Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRECZ Z KOMUNĄ ! POPIEŁUSZKĘ, SUCHOWOLCA, PYJASA, STOCZNIOWCÓW, GÓRNIKÓW PAMIĘTAMY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma być jeszcze jedna koalicja z lewej strony. Przy takim rozdrobnieniu nic się nie uda. Szkoda jakichkolwiek funduszy na kampanię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonda: Kto powinien być jedynką listy Lewicy w wyborach do Sejmu? odpowiedz NIKT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Agata Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecnie jakiego homoseksualiste dawajta na frontmena ,może być jak biedron kompletnym abnegatem i nieukiem ,nie szkodzi,część populacji jest już tak ogłupiona przez politruków z tvn ,że zagłosuje na wszystko ,co im każą ,byle miał w majtkach homonowocześnie ,nawet na osła za stodołą.takie judeosoroszowe czasy nastały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo towarzysze! Jesteśmy z Was dumni, razem damy radę wygrać. Jeszcze przyjdzie dzień w którym czerwone sztandary będą powiewały na wietrze historii. Na wietrze który zmiecie imperialistów, kler katolicki i burzujów! Niech żyje 22 lipca! Święto oswobodzenia polski przez braci z ZSRR, niech żyje, niech żyje, niech żyje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Monika Pawłowska to ta pani od mobbingu w Wiośnie? Mam nadzieję, że nie będzie jej na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta z prawej to ta co wyzywa młodych od "ch*jów" i "kur*w" i nierobów? Autorytet na liście sobie zafundowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że Monika! ❤️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowałabym na Wiosnę, ale na pewno nie na aferzystkę Monikę P. Szkoda, że stawiają na takich ludzi :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Wolność, równość, braterstwo” - na ustach sterego komucha co nalezła do PZPR to szczyt hipokryzji. Utrwalacze sowieckiej okupacji (cżłonkowie PPR/PZPR i partii satalickiej, zawodowi funkcjonariusze słuzb mundurowych PRL) powinni byc pozbawienie wszelkich praw i deportowani do putonowskiego gównokraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pary jednoplciowe wychowujace dziecko - babcia i matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z KOMUNĄ ! POPIEŁUSZKĘ, SUCHOWOLCA, PYJASA, STOCZNIOWCÓW, GÓRNIKÓW PAMIĘTAMY !!!
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika Pawłowska wydaje się być ok. Jedyna merytoryczna, wśród tej bandy - komuch Czerniak i wariatka latająca po drzewach Długosz. Głos ma Wiosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
☠️ SKAZANY WYROKIEM NSA URZEDNIK - KIEDY DYMISJA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd jeden z komentujących wziął te wulgaryzmy? Jako, żę jestem osobą z poglądami lewicowymi, śledziłem trochę sprawę Pawłowskiej, Nie widziałem, żeby tak mówiła, pozatym ostatnio głośno było o tym, że sąd kolezeński uznał, że sprawa nie nosi znamion mobbingu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to dziwny kraj. Komuniści nie rozliczeni z przeszłością ludzie którzy dawno powinni być odstawieni do przysłowiowego lamusa po ostatnich wyborach zwietrzyli szansę zaistnienia z powrotem na scenie politycznej. Obywatele mają niepowtarzalną szansę a jednocześnie przywilej zrobić to czego nie udało się w 1992 roku czyli lustracji. Polacy pamiętają kto był przeciwny lustracji i kto maczał swoje lapska by do tej lustracji nie dopuścić. W dzisiejszych czasach ofiary Gdańska Warszawy czy Śląska przewracają się w grobie patrząc kto z kim dziś tworzy koalicję czy do ostatnich wyborów do EP czy do przyszłych wyborów do sejmu. W oczach rodzin ofiar represji komunistycznych stają łzy a rozum nie może pojąć obrazków jak Wałęsa razem z Kwaśniewskim czy Komorowskim buntują naród Polski przeciw sobie. Politycy którzy sami byli represjonowani siedzą przy wspólnym stole z oprawcami ich niedoli. Abstra***ąc już od miłej biesiady w Magdalence. Z perspektywy czasu można zauważyć że nasz kraj został podzielony w 1989 roku i ten podział ciągle trwa. Więc drodzy rodacy życzę Wam słusznego wyboru braku podziałów bo o to chodzi politykom by to my sobie skakali do gardeł a gdy kamery zgarnął i powyborczy kurz opadnie objęci w pół pójdą na wódkę smiejac się z nas wyborców Pozdrawiam Kisiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam myślę, że Monika Pawłowska jest najlepszym wyborem. Przedstawia siłę lewicową, jest feministką a przedewszystkim ma swoje propozycje i wizerunek. Prawdą jest, że trochę straciła w oczach wszystkich przez sprawę z mobbingiem, chociaż ja wierzę sądowi kolezeńskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to najbardziej sprzedajna polska partia. W s***eniu osiągnęli poziom EXPERT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to komuchy pedałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...