Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepszy sort ludzkich panów ma prawo !!
 Tak samo jak Naczelny Piłkarz czyli Donald Tusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam PiSdziaki? Pewnie też wina Tuska, bo za jego czasów zaczęli budować ekspresówkę do Warszawy. A może jakieś inne światłe komentarze?
 Zapomniałeś dodać trollu, że to mieszkańcy Lublina wywalczyli tę ekspresówkę. Tusk chciał wstrzymać budowę S17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się PiSdziaki zaraz posrająz paniki, bo trzeba chronić dzbana roku. XD
Nikt nikogo nie chroni. Politycy PIS i PO to tacy sami hipokryci i równie często łamią prawo.
Tylko że PO nie uruchamiało wszystkich aparatów rządowych, żeby chronić swoich aparatczyków. XD
  Uruchomiło za to farmy trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się PiSdziaki zaraz posrająz paniki, bo trzeba chronić dzbana roku. XD
Nikt nikogo nie chroni. Politycy PIS i PO to tacy sami hipokryci i równie często łamią prawo.
Tylko że PO nie uruchamiało wszystkich aparatów rządowych, żeby chronić swoich aparatczyków. XD
 Uruchomiło za to farmy trolli.
 A co do trolli, to nie ja przeklejam pierdyliard razy ten sam tekst pod jednym artykułem, byle tylko przykryć niewygodne komentarze. Trollu. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się PiSdziaki zaraz posrająz paniki, bo trzeba chronić dzbana roku. XD
Nikt nikogo nie chroni. Politycy PIS i PO to tacy sami hipokryci i równie często łamią prawo.
Tylko że PO nie uruchamiało wszystkich aparatów rządowych, żeby chronić swoich aparatczyków. XD
 Uruchomiło za to farmy trolli.
 Hahaha! Jasne. Bo to Platforma przekazuje rządowe dotacje dla farm trolli. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się PiSdziaki zaraz posrająz paniki, bo trzeba chronić dzbana roku. XD
Nikt nikogo nie chroni. Politycy PIS i PO to tacy sami hipokryci i równie często łamią prawo.
Tylko że PO nie uruchamiało wszystkich aparatów rządowych, żeby chronić swoich aparatczyków. XD
Uruchomiło za to farmy trolli.
A co do trolli, to nie ja przeklejam pierdyliard razy ten sam tekst pod jednym artykułem, byle tylko przykryć niewygodne komentarze. Trollu. XD
 I PIS i PO to jedno zło. Politycy tych partii mają w nosie prawo i zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się PiSdziaki zaraz posrająz paniki, bo trzeba chronić dzbana roku. XD
Nikt nikogo nie chroni. Politycy PIS i PO to tacy sami hipokryci i równie często łamią prawo.
Tylko że PO nie uruchamiało wszystkich aparatów rządowych, żeby chronić swoich aparatczyków. XD
Uruchomiło za to farmy trolli.
Hahaha! Jasne. Bo to Platforma przekazuje rządowe dotacje dla farm trolli. XD
 I PIS i PO to jedno zło. Politycy tych partii mają w nosie prawo i zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PIS i PO to jedno zło. Politycy tych partii mają w nosie prawo i zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdobno to był ten sam kierowca i ten sam samochód, który wozi Tuska. Z taką samą prędkością:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pierwszy nie przekraczał kiedykolwiek szybkości, niech rzuci kamieniem ! Ja na tej ekspresówce wyciągnąłem raz 195 km żaby sprawdzić, ile fabryka dała 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na świński ryj tego knura powinien być wożony przyczepką do przewozu trzody chlewnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdobno to był ten sam kierowca i ten sam samochód, który wozi Tuska. Z taką samą prędkością:)
 Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , albo celowo kłamiesz . Samochód z 2017 roku to jedno , a po drugie PiS wymienił wszystkich kierowców rządowych i biorą ochrony już za pierwszej kadencji . Dlatego też było tyle wypadków bo się nowi uczyli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PIS i PO to jedno zło. Politycy tych partii mają w nosie prawo i zwykłych ludzi.
 Ktoś tu niedawno o trollach pisał. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko szybko bo skup buraka zamkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolutnie przeciwny edukacji zdalnej, bo będziemy mieli schorowane pokolenie i przez dziesiątki lat będziemy płacili za to ogromną zdrowotną cenę — powiedział PAP prof. Piotr Kuna z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... w jaki sposób dziennikarz FAKTU ustalił , że "limuzyna" jechała 180 km/h ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolutnie przeciwny edukacji zdalnej, bo będziemy mieli schorowane pokolenie i przez dziesiątki lat będziemy płacili za to ogromną zdrowotną cenę — powiedział PAP prof. Piotr Kuna z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  No to przecież premier tysiąclecia ogłosił program esportowy, żeby podciągnąć dzieci od komputerów. Tylko co to ma wspólnego z dzbanem roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz ujawnia. Uczniowie byli na kwarantannie głównie przez zaszczepionych nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pokera ten samochod co wozil tuska dawno juz rozbity zostal A TU COZ DZIWICIE SIE ZE JASKINIOWIEC NIE PRZESTRZEGA PRZEPISOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitolicie. Pojazd uprzywiljowany nie musi przestrzegać przepisy. Takie prawo. A jedzie szybko tez ze wzglendów bezpieczęstwa VIP.
 W "sprawie formalnej": głupki, które nie były w stanie nauczyć się zasad polskiej pisownii (poziom podstawówki w zasadzie tę umiejętność zapewniał), wymyśliły sobie teraz "luz", "humor-satyrę", "sarkazm, ironię", żeby wśród umyślnych błędów ukryć te nieumyślne... Np. ktoś nie wie, czy napisać "bezpieczeństwo" czy "bezpieczęstwo", więc dopisuje "wzglendów", żeby zgrywać się, jak to mu "nie zależy", "luz"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...