Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miałem głosować na KO. Ale po tym gdy dowiedziałem się kogo KO umieszcza na listach zmieniłem zdanie. Zagłosuję sobie na inną partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek jest lewakiem jak sam powiedział, wcześniej związany z SLD. W tej egzotycznej POKO każdy ma inne zdanie. Zbieranina czekających do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też popieram.... w krajach arabskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERAC MADRYCH POLITYKOW NIE ZADYMIARZY I SZKODNIKOW , SZKODA GLOSU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo czy to jest cynizm,niewiedza czy antypolonizm ale nawet średnio kumaty osobnik może sie zapoznac z wplywem na psychikę dziecka chowanego w dewiacyjnym lezbo-homo środowisku.Nawet w USA "ojczyźnie" doktryny lgbt Instytut Williamsa opublikował dane [wg. Fronda z V 2018r.] że 75% dzieci przechwycone przez to środowisko cierpi na przewlekle .ciężkie depresje,ma problemy z adaptacją wśrod rownieśników w szkole lub w pracy a cale 100% ma problem z wlasną tożsamością płci i w zasadzie wymaga ciąglej opiki psychologów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że na tego typa nikt nie zagłosuje , to , że jest lekarzem to niech leczy , a do polityki z daleka. Stracił po tym wywiadzie wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówienie takich bzdur nie przystoi lekarzowi. Że KO dba o obywateli to jak policzek dla większości z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim kandydatem na pewno KO przegra wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tatuś taki synuś... MILIONER... celebryta od 7 boleści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska POtrzebuje takich ludzi w sejmie - buahaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem że z "platfusami" źle, ale nie myślałem że aż tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daj Boże, żeby moja Biała Podlaska, w której się wychowałam i dojrzewałam miała być pod władzą pozbawioną czci i wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet przegrał z kretesem nim wystartował, ale to jego sprawa. U mnie stracił wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie pojęcie o życiu Polaków i ich potrzebach ma ten medyk, niech odrabia dług wobec Polski tym na czym się zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skoro Broniewicz jego popiera, to ja już chyba wyjeżdżam z tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina z wyborców taka kandydatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna podcina ładnie gałąź na której siedzi. Taki kandydat to zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan mądrym człowiekiem.Zawsze na Pana głosowałam,ale teraz już nie będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie masz rodzinę, przyjaciół, pacjentów, jak ty im w oczy spojrzysz? Zastanów się panie doktorze! Ogromny zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi sympatycy wiedzą, że nie jestem zawodowym partyjniakiem, ani człowiekiem Grzegorza Schetyny, ani Włodka Czarzastego - dodaje. .....ale musimy pokonać PIS ot i cały program pana doktora który nie ma nic wspólnego z PO i SLD.......żenada. Kto ci dał miejsce na liście ?-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...