Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemnicze stanowisko radnych PiS

Utworzony przez ___K___, 27 września 2021 r. o 09:07 Powrót do artykułu
A ja mam pytanie związane ze zdjęciem tytułowym. W jakim kraju my żyjemy, skoro godło państwa wisi pod krzyżem? Czy to radni wojewódzcy, czy rada parafialna? Skoro taka jest hierarchia, to czy radni kierują się dobrem państwa, czy Kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typki są sprzedajne i zwyczajem godnym Czarnej Mańki z agencji towarzyskiej za pieniądze zweryfikują swoje przekonania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie tytułowe z krzyżem górującym nad Godłem RP potwierdza, że w prześladowania katolików w tym kraju trwają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie związane ze zdjęciem tytułowym. W jakim kraju my żyjemy, skoro godło państwa wisi pod krzyżem? Czy to radni wojewódzcy, czy rada parafialna? Skoro taka jest hierarchia, to czy radni kierują się dobrem państwa, czy Kościoła?
 Oni kierują się dobrem swoich najbliższych tudzież bliskich znajomych obsadzanych w rożnego rodzaju spółkach! Te religijne symbole mają dla nich wartość szacowaną w konkretnych kwotach! Taki fetysz......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchwały wykluczające mniejszości są same z siebie obrzydliwe ! A sprawa jest tym bardziej kuriozalna, że uchwalają je osoby które afiszują się swoim katolicyzmem którego przecież istotą jest miłość do bliźniego a grzechem ciężkim pogarda do drugiego człowieka. Odnoszę wrażenie, że radni PiS są takimi katolikami ale tylko Starego Testamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta nami rządzi ? Panie Stawarski co jest warzniejsze dla MARSZAŁKA konstytucją czy biblia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie związane ze zdjęciem tytułowym. W jakim kraju my żyjemy, skoro godło państwa wisi pod krzyżem? Czy to radni wojewódzcy, czy rada parafialna? Skoro taka jest hierarchia, to czy radni kierują się dobrem państwa, czy Kościoła?
 Tylko pod krzyża znakiem, Polak w swym kraju będzie biedakiem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może radni reprezentują tylko chrześcijan, a niewierzący i innowiercy zostali wykluczeni? Strefa bez niewierzących i innowierców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...