Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Haidar powiedział "Nie mogę na to pozwolić, że człowiek jest opluwany, traktowany jakby nic nie zrobił dla tego społeczeństwa". Śmieszne, bo nic dobrego nie zrobiłeś ani dla mnie ani dla wielu moich znajomych. Jesteś lekarzem w szpitalu, i pobierasz za to wynagrodzenie. Wykonujesz swoje obowiązki, i masz to dalej robić , łaski nikomu nie robisz Judymem nie jesteś. A na sesjach sejmiku, aktywność wyjątkowo mizerna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On poparł małżeństwa gejów i lesbijek. Opowiedział się również za adopcją przez takie pary dzieci. Ja nie popieram legalizacji związków jednopłciowych oraz adopcji przez takich chorych ludzi dzieci. On-mowa miłości. Ja-mowa nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde jaki splendor dla regionu niedoszły teść Dody, to prawie tak jakby swat Angel Merkel. Ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah panie Haidar musi pan miec swoich troli do hejtowania jak w naszym Pisowskim ministerstwie inaczej nici z kampani :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Syryjczyku !!!!? Czlowieku !?? czy Ty myslisz że zrobi na nas wrazenie ze iles tysiecy mlodych polskich dzieci uratowales? Przeciez to niemozliwe bo Pis mowil ze choroby tylko mozecie wy uchodzcy dac? A Ty co dales Riadzie? Tylko od Owsiaka doktor Haidar i jego ekipa dostali sprzęt za 3 miliony złotych. To się nie liczy bo to zło. No I jeszcze ten slaby fakt ze masz Riadzie Haidarze od Prezydenta RP strebrny krzyz zaslugi za działalność na rzecz społeczności lokalnej I Złoty Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP za działalność na rzecz służby zdrowia. Phii... teraz w tym panstwie bezprawia kazdy moze to dostac :-D:-D:-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kandydat jaki moze byc :-) a Hejterzy jak się pochorują to niech maszerują na zoliborz się leczyc albo slac pieniazki do Torunia to odrazu zdrowsi bedziecie :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...