu rozwoju krajów ameryki łacińskiej. Inwestycja tylko w duźe aglomeracje. 7. Przywrócenie łagodnych kar za pobieranie nielegalne VAT, automaty hazardowe oraz handlujących dopalaczami. 8. Przywróci odbieranie dzieci nieodpowiedzialnym rodzicom tzn. ubogim. 9. Każdy uczeń będzie korzystał z darmowej komunikacji... na Szeszelach. 10. Każdy emeryt skorzysta z darmowej, sprawnej i natychmiastowej pomocy lekarskiej po stuletnim jubileuszu. 11. Przywróci obowiązek pracy w niedzielę dla tych co deklarują chęć robienia zakupów w tymże dniu. Ci co nie chcą szwendać się po sklepac, mają wolny czas. DZIŚ tylko tyle punktów udało mi się wypisać z Programu Prezydenta Trzaskowskiego. Ktoś zapamiętał więcej? To zachęcam do wychwalania odważnych decyzji Prezydenta Trzaskowskiego.
-19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.